Langų stiklinimas: nuo ko priklauso paslaugos kaina?

Publikavimo data: 2015-11-10 Langų stiklinimas: nuo ko priklauso paslaugos kaina?

langų stiklinimasPaslaugų, kuriomis galime pasinaudoti šiandien, sąrašas yra labai ilgas. Viena iš jų yra langų stiklinimas. Tačiau apie bet kurią paslaugą galima pateikti labai daug informacijos bei aptarti įvarius apsektus. Vienas iš jų yra susietas su kaina. Kuomet kalbame apie įvairaus pobūdžio paslaugas, reikia akcentuoti, kad visada labai svarbu žinoti, nuo ko priklauso paslaugų kaina (tai ypač aktualu tuo atveju, kuomet klabame apie tas paslaugas, kurių kainos negalima tiksliai nusakyti). Ne išimtis ir jau minėtas langų stiklinimas – šios paslaugos kaina taip pat priklauso nuo daugelio veiksnių. Taigi, belieka tik susipažinti, kokie yra tie veiksniai, kurie įtakos šios paslaugos kainai.

Langų skaičius

Bene viena svarbiausių veiksnių, lemiančių šios paslaugos kainą, yra langų skaičius. Neretai nutinka taip, kad užsakymą sudaro vos keli langai – nesunku pastebėti, kad tokios paslaugos kaina nebus didelė, tačiau, jei klaba eina apie visos įmonės langų stiklinimą, tokiu atveju paslauga gali kainuoti keliolika ar net daugiau tūkstančių.

Lango forma

Lango forma – tai dar vienas veiksnys, kuris taip pat turi šiek tiek įtakos  galutinei šios paslaugos kainai. Reikia akcentuoti, kad tam tikrų formų (pavyzdžiui trikampio), langų stikliniams yra šiek tiek sudėtingesnis, todėl kainuoja daugiau.

Paslaugos teikimo vieta

Dar vienas, taip pat ne ką mažiau svarbus veiksnys yra paslaugos teikimo vieta. Jei pabandytume atsakyti į klausimą, kokiose vietovėse gali būti teikiama langų stiklinimo paslauga, pamatytume, kad sąrašas  yra labai ilgas, sudarytas iš dešimčių vietovių. Būtent į vietoves ir reikėtų atkreipti dėmesį ir akcentuoti, kad kuo didesnis yra miestas, tuo daugiau gali kainuoti ši paslauga. Kaip pavyzdį galime pasitelkti du miestus: langų stiklinimas Šiauliuose paprastai bent šiek tiek yra pigesnis nei langų stiklinimas Vilniuje.

Pastato tipas

Šiek tiek įtakos kainai turi ir pastato tipas: neretai įprastos sodybos langų stiklinimas būna  šiek tiek pigesnis, nei įmantraus dizaino, modernaus stiliaus pastato langų stiklinimas.

Įmonės įkainiai

Siekiant išvardinti veiksnius, nuo kurių priklauso, kokia yra galutinė šios paslaugos kaina, nereikėtų pamirši ir įmonės įkainių; kiekviena įmonė pati nustato, kokie turėtų būti šios paslaugos.  Verta  pabrėžti, kad ir kokie jie bebūtų, nemaža dalimi įtakoja bendrą  paslaugos kainą.

Papildomos paslaugos

Na, o pabaigai –  trumpai apie vieną  veiksnį. Tai – papildomos paslaugos. Verta pažymėti, kad neretai langų stikliniams Šiauliuose ar bet  kuriame kitame mieste yra neatsiejamas ir nuo papildomų paslaugų.  Jei ir jūs nuspręsite jomis pasinaudoti,  bendra paslaugos kaina gali  išaugti trečdaliu, perpus ar net kelis kartus.

Taigi, belieka tik padaryti išvadą,  kokie veiksniai turi įtakos šios paslaugos kainai. Tai – langų skaičius, paslaugos teikimo vieta, forma, apstato tipas, įmonės įkainiai bei papildomų paslaugų būtinybė. Reikia akcentuoti ir tai, kad jei planuojate pasinaudoti šia paslauga, šių veiksnių žinojimas padės planuoti būsimų pokyčių biudžetą – kuo  atsakingiau įvertinsite šiuos veiksnius tuo tikslesnę paslaugos sumą žinosite ir suvoksite, kiek išlaidų iš jūsų gali pareikalauti langų stiklinimas.

 

Langų pardavėjus iš visos Lietuvos galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Langų pardavėjai Vilniuje

Langų pardavėjai Kaune

Langų pardavėjai Klaipėdoje

Langų pardavėjai Šiauliuose

Langų pardavėjai Panevėžyje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Langai
GRETSCH-UNITAS BALTIC, UAB LANGŲ IR DURŲ TECHNIKA
Balsavo: 38
Adresas:
Eišiškių pl. 127, Vilnius
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automatizavimas
Durys
Langai
daugiau veiklų >
Langų technika. Fasado apkaustai. Atidaromųjų-atverčiamųjų langų apkaustai. Durų technika.Įmontuojamos spynos. Stumdomosios durys.(...)
Balsavo: 11
Adresas:
Palemono g. 5, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Durys
Langai
Gaminame, parduodame: plastikinius, aliuminius langus ir duris. Siūlome švedų gamintojo SAPA aliuminius profilius: aliuminio langus, vitrinas,(...)
Balsavo: 26
Adresas:
R. Kalantos g. 66, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Durys
Langai
Stiklo gaminiai
daugiau veiklų >
Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra aliuminio konstrukcijų gamyba bei montavimo darbai, balkonų ir terasų stiklinimas (Aliuminio slankiojanti(...)
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt