Originaliausios idėjos vestuvėms

Publikavimo data: 2014-05-20 Originaliausios idėjos vestuvėms Vestuvės niekada neturėtų būti vienodos – be abejo, labai smagu ir įdomu laikytis tradicinių lietuviškų apeigų ir viską atlikti pagal eilę: palydėti jaunuosius iš namų, dalyvauti santuokos ceremonijoje bažnyčioje. Vakarinė vestuvių dalis su sveikinimais, šokiais ir torto pjaustymu yra taip pat įprasta kiekvienose vestuvėse. Tačiau, kad tiek jauniesiems, tiek ir svečiams būtų iš tiesų įdomu, reikia sugalvoti ką nors originalaus, kas išsiskirtų iš kitų vestuvių ir sukeltų malonią nuostabą.

 

Daugelis jaunųjų bando paįvairinti vestuvių vakarą užsisakydami piršlio ar vestuvių vedėjo programą, kurią praveda gerai žinomi aktoriai arba komediantai. Didžėjus arba muzikos grupė, grojanti liaudiškas lietuviškas dainas, yra taip pat labai įprasta ir nieko nebestebina.

Vakarinės vestuvių dalies pasirinkimo gausa yra iš tiesų labai didelė, kadangi jums savo paslaugas siūlys gausybė muzikantų, šokėjų, fokusininkų ir kitokių linksmintojų. Šiame straipsnyje mes jums pateiksime pačias originaliausias idėjas jūsų svarbiausiai gyvenimo dienai ir vakarui. Jei samdote profesionalią vestuvių planuotoją, tokiu atveju jums bus pasiūlyta ir įdomesnių ir išradingesnių variantų.

Galite pasirinkti magą, arba kitaip tariant – iliuzionistą, kurio atliekami triukai sužavės ne tik vaikus. Net ir nuobodžiaujantys arba jau pavargę svečiai įgaus antrą kvėpavimą ir paragaus šiek tiek adrenalino, pamatę įspūdingus mago triukus. Toks šventinis pasirodymas ilgam išliks svečių atmintyje, negana to, bus ir apie ką pasikalbėti prie stalo.

Užsisakykite klasikinės muzikos koncertą. Iš tiesų, vestuvėse mes esame įpratę girdėti liaudyje labai gerai žinomas dainas, taip pat linksmą užsienietišką muziką, tačiau labai retai kada vestuvėse matome klasikinės muzikos atlikėjų, džiazo grupių ir kitų visiškai nebanalių muzikantų – jūs galite užsisakyti arfos atlikėjo pasirodymą, saksofono atlikėjo koncertą, taip pat galite užsisakyti gyvai grojančią džiazo grupę – tai tikrai sudomins ne tik melomanus, tačiau kiekvieną skonį turintį ir grožį jaučiantį vakaro svečią.

Ar norėtumėte savo privataus kokteilių vakarėlio? Jis taip pat gali būti puikiai suderinamas su vestuvėmis. Jeigu norėtumėte pasinaudoti šia paslauga, tai į jūsų vestuvių vakarinę dalį atvyktų profesionalių barmenų komanda, kuri būtų pasiruošusi supažindinti jaunuosius ir jų svečius su skaniausiais kokteiliais iš viso pasaulio. Be abejo, tai nėra vien tik alkoholiniai kokteiliai – skanumynų galės paragauti tiek vaikai, tiek alkoholio nevartojantys draugai.

Išmokime šokti Salsą. Be abejo, vestuvėse šokiai yra įprastas dalykas. Tačiau ar kada susimąstėte, kad frazė „kas kaip moka, tas taip šoka“ tampa nuvalkiota? Ką gi, dabar turėsite galimybę savo svečius išmokyti nuostabių šokių, kuriuos siūlo šokių studijos komanda – jie tiesiog atvyks į jūsų vestuvių vakarinę dalį ir su malonumu išmokys visus šventės dalyvius šokti pagal Salsos, Tango, Sirtakio ritmą. Tai bus puiki pramoga tiek ir vidutinio amžiaus žmonėms, tiek ir jaunimui, tiek ir vaikams.

Dabar, kai jau žinote, kas jūsų svečius linksmins vestuvių vakarinėje dalyje, verta prisiminti, jog dienos eigoje bus dar viena itin svarbi dalis, kurios rezultatas išliks visam gyvenimui – tai jaunųjų fotosesija. Žinoma, nesinori būti banaliais ir turėti tokias pat vestuvines nuotraukas kaip visi kiti, todėl ir čia vertėtų paieškoti originalių, nestandartinių idėjų, kurios ir po daugelio metų jums primintų apie jūsų autentišką ir į nieką kitą nepanašią meilę bei jūsų šeimyninį kūrybiškumą. Taip pat, šios fotosesijos vietų idėjos puikiai tinka ir tais atvejais, jeigu oras jūsų svarbiausią dieną yra nepaklusnus – jeigu lyja ir neatrodo, kad išlįstų saulė, galite surengti fotosesiją patalpose, kur nuotraukos atrodys tikrai unikaliai. Žinoma, reikia ir gero fotografo paslaugų, kuris turėtų daug patirties ir galėtų jums papildomai patarti. Taigi, netradicinės  ir originalios vietos fotosesijai galėtų būti:

Virtuvė – jeigu porelė mėgsta gaminti, tai tikrai įdomiai atrodytų jaunieji, gaminantys kokį savo mėgstamą patiekalą ar desertą. Be abejo, virtuvę verta šiek tiek dekoruoti, papuošti pačiais gražiausiais indais ir įrankiais, galbūt ir apsirengti teks gerokai gražiau, negu kas dieną, kuomet einate valgyti arba gaminti maisto.

Baseinas – jeigu vandens ir ekstremalių pojūčių nebijote, tuomet nusifotografuoti baseine bus tikrai labai smagu. Jeigu jūsų vestuvės vasarą, tai dar pavyks ir atsigavinti nuo svaiginančio karščio. Du zuikiai vienu šūviu!

Laivas – jachta, kruizinis laivas, burlaivis – variantų yra tikrai daug, o nuotraukos atrodys puikiai, kadangi laivai jau patys savaime yra labai romantiški. Net jeigu oras prastas, tai nebus didelis minusas, kadangi nuotraukos, kuriose įsimylėjėliai dviese pavaizduoti pasiklydę audroje atrodys dar mieliau ir romantiškiau. Be abejo, laivas tinka ne tik fotosesijai – jeigu jūs žavitės jūra ir laivais, tuomet čia galite rengti ir visą vakarinę savo vestuvių dalį. Tik, žinoma, tokiu atveju jau reikia ir kapitono arba pirato, kuris vestų visą vakarinę programą.

Mokykla arba universitetas – jeigu susipažinote mokykloje arba universitete, tuomet tikrai įdomu būtų atlikti fotosesiją mokykloje – pasiimkite priešpiečių dėžutes, kuprines, pieštukus ir kitus mokyklos laikų atributus – jūsų fotosesija bus miela ir originali – ja žavėsitės ir jūs, ir jūsų artimieji net ir po daugelio metų. O jeigu susipažinote ne mokykloje, o universitete, tuomet fotosesiją galima atlikti bibliotekoje, kur du jauni ir gražūs studentukai vienas šalia kito skaitytų knygą ir meiliai vienas į kitą žvilgčiotų.

Sugalvoję tiek šaunių fotosesijos vietų ir išsirinkę sau labiausiai patinkančią, pagalvokite ne tik apie tai, kas liks prisiminimui jums – juk reikėtų ką nors smagaus ir vertingo padovanoti ir visiems svečiams, atvykusiems jūsų pasveikinti. Taip jūs ne tik atsidėkosite už dėmesį, palaikymą ir dovanas, tačiau taip pat ir jiems leisite po daugelio metų prisiminti apie jūsų nuostabią šventę. Taigi, štai kelios labai originalios dovanų svečiams idėjos:

Puodukas su asmeniniu užrašu. Be abejo, tokia dovana kiekvienam vestuvių svečiui primintų, koks jis yra jums svarbus. Taigi, savo geriausiems draugams galite užrašyti palinkėjimus ar kažkokius įsimintinus žodžius. Arba galite uždėti gražią nuotraukytę iš jūsų gražiausių vestuvių akimirkų. Tuomet atsiminimas liks ilgam, o jūs jausitės atlikę puikų darbą.

Specialus vestuvinis kalendoriukas – galite užsisakyti, kad būtų pagamintas gražus kalendoriukas su jūsų norimomis nuotraukomis ir užrašais. Kai užsisakysite fotografo paslaugas vestuvėms, paklauskite jo – jis greičiausiai tikrai žinos, kur galima įsigyti tokių šaunių dovanų ir padės jums išrinkti gražiausias nuotraukas. O užrašai gali būti taip pat unikalūs – padėkokite už šventę savo artimiesiems bei taip pat palinkėkite to, ko nuoširdžiai geidžiate. Vėl gi, jūsų vestuvių svečiai pasijus vertinami ir mylimi.

Apsvarsčius ir įvertinus šias originalias idėjas vestuvių dieninei ir vakarinei dalims, jūs tikrai sukursite kažką originalaus ir įspūdingo. Nepamirškite, kad jūsų vestuvės gali būti ir tradiciškos ir originalios vienu metu – tikrai nebūtina atsisakyti lietuvių tautos tradicijų, kurios buvo puoselėtos ne vieną tūkstantmetį, tačiau tikrai vertėtų pridėti ir keletą unikalių akcentų, kurių iki šiol nesugalvojo nei viena jūsų pažįstama pora.

vestuvės
 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Pramogos