Kas gali greitai ir patikimai nuvežti krovinį į Norvegiją?

Publikavimo data: 2015-10-05 Kas gali greitai ir patikimai nuvežti krovinį į Norvegiją?

krovinių vežimas į norvegijąInternete galima rasti gausybę krovinių  pervežimo įmonių, kurios žada, jog dalinių krovinių  gabenimas į Norvegiją bus greitas ir sklandus. Jeigu neturite konkrečios rekomendacijos arba pažįstamų, kurie galėtų patikinti, jog viena ar kita įmonė iš tikrųjų gali be jokių nesklandumų pristatyti svarbius ir sudėtingus krovinius, tuomet kaip išsirinkti tą vienintelę gabenimo įmonę? Pamėginkime tai išsiaiškinti.

Geras organizuotumas ir profesionalūs vairuotojai

Jeigu esate buvę Norvegijoje, tuomet turbūt matėte, kaip gražiai ši šalis atrodo žiemos metu. Čia nemažai kelių yra labai vingiuoti, taip pat nemažai slidžių, ypač žiemos metu netoli kalnų. Vairuoti čia nepatyrusiam vairuotojui tikrai nėra paprasta. Negana to, jeigu gabentojai tiksliai nenusistato, per kiek laiko pasieks kelionės tikslą, tai bus visiškai neaišku, kada jūsų kroviniai pasieks pirkėją arba partnerį, kadangi dar gali pasimaišyti gamtos stichijos – čia būna dideli lietūs ir sniegas taip pat neretai krenta dideliais kiekiais.

Kuo skiriasi profesionalus krovinių gabentojas nuo neprofesionalaus? Profesionalas bus iš anksto numatęs  šias aplinkybes – gamtos stichijas, įmanomus trikdžius, kelio taisymo darbus ir daugybę kitų dalykų. Vadinasi, jeigu jūs patikėsite savo siuntą jiems, tikrai nebus taip, kad krovinys butų pristatytas vėliau negu reikia. Jeigu būtų kokių netikslumų, tai nebent krovinys galėtų būti pristatytas anksčiau. Profesionalai turi daugiau patirties, todėl nesvarbu, ar jūsų krovinyje – rapsai, kvietrugiai ar pavojingos aplinkai cheminės medžiagos – geras gabentojas turi žinoti, kaip saugiai vežti kiekvieną iš šių medžiagų.

Profesionalai prisiima visą  atsakomybę

Prieš užsisakant paslaugas, labai svarbu konkrečiai įvardinti, ko tikitės iš vežėjo. Pavyzdžiui, kai kurie gabentojai, kurie siūlosi prekes ir siuntas į Norvegiją ir kitas Europos šalis nugabenti pigiau, kratosi atsakomybės – kartais dalinai, kartais visiškai. Taigi, aukšto lygio krovinių pervežėjai turėtų galvoti taip – jūs sumokate už šią paslaugą todėl, kad jie galėtų perimti visus su gabenimu susijusius rūpesčius, įskaitant ir muito tarpininkavimą. Be abejo, jums nereikėtų jaudintis dėl savo krovinių, ypač jeigu vežėjas vadovaujasi Civilinės atsakomybės draudimu. Tokiu atveju, jis yra atsakingas už tai, kad jūsų siuntiniai pasiektų adresatą laiku ir geros būklės.

Techniškai tvarkingas transportas

Dar vienas dalykas, kurį dažnai daro vežėjai, kurie siūlo už labai pigias sumas pervežti siuntinius – jie veža juos su netvarkingu transportu, kas gali sukelti papildomų problemų bei riziką sugadinti siuntas. Kalbant apie kokybišką prekių pervežimą, labai svarbu, kad jūsų pasirinkta įmonė turėtų gerą, patikrintą transportą. Įmonė, prisiimanti atsakomybę už jūsų siuntas turi numatyti, kurioms prekėms reikalingi šaldytuvai ar specialūs saugikliai. Patyrusiems vežėjams neturi būti sunku susidoroti su aplinkai pavojingais cheminiais kroviniais, tačiau atminkite, kad jie turi turėti specialią licenziją, leidžiančią tokius krovinius vežti.

Jeigu kroviniai pilni, tuomet jie dažniausiai yra gabenami tentiniais vilkikais arba sunkvežimiais su specialiais šaldytuvais. Jeigu krovinys negabaritinis, tuomet jis bus pervežtas specialia platforma. Kalbant apie ADR klasės (pavojingus aplinkai) krovinius, jie turi būti pervežami su tik jiems skirtomis transporto priemonėmis.

Tikimės, kad mūsų paaiškinimas padės jums apsispręsti, kurią krovinių gabenimo firmą rinktis.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Krovininiai automobiliai