Viskas apie nosies operaciją

Publikavimo data: 2015-12-08 Viskas apie nosies operaciją

nosies operacijaStatistika rodo, kad viena iš populiariausių operacijų pasaulyje yra būtent nosies korekcija. Pasirodo, beveik kas trečias pasaulio gyventojas yra nepatenkintas savo nosimi ir jeigu būtų  galimybės – mielai ją pasikoreguotų. Nosies operacija dažnai pasirenkama dėl nedidelės kainos ir paprastumo. Rezultatas gali visiškai pakeisti žmogaus veidą. Dažniausiai šiai operacijai ryžtasi moterys, kurios mano, kad nosis yra kiek per didelė. Kitas dažna priežastis – nosies kuprelė. Net ir Egipto gyventojos, kurioms nosies kuprelė yra labai dažna dėl genų, vistiek ryžtasi operacijai. Ją atlikusios teigia, kad rezultatas visiškai pakeitė veidą, o tuo pačiu ir požiūrį į save. Tad verta pagalvoti, ar Jūs esate patenkinta savo nosimi ir jeigu ne – kokios sąlygos apipina nosies operaciją.

Geidžiamiausios nosies paieškos

Pasirodo, pasaulyje egzistuoja net ir svajonių nosies standartais pagal kuriuos dažniausiai moterys ir koreguojasi savo nosytę. Tam tikros tendencijos atsirado dėl moterų poreikio būti kuo mielesnėmis ir žavesnėmis. Populiariausios nosys – mažos, tiesios ir be kuprelės. Beveik visos, kurios pasiryžta nosies operacijai, renkasi šį variantą. Tiesa, naudinga pabrėžti, kad šio tipo nosys tinka ne visoms moterims. Labai svarbu, kad nusprendus atlikti operaciją būtų atsižvelgiama ir į chirurgo nuomonę. Jis geriausiai gali pasakyti, kokia nosytė puikiai tiktų konkrečiam veidui. Deja, kartais moterys užsispyrusios renkasi trumpos, mažos nosies variantą neįvertinamos, kad joms reikia kiek kitokio. Daugeliu atveju chirurgai rekomenduoja visai atsiriboti nuo operacijos. Šiuo atveju kad ir koks svarbus yra klientas – labai svarbu atsižvelgti į chirurgo nuomonę.

Pavyzdys užkrečia?

Nosies operacija šiuo metu populiari būtent todėl, kad daugelis žymių žmonių nusprendė taip pakoreguoti šiek tiek savo veidą. Akivaizdu, kad pamatę prieš ir po daugelis merginų nusprendė, kad ir joms to reikia. Blogiausia, kad daugelis moterų mano, kad pasinaudojusi operacijos teikiamomis pasaugomis jos taps iškart labai gražios ir net populiarios. Tiesa ta, kad kartais nosies operacija nuvilia žmones, tad labai svarbu įvertinti jos reikalingumą.

Operacijas beveik visada darosi tik moterys. Vyrai tvirtina, kad jiems patinka jų nosis ir tai tikrai nėra prioritetinis veiksnys, kurį reikėtų koreguoti.

Kas gali pasidaryti operaciją?

Nosies operacija nėra labai sudėtinga. Atliekama gana greitai ir nereikalauja kokio nors ypatingo pasiruošimo. Visgi, kaip ir prieš  kiekvieną procedūrą reikia atlikti tam tikrus tyrimus, kurie užtikrina, kad asmuo yra užtektinai sveikas, kad jam būtų suteikiama paslauga.

1.     Asmens fizinė sveikata turi būti gera. Hemoglobinas normos ribose. Spaudimas – nei per didelis, nei per mažas.

2.     Asmuo negali būti neseniai operuotas. Paprasčiausiai negalima per trumpą laiko tarpą gauti daug narkozių.

3.     Pasidaryti operaciją gali tik pilnametis asmuo. Nepilnametis turi turėti tėvų sutikimą. Taip pat kiekviena klinika turi ir maksimalaus amžiaus ribą.

Nosies operacija gali pakeisti veidą, tačiau svarbu, kad pakeistas veidas būtų kur kas gražesnis. Pirmiausia reikia pasirūpinti savo vidumi, savo psichologija, o tik paskui pradėti ieškoti chirurginių būdų, kurie galėtų užtikrinti, kad asmuo bus kur kas labiau patenkintas savimi.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Medicinos paslaugos
SVEIKA ODA, UAB Visų odos problemų sprendimas vienoje vietoje!
Balsavo: 12
Adresas:
Savanorių pr. 79, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Pasitelkus modernius šiuolaikinius diagnostikos ir gydymo(...)
Balsavo: 28
Adresas:
M. Valančiaus g. 7 -51, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Interneto parduotuvės
Klinikos
Medicinos paslaugos
ERA ESTHETIC Estetinės ir Lazerinės medicinos klinikos Vilniuje ir Kaune.Klinikose odos ligų diagnostika ir gydymas atliekamas(...)
Balsavo: 8
Adresas:
Savanorių pr. 287 -329, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Vidaus ligų diagnostika ir gydymas. Skydliaukės mazgų gydymas be operacijos. Šeimos gydytojo paslaugos.
kamelota.lt
miskinta.lt
kamelota.lt
miskinta.lt