Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Dantų implantai sugrąžina akinančią šypseną

Dantų implantai yra natūralių dantų šaknų pakaitalai, dažniausiai pagaminti iš titaninio varžtelio, kuris vietoj prarasto danties chirurginės operacijos būdu būna įsukamas į žandikaulį.

šypsenaDantų implantai gali būti naudojami norint atkurti vieną, kelis ar netgi visus dantis – tiek šaknį, tiek ir vainiką. Implantai laiko dirbtinių dantų vainikėlį arba tiltą taip pat, kaip ir šaknys laiko dantį reikiamoje vietoje. Tokiu būdu prarastieji dantys atkuriami neapkraunant ir nešlifuojant šalia esančiųjų. Esant poreikiui prie implanto tvirtinami laikini dantys, kurie kiek vėliau būna pakeičiami nuolatiniais.

šiandien naudojamų šiuolaikinių titaninių dantų implantų išradėjas yra švedų profesorius Per Ingvaras Branemarkas. Odontologija besidomintis mokslininkas šio amžiaus šeštajame dešimtmetyje pastebėjo, jog įsodintas į natūralų kaulą titanas gali būti pagrindu, keičiant natūralius dantis į dirbtinius. Be to, žmogaus organizmas, kuris paprastai atmeta visus svetimkūnius, titaną priima palankiai, jis lengvai adaptuojasi žandikaulyje. šis fenomenas pavadintas osteointegracija – kaulo susijungimu. Pirmieji pasaulyje dantų implantai buvo įdėti 1965 prieš tai minėtojo profesoriaus vienam švedui. Nauji dantys jam tarnavo daugiau nei 40 metų – iki gyvenimo pabaigos. Prieš gerus keturiasdešimt metų dantų implantai odontologijos rinkoje buvo naujiena ir egzistavo vos keletas klinikų, kurios tuo užsiimdavo ir tik kelios įmonės, kurios tuos implantus gamino. šiandien gydytojai odontologai turi galimybę rinktis implantus iš daugybės gamintojų, pvz., Nobel Biocare,  Straumann, Ankylos, Branemark, ir kitų.

Su odontologija dirbantys profesionalai dantų implantus renkasi pagal jų ir protezavimo dalių kainą, sudedamąsias dalis, klinikinės sėkmės bei nesėkmės rodiklius, patogumą naudoti, gaminančios įmonės stabilumą bei galingumą ir, be abejonės, pagal asmeninę patirtį su įvairiomis dantų implantavimo sistemomis bei jų gamintojais. Taigi,  yra daug aplinkybių, darančių įtaką odontologo sprendimui.

Bet ar iš tikrųjų labai svarbu, kokie dantų implantai jums bus įstatyti? Nepamirškite, kad yra nemažai dantų implantų rūšių, sėkmingai naudojamų jau daugybę metų, taigi, jų sėkmingumo bei nesėkmių rodikliai patvirtinti specialiuose dokumentais. Kita vertus, yra ir tokių implantų, kurie šioje rinkoje atsirado vos prieš kelis metus. Jie neturi ilgos savo dokumentavimo istorijos apie funkcionalumą, bet nepaisant to, jie savo kokybe tikrai nėra prastesni už tuo implantus, kurie yra naudojami jau daugybę metų ir turi užsitarnavę gerą vardą. Implantai vieni nuo kitų įprastai šiek tiek skiriasi forma ar paviršiaus danga.

Svarbu akcentuoti, jog dantų implanto sugebėjimas osteointegruotis, t. y., susijungti su kaulu, labiausiai priklauso nuo odontologo taikomos jo įstatymo technikos bei operuojamos vietos anatomijos bei bendros ligonio sveikatos būklės, o ne nuo konkretaus dantų implanto prekinio ženklo pasirinkimo. Jei gydytojas kuris Jums stato dantų implantus jau kuri laiką sėkmingai naudoja pasirinktą sistemą,  jo susijungimo su kaulu sėkmė gerokai išauga.

 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Odontologai
Nidos g. 1B -44, KLAIPĖDA
(46) 366208
www.klinikazavesys.lt
UAB “ŽAVESYS“ - GERIAUSIAS ODONTOLOGAS KLAIPĖDOJE! Dirbame 7 dienas per savaitę. Dantų gydymas, estetinis dantų plombavimas, endodontija, gydymas, protezavimas, burnos higiena, periodonto gydymas, dantų protezų gamybos laboratorija.Mūsų klinikoje teikiamos paslaugos visas 7 savaitės dienas! Klinikoje dirba gydytojai odontologai turintys didelę darbo patirtį bei kvalifikaciją. Naujiena- kabinetinis dantų balinimas ir estetinė restauracija dantų laminatėmis !
Vytauto pr. 14, KAUNAS
(671) 96979
www.kaunodenticija.lt
Odontologijos paslaugos: Profesionali burnos higiena; Dantų balinimas; Ortodontinis gydymas; Dantų implantavimas; Dantų protezavimas; Estetinis dantų plombavimas; Danties šaknų kanalų gydymas; Protinių dantų rovimas; Dantenų uždegimo gydymas; Chirurginė odontologija; Rentgeneloginiai tyrimai; Vaikų odontologija. Paslaugos teikiamos suaugusiems ir vaikams. Klinikoje naudojamos naujausios technologijos ir dirba profesionalūs specialistai. Papildomi kontaktai: 8 37 2252 50; 8 37 22 02 02.
Švyturio g. 7A, KAUNAS
(37) 363630
www.odontologinepagalba.lt
Mob.Tel.: 8 670 18071. Teikiame odontologines paslaugas: Profilaktika ir burnos higiena;Dantų gydymas:suaugusiems ir vaikams; Endodontija- kanalų gydymas; Chirurgija, dantų šalinimas; Vaikų dantų gydymas: Profesionali burnos higiena, Vaikų dantų ėduonies (karieso) gydymas,Chirurginės procedūros vaikams,Dantenų ligų gydymas vaikams;Dantų protezavimas;Rentgeno diagnostika;Dantų papuošimas papuošalais.Procedūros atliekamos nuskausminant vaistais.JŪSŲ PASLAUGOMS: PROFESIONALUS IR MALONUS PERSONALAS.
www.faguru.lt
www.amotors.lt
www.faguru.lt
www.amotors.lt