Namų apšiltinimo būdai!

Publikavimo data: 2015-11-17 Namų apšiltinimo būdai!

apšiltinimo būdasLietuviškos žiemos paskatina ieškoti moderniausių būdų  galinčių užtikrinti, kad kuomet už lango siaus pūga –  jūs šiltai būsite namuose. Gerai apšildintas namas, kokybiškų betoninių čerpių pasirinkimas – šilti ir jaukūs namai. Šiltinimas putomis yra vienas iš  populiariausių pasirinkimų, kurį paskutiniu metu išbando vis daugiau žmonių. Žinoma, egzistuoja ir daugiau alternatyvų.

1.     Plastikiniai langai – vienas iš geriausių pasirinkimų, kurį tik šiuo metu galima atrasti. Daugelis žmonių juos įsistato vien todėl, kad namuose pasidarytų bent kiek šilčiau ir pastebėta, kad tikrai pavyksta pasiekti mažesnius energijos išnaudosimo kaštus.

2.     Šiltinimas putomis – taip pat labai geras ir rekomenduotinas pasirinkimas. Jeigu jūsų stogas yra tvarkingas ir tuo pačiu langai pakeisti, tačiau namuose vistiek šalta – tokiu atveju apšiltinimas yra rekomenduotinas pasirinkimas. Ypač jeigu gyvenate nuosavuose namuose, kadangi tokiu atveju galima sutaupyti labai daug energijos.

3.     Taip pat, galiausiai, ir namo stogo rekonstrukcija gali padėti savo namuose šaltuoju sezonu jaustis kur kas šilčiau.

Parduodami namai šiais laikais dažniausiai jau iškart būna pastatyti taip, kad juose būtų kuo šilčiau. Visgi, jeigu nusprendėte pirkti jau seniau statytą namą – tuomet tikrai reikia apšildyti, kitu atveju nepavyks gyventi taip maloniai, kaip norisi.

sienų apšiltinimas

Šiltinimas putomis – geriausias šiuo metu egzistuojantis namų apšiltinimo būdas. Įdomu kodėl?

     ·     Tai vienas pigiausių apšiltinimo būdų, tad jeigu jūs ieškote varianto, kuris gali užtikrinti, kad pigiai pavyks gyventi šiltai namuose – išnaudokite teikiamą galimybę.

     ·     Šiltinimas putomis užpildo daugiau nei 90 procentų visų tarpų, taigi galite būti tikras, kad jis bus efektyvus ir padės jums pasiekti geriausių rezultatų.

       ·     Šiltinimas putomis gali būti vykdomas net ir mediniuose namuose. Daugelis mano, kad tai gali sukelti puvimą, tačiau tai visiškai nepagrįstas mitas, kurį nesunkiai gali paneigti profesionalai.

      ·     Visą darbą atliks profesionalai, tad galite būti tiras, kad šiltinimas putomis jums nesukels kokių nors papildomų problemų. Svarbiausia, kad tuo pačiu paslauga yra suteikiama labai greitai, taigi nereikės sugaišti savo brangaus laiko skiriant jį namų apšiltinimui.

·     Manoma, kad purškiamos putos gali būt nuodingos ir ilgainiui atnešti daug problemų žmogaus sveikatai. Tai mitas. Niekas neleistų žmogaus organizmui žalingų putų skleisti gyvenamojoje erdvėje. Tai būtų paprasčiausiai uždrausta.

·     Dar vienas klaidingas mitas yra tai, kad šiltinimas putomis gali pritraukti parazitus, kurie vėliau tas pačias putas paprasčiausiai suės. Priešingai, jos kaip tik užkerta kelią parazitams pakliūti į namą.

·     Jos atsparios tokiems veiksniams kaip ugnis. Kai kurie žmonės mano, kad putos gali prisidėti prie kur kas intensyvesnio gaisro kylimo. Tai tikrai dar vienas mitas. Šios putos net nėra labai degios, ką jau kalbėti apie tai, kad būtų kokia nors prieiga leidžianti minimas putas uždegti.

·     Šiltinimas putomis tikrai nesukuria per daug sandarių sąlygų namams. Namas puikiai kvėpuos ir vėdinsis, tad nesikaups pelėsis ar panašiai.

Parduodami namai dažniausiai jau būna kartu su tokio tipo pašiltinimu. Jeigu jums nepasisekė gauti geriausio varianto – pats pasirūpinkite užtektina šiluma namuose. Juk gyventi šiltai būtina, kadangi tai yra neatsiejama nuo jaukumo.

_________________________________________________________________________________________

Rūpinatės savo namu, jo išvaizda bei kokybe? Tuomet taip pat verta apsilankyti: Alucobond

Patalpinta rubrikoje(-ose): Statybinės medžiagos
Balsavo: 23
Adresas:
Dubysos g. 31, KLAIPĖDA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Betono gaminiai
Daugiasluoksnės plokštės
Grindų dangos
daugiau veiklų >
Keraminiai, silikatiniai, keramzito, akytojo betono blokeliai. Silikatinės ir keraminės plytos, apdailos, klinkerinės plytos, klinkerinės(...)
Balsavo: 13
Adresas:
Veiverių g. 139, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Betono gaminiai
Chemijos pramonė
Dažai
daugiau veiklų >
Klientams siūlome didelį pasirinkimą statybinių medžiagų. Parduodamos įvairios statybinės medžiagos: Hidroizoliacijai ir restauracijai;(...)
Balsavo: 21
Adresas:
Žirnių g. 4A, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Betono gaminiai
Langai
Metalas, metalo gaminiai
daugiau veiklų >
Prekyba stogo dangomis,priedais ir medžiagomis.Siūlome platų prekių asortimentą: Šlaitinių stogų dangas: čerpes,skalūninę(...)
www.mokesciulabirintai.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.baltijosmarmuras.lt