Patogi eurų keitykla

Publikavimo data: 2017-10-27 Patogi eurų keitykla

Šiais laikais, kai žmonės daug keliauja po visą pasaulį, kai nukeliauti į kitą šalį tapo taip pat paprasta, kaip nuvažiuoti į kitą miestą Lietuvoje, valiutos keitimo paslaugos yra labai populiarios bei reikalingos.  Žinoma, daugumoje užsienio valstybių galima atsiskaityti ta pačia valiuta – eurais. Tai supaprastina atsiskaitymus, nes žmonėms nereikia konvertuoti valiutos, norint sužinoti tam tikros prekės ar paslaugos kainą eurais. Tačiau yra šalių, kurios neįsivedę euro ir jose atsiskaitoma nacionaline valiuta (pavyzdžiui, JAV, Lenkija, Bulgarija, Kroatija ir kt.). Jeigu ruošiatės keliauti į šias valstybes, turite išsikeisti eurus į tos šalies valiutą. Eurų keitykla – vieta, kur galite tai padaryti.

Roltena – geriausia vieta keisti pinigus

Valiutos keitykloje Roltena išsikeisite pinigus greitai bei patogiai. Pasirūpinsime, kad pinigų keitimas būtų greitas ir sklandus. Juk klientai mums yra patys svarbiausi. Stengiamės jiems suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Lojalūs bei patenkinti klientai – geriausia bet kokią veiklą vykdančios įmonės reklama ir kokybės garantas.

Svarbu atkreipti dėmesį į valiutų kursus. Kas yra valiutų kursai? Tai kaina, kurią savo šalies valiuta mokate už kitos šalies piniginį vienetą. Kuo palankesnis konkrečių valiutų santykis, tuo daugiau tos šalies pinigų gausite už tiek pat eurų. Reikia pasakyti, jog kiekvienai valstybei labai svarbi jų valiutų kursų kaita, ji yra prižiūrima. Nes kuo konkreti valiuta stabilesnė, kuo mažesnis kursas, tuo didesnė į šalį atvykusių žmonių perkamoji galia. Taip pat didėja tos šalies ūkio konkurencingumas.

valiuta

Tiesą sakant, valiutą išsikeisti galima ne tik specialiose keityklose, bankuose. Keitimas taip pat atliekamas virtualiai banko sąskaitoje. Už fiksuotą mokestį jūsų sąskaitoje esantys pinigai gali būti konvertuoti į norimą valiutą ir paliekami banko sąskaitoje arba išduodami grynaisiais. Tačiau geriausias pasirinkimas – eurų keitykla Roltena.

Kokie veiksniai lemia valiutų kursų pokyčius?

Valiutų kursams įtaką darantys veiksniai yra skirstomi į apibrėžiamuosius (ekonominius, politinius) bei konjuktūrinius (tokius, kuriuos itin sunku prognozuoti).

Apibrėžiamieji veiksniai yra ilgalaikiai, todėl galima juos nuspėti. Tai: nacionalinis pajamų augimas, prekių nekonkurencingumas, palūkanų normų didėjimas, vidaus kainų didėjimas ir kt.

Konjunktūriniai veiksniai, kaip jau prieš tai minėjome, yra sunkiai prognozuojami, nuolat kintantys, tačiau valiutų kursus jie gali veikti žymiai labiau nei apibrėžiamieji veiksniai. Tai gali būti įvairūs dalykai: tam tikroje šalyje įvykusi stichinė nelaimė, karai ir pan.

Taigi valiutų kursų pokyčius lemia daug skirtingų veiksnių. Dažnai keliaujantys bei pinigus keičiantys žmonės seka šiuos pokyčius, nemažai išmano apie juos, gali prognozuoti artimiausios ateities situaciją šioje srityje. Tačiau jeigu jūs nesate valiutų kursų kitimo tendencijas išmanantis asmuo, eurų keitykla Roltena – geriausias pasirinkimas. Savo klientams siūlome aukštos kokybės, patogias paslaugas. Mūsų eurų keitykla galite pasitikėti.

 

Daugiau informacijos: http://rolten.lt/

Patalpinta rubrikoje(-ose): Finansai