PRP injekcijos – odos jaunystei sugrąžinti ir išsaugoti

Publikavimo data: 2016-01-26 PRP injekcijos – odos jaunystei sugrąžinti ir išsaugoti
medicinaOda su amžiumi sensta, silpsta jos baltymų sintezė, oda netenka naturalaus hialurono, kuris turi savybę kaupti vandenį audiniuose. Oda natūraliai netenka drėgmės, o veikiant UV spinduliams, rūkant, stresuojant ir nuolat skubant ­ visai praranda savo grožį. Išeitis viena – pradėti laiku rūpintis oda ir suteikti galimybę jai regeneruoti nuosavais resursais.
 
PRP­ - tai trombocitais praturtinta plazma, naudojama tradicinėje ir estetinėje medicinoje kaip gydymo priemonė ir kaip naturalios audinių regeneracijos biostimuliantas. Tai - unikalus, nuosavas Jūsų audinys, nesukeliantis jokios alergijos ir atmetimo reakcijos, sudarantis palankias sąlygas odai keistis.
 
Trombocitas – smulkiausia kraujo dalelė, atsakinga už kraujo krešėjimą, dalyvaujanti žaizdų gijimo, visų audinių regeneracijos procese.
 
Trombocitas neturi branduolio ir nėra ląstelė, bet yra labai svarbus kraujo komponentas, turintis įtakos visam žmogaus organizmui.
 
Trombocito membranoje yra tankieji kūneliai, kuriuose esantis ATP (Adenozin 5' trifosfatas)­ junginys pagrindinis ląstelių energijos šaltinis. ATP lengvai virsta ADP (Adenozindifosfatu) nukleotidu, reguliuojančiu lastelių formavimąsi. Energiją, kuri atsipalaiduoja skylant ATP, ląstelės panaudoja baltymų sintezei. Tankieji kūneliai išskiria ir hormoną serotoniną – mitogeną, skatinantį ląstelių dalijimąsi, augimą ir atsinaujinimą, jonizuotą kalcį, sąlygojantį ląstelių membranos pralaidumą.
 

chirurgija

Trombocite esančios Alfa granulės ­ išskiria kraujavimą stabdančius baltymus, trombocitų sukibimui, kraujo krešėjimo sistemai reikalingas medžiagas, o taip pat ląstelių augimo faktorius ir peptidus.
 
Visi šie komponentai išsiskiria procedūros metu, injekuojant trombocitais praturtintą plazmą į odą. Trombocitus aktyvuoja tarpląstelinis odos baltymas – kolagenas, kuris skleidžiasi, išskirdamas visas biologiškai aktyvias medžiagas, taip ­odos ląstelė tarsi pažadinama iš gilaus miego. Stimuliuojama odos ląstelių regeneracija, tarpląstelinio audinio gamyba, kolageno ir elastino sintezė, natūralaus hialurono bei naujų kraujagyslių formavimasis.
 
Plazma yra skystoji kraujo dalis ( 55% viso kraujo tūrio), kurioje cirkuliuoja kraujo baltymai, hormonai ir elektrolitai. Raudonieji kraujo kūneliai sudaro 44% viso kraujo tūrio. Baltųjų kraujo kūnelių yra tik 1%. Tačiau trombocitų 1 ml kraujo yra vidutiniškai 166 – 390 milijonų. Belieka juos atskirti nuo eritrocitų, koncentruoti ir injekuoti į problemines odos zonas.
 
Trombocitais praturtintoje plazmoje yra ir leukocitų ląstelių, atsakingų už antimikrobinę kraujo funkciją.Todėl teisingai atliekant PRP injekcijas, infekcijos tikimybė minimali. Ištirta, kad PRP veikia bakteriocidiškai, todėl tinka gydyti uždegimus, Acne spuogus, ilgai negyjančias opas ar žaizdas.
 

Northway Medicinos Centras

PRP terapija naudojama ne tik odai. Odontologijoje naudojama biomembrana fibrino kamštelis, įdedamas į ištraukto danties vietą kaip gijimą skatinanti, kraujavimą stabdanti priemonė, dėl ko gleivinės žaizdos užgyja žymiai greičiau ir be antibiotikų kurso.
 
Dėl serotonino atpalaiduojančio, nuskausminančio ir hemostatinio poveikio PRP terapija naudojama ortopedijoje: raumenų, kaulų, kremzlių, sąnarių, sausgyslių ligų ir randų gydymui, traumatologijoje: ­ traumų, nudegimų ir uždegimų atvejais, sporto medicinoje.
 
Tai naturali, saugi ir analogų neturinti sistema, užvedanti regeneracinius audinių procesus ląsteliniame lygmenyje.
 
REIKIA MEDICINOS PASLAUGŲ IR NEŽINOTE KUR KREIPTIS? NMC klinika pagelbės kiekvienam!
Patalpinta rubrikoje(-ose): Klinikos
Balsavo: 24
Adresas:
M. Valančiaus g. 7 -51, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Interneto parduotuvės
Klinikos
Medicinos paslaugos
ERA ESTHETIC Estetinės ir Lazerinės medicinos klinikos Vilniuje ir Kaune.Klinikose odos ligų diagnostika ir gydymas atliekamas(...)
AUKI SVEIKAS, VšĮ Skambinti šiandien
Balsavo: 20
Adresas:
Savanorių pr. 66/Žemaičių g. 31, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Odontologai
Moderni klinika, aukštos kvalifikacijos profesionalai: šeimos bendrosios praktikos gydytojai, odontologai, kardiologai ir kiti specialistai.(...)
PAGALBA MAŽYLIUI, UAB KŪDIKIŲ, VAIKŲ IR SUAUGUSIŲJŲ KLAUSOS PATIKRA !!!
Balsavo: 14
Adresas:
Senasis Ukmergės kel. 50A, Raisteniškių vs.
Telefonas:
El. paštas:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Vaikų klinikos teikiamos paslaugos: Vaikų ligų gytytojo konsultacijos; Gydytojų specialistų konsultacijos (Kardiologo; Neurologo;(...)
www.baltijosmarmuras.lt
miskinta.lt
www.baltijosmarmuras.lt
miskinta.lt