Stabdžių kaladėlės: pirkimas, įdėjimas ir problemos

Publikavimo data: 2016-01-20 Stabdžių kaladėlės: pirkimas, įdėjimas ir problemos

stabdžių kaladėlėsGyvenimas turint nuosavą transporto priemonę yra kur kas paprastesnis. Visi, kurie vairuoja nuosavas mašinas, su tuo sutiktų. Žinoma, jeigu norite ilgą laiką  džiaugtis nuosava transporto priemone, tokiu atveju mes jums rekomenduojame reguliariai lankytis servise, kur bus įvertinama mašinos būklė. Stabdžių kaladėlės – viena iš tų sistemos dalių be kurių transporto priemonė negali tinkamai funkcionuoti, tad labai svarbu reguliariai tikrinti veikimą ir vos sugedusias kaladėles greitai pakeisti naujomis.

Kaip pasirinkti stabdžių kaladėles?

Visada naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie puikiai žino, kas kliento mašinai labiausiai tinka. Servise apžiūros metus jums gali tiksliai pasakyti, kokios kaladėlės tinka labiausiai. Visgi, jeigu este pasiruošęs jas pirkti pats, tokiu atveju siūlome atsižvelgti į šiuos veiksnius:

1.     Skiriasi galingumas, tačiau nereikėtų jo pervertinti. Patogiausia, kai stabdžių kaladėlės priklauso vidutinei galingumo kategorijai, kadangi tokiu atveju manevruoti transporto priemone bus daug paprasčiau.

2.     Stabdžių kaladėlės gali būti pasirenkamos pagal mašinos markę. Būna pritaikomos konkrečiai transporto priemonei ir tai labai patogu, kadangi tiksliai žinosite, kad viskas parinkta taip, kad funkcionuotų tobuliausiai.

3.     Kaina. Stabdžių kaladėlės skiriasi savo kaina. Nereikėtų taupyti renkantis šią detalę, kadangi jos pasirinkimas gali kainuoti net sveikatą ar gyvybę.

4.     Forma. stabdžių kaladėlės skiriasi savo forma ir dažniausiai pati transporto priemonė „nurodo“, kokia jums tinka labiausiai.

5.     Sudėtis. Žinoma, kad visada labiau verta investuoti į kokybiškesnį gaminį.

Kad ir kokias pasirinktumėte – rekomenduojame keliauti į  servisą, kad ten pastarosios būtų įdėtos. Metalo apdirbimas juk atliekamas konkrečioje vietoje. Taip galima užsitikrinti kokybę. Būtent todėl siūlome ir jums keliauti į specializuotą vietą.

stabdžių kaladėlėStabdžių kaladėlės keitimas

Logiška, kad stabdžių kaladėlės yra keičiamos tuomet, kai jos sudyla. Tiek priekinės, tiek galinės kaladėlės pradeda skleisti nemalonų garsą, kuris ir informuoja, kad iškilo problema, kurią reikia kuo skubiau sutvarkyti. Šis garsas sukurtas dirbtinai vardan specialios plokštelės. Taip vairuotojas žino, kad reikia kuo skubiau keisti detalę, kad kelyje nekeltų pavojaus sau arba kitiems. Kokybiškas metalo apdirbimas gali garantuoti, kad pavyks gauti tik kokybiškiausias detales, kurios atlieka puikias funkcijas.

Kokios kaladėlės yra geriausios?

Kokybiškos stabdžių kaladėlės nebus pasirenkamos sunkiai, jeigu žinosite kriterijus, kuriais ieškoti rekomenduojame. Kiekvienas gamintojas ir prekeivis stengiasi įtikinti, kad būtent jo gaminys yra pats geriausias ir būtent šia produkcija vertėtų pasinaudoti. Visgi, kuo daugiau informacijos turėsite, tuo tikresni dėl pasirinkimo būti galėsite.

1.     Pigios kaladėlės TIKRAI niekada nebus geros, tad investuokite į kokybę.

2.     Kokybiškos stabdžių kaladėlės būna minkštos. Kuo jos kietesnės, tuo kokybė yra prastesnė, tad siūlome vengti tokios produkcijos.

3.     Geros kaladėlės įprastai savo sudėtyje turi vario ir bronzos drožlių (sudėtis būna pateikiama ant pakuotės). Tokio tipo kaladėlės stabdo kur kas geriau.

4.     Gal nuskambės ir kiek keistai, tačiau prastos kokybės kaladėlės dažniausiai turi labai prastą kvapą.

Pasirinkdami kokybę jūs užsitikrinate, kad būsite saugus keleivis kelyje. Skirkite laiko paieškoms ir pasikonsultuokite su profesionalais, kurie gali patarti.

 

 

 

 

 

 

Visus automobilių dalių pardavėjus galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Automobilių dalys Vilniuje

Automobilių dalys Kaune

Automobilių dalys Klaipėdoje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Automobilių apsauga