Visa tiesa apie genetinius tyrimus

Publikavimo data: 2015-12-15 Visa tiesa apie genetinius tyrimus

genetiniai tyrimaiŠiais laikais genetiniai tyrimai sulaukia vis daugiau dėmesio. Jeigu anksčiau juos darydavosi tik rizikos grupėje esančios moterys, tai šiuo metu beveik visos nėščiosios mano, kad atsarga gėdos nedaro. Kartais gauta informacija gali būti labai naudinga ir padėti mamytei arba vaikui sėkmingiau išgyventi 9 laukimo mėnesius. Genetinis tyrimas daugeliui puikiai pažįstama procedūra. Paprasčiausiai nesunkiai galite atrasti mamą, kaimynę ar kolegę, kuri papasakos, kaip ir kur viskas vyksta. O kad neliktų jokios neaiškios informacijos – likusius faktus pateiksime mes.

Nėščioms moterims genetiniai tyrimai atliekami tuomet, kai:

1.     Gresia kokios nors paveldimos ligos rizika šeimoje.

2.     Sutuoktinius sieja giminystės ryšiai ir bijoma kraujomaišos.

3.     Moteris yra patyrusi persileidimą.

4.     Pora jau yra susilaukusi vaikelio, kuris serga kokia nors įgimta liga.

5.     Vienas iš tėvų yra perkopęs 37 metų amžiaus ribą.

6.    Nėštumo metu moteris patyrė kokių nors neigiamų faktorių, kaip cheminių vaistų vartojimas ir panašiai.

7.     Dėl kokių nors priežasčių yra įtariama vaisiaus patologija.

Bet kuriuo atveju, jeigu neatitinkate nė vienai kategorijai –  atlikti tyrimus vis tiek verta. Paprasčiausiai, atsargos niekada nebus per daug, o mylintys tėveliai turi pasirūpinti, kad jų vaikelis gimtų kuo sveikesnis.

Visa tiesa apie genetinius tyrimus

Genetinis tyrimas atliekamas pirmame nėštumo trimestre. Žinoma, galima bandyti atlikti ir vėliau, tačiau dažniausiai tai neturi tokio didelio poveikio ir rezultatas dažniausiai nebesuteikia galimybės kaip nors pakeisti esamų rezultatų. Kuo anksčiau pagal galimybes tyrimas bus atliktas – tuo greičiau žinant rezultatus bus galima ieškoti būdų, kaip išspręsti problemą, jeigu ji yra.

Genetinis tyrimas atliekamas medicinos centruose bei privačiose klinikose. Internete galite atrasti daugiau informacijos apie klinikas, kurios suteikia tokio pobūdžio paslaugas. Nepasitikėkite pačiu pirmu atrastu rezultatu. Siūlome pasirinkti kuo daugiau informacijos, kad galėtumėte būti tikras, jog susiradote labiausiai jūsų poreikius tenkinančią įmonę. Ieškant bet kokio tipo paslaugos reikia atrasti kuo daugiau informacijos. Pavyzdžiui, veršelių supirkimas, atrodo, akivaizdi paslauga. Tačiau reikia palyginti kuo daugiau įmonių, kadangi tik taip pavyks užsitikrinti, kad rezultatas bus toks, kokio jūs norite.

Tyrimas kainuoja apie 50 eurų. Kaina palyginus labai maža su nauda, kurią pavyks gauti. Žinoma, skirtingose laboratorijose kaina gali skirtis, tačiau šiuo atveju pats svarbiausias faktorius turėtų būti kokybė ir kuo tikslesni rezultatai.

Genetinis tyrimas gali užtikrinti, kad tiksliai žinosite, ar vaikelis, kurį nešiojate įsčiose, yra sveikas. Jeigu iškils kokios nors komplikacijos ir bus numanoma, kad vaikutis gali sirgti – daktarai tai žinodami skubiai imsis priemonių, kurios padės išvengti problemų. Akivaizdu, kad toks labai paprastas tyrimas yra labai naudingas ir reikalingas. Rekomenduojame jį darytis visoms moterims nepriklausomai nuo to, kokio amžiaus ar fizinės padėties jos yra.

Šiuo metu JAV atliekami genetiniai tyrimai gali parodyti iki 99,9 proc. tikslumu. Tokio tipo tyrimai Europoje dar nėra įgyvendinami, tačiau manoma, kad greitu metu viskas taps realybe, kuri gali užtikrinti dar sveikesnį vaikutį ir tuo pačiu laimingesnius jo tėvelius.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Medicinos paslaugos
SVEIKA ODA, UAB Visų odos problemų sprendimas vienoje vietoje!
Balsavo: 13
Adresas:
Savanorių pr. 79, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Pasitelkus modernius šiuolaikinius diagnostikos ir gydymo(...)
Balsavo: 28
Adresas:
M. Valančiaus g. 7 -51, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Interneto parduotuvės
Klinikos
Medicinos paslaugos
ERA ESTHETIC Estetinės ir Lazerinės medicinos klinikos Vilniuje ir Kaune.Klinikose odos ligų diagnostika ir gydymas atliekamas(...)
Balsavo: 8
Adresas:
Savanorių pr. 287 -329, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Vidaus ligų diagnostika ir gydymas. Skydliaukės mazgų gydymas be operacijos. Šeimos gydytojo paslaugos.
www.linchema.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.linchema.lt
www.mokesciulabirintai.lt