Kokius langus labiausiai verta rinktis?

Publikavimo data: 2015-09-25 Kokius langus labiausiai verta rinktis?

langų atnaujinimasAtsinaujinti savo būsto langus gali būti verta ne tik dėl to, kad senieji langai jau ima praleisti šilumą  ir trupėti. Dabar langai atsakingi ne tik už šilumos bei šviesos išsaugojimą jūsų namuose, tačiau tai yra ir labai svarbi stiliaus dalis. Jeigu siekiate sukurti gražų namų interjerą, langai ir durys turėtų būti vienas iš tų dalykų, nuo kurių pradėsite. Nors iš pažiūros atrodo, kad tiek durys, tiek langai labiau vertingi dėl funkcionalumo, visgi, jūs galite pastebėti ir tai, kaip iš karto prastai atrodo namas ar butas su pasenusiais langais arba išklerusiomis durimis. Taigi, šiame straipsnyje mes papasakosime, kokie skirtingi būna langai ir padėsime apsispręsti, kuriuos iš jų pasirinkti.

Prieš pasirenkant tinkamiausius langus, yra keletas klausimų, į kuriuos norėtumėte atsakyti patys sau:

·     Ar daug laiko galite skirti savo langų priežiūrai, remontui?

·     Ar norite, kad jūsų langai tarnautų labai ilgai?

·     Ar jūs stengiatės taikyti tik į ekologišką produktą, ar jums tai nėra svarbu?

·     Ar siekiate sutaupyti pinigų už šilumos sąskaitas?

Aliuminio langai –  ilgaamžiškumo šalininkams

Jeigu norite, kad langai tiesiog tarnautų  kuo ilgiau, tuomet aliuminio profilio langai yra vienas geriausių  pasirinkimų. Visgi, norint, kad toks langų komplektas tarnautų ilgai, reikia vengti jų sąlyčio su kitais metalais, kadangi tai yra viena iš šių langų silpnybių. Lango rėmų tikrai nereikės dažnai perdažyti, o estetinis vaizdas išsilaikys gana ilgai. Dėl to galima tvirtinti, kad langai iš aliuminio patrauklūs dėl savo gražaus dizaino, ilgo naudojimo laiko bei atsparumo. Visgi, šie langai yra pakankamai brangūs, o daugelis iš jų nedemonstruoja pačių geriausių rezultatų šilumos izoliacijos aspektu. Tačiau, nepaisant šio minuso, aliuminio langai yra visiškai ekologiški, tad tai puikus sprendimas nenorintiems teršti gamtos žmonėms.

Plastikiniai langai –  puiki izoliacija ir pasirinkimo laisvė

Įdomu tai, jog plastikiniai langai gali būti labai įvairūs. Ne tik dizaino atžvilgiu, bet ir skirtingu kamerų kiekių (dažniausiai nuo trijų iki aštuonių kamerų). Gali būti labai įvairūs stiklai, o pačio lango forma nestandartinė. Visgi, įdomu ir tai, jog plastikiniai langai savo kaina labai skiriasi tiek nuo aliuminio langų, tiek nuo medinių. Jie gerokai pigesni, turbūt todėl, kad plastikas tikrai nėra deficitinė medžiaga, ir gamintojams pagaminti kokybišką langą iš plastiko nėra labai sunku. Be jokios abejonės, apsidžiaugs ir ekologiją palaikantys žmonės, kadangi plastiko langai yra labai ekologiški – jie gali būti nesunkiai perdirbti.

Kitas svarbus privalumas – šie langai puikiai išlaiko šilumą bei izoliuoja garsą. Dėl šių  dviejų savybių bei dėl gana mažos kainos, plastikinių  langų pardavimai šoktelėjo taip aukštai, kad iš šios medžiagos gaminamus langus galima drąsiai laikyti rinkos lyderiais.

Mediniai langai –  klasikos mėgėjams

Medinis langas gali būti pagamintas iš  apklijuotos medienos – tokiu atveju, tai tvirtas ir atsparus langas. Dar gali būti medžio masyvo langai, kurie toli gražu ne tokie atsparūs, tačiau atrodo natūraliausiai. Visgi, vertėtų pasakyti, kad langai iš medžio reikalauja daugiausiai priežiūros, todėl pastaruoju metu nėra labai populiarūs – žmonės turi vis mažiau laiko ir nenori dažnai rūpintis langų priežiūra.

Tikimės, kad mūsų aprašymas padės jums pasirinkti geriausius langus pagal savo norus.

 

Langų pardavėjus iš visos Lietuvos galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Langų pardavėjai Vilniuje

Langų pardavėjai Kaune

Langų pardavėjai Klaipėdoje

Langų pardavėjai Šiauliuose

Langų pardavėjai Panevėžyje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Langai
GRETSCH-UNITAS BALTIC, UAB LANGŲ IR DURŲ TECHNIKA
Balsavo: 43
Adresas:
Eišiškių pl. 127, Vilnius
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automatizavimas
Durys
Langai
daugiau veiklų >
Langų technika. Fasado apkaustai. Atidaromųjų-atverčiamųjų langų apkaustai. Durų technika.Įmontuojamos spynos. Stumdomosios durys.(...)
Balsavo: 27
Adresas:
R. Kalantos g. 66, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Durys
Langai
Stiklo gaminiai
daugiau veiklų >
Pagrindinė įmonės veiklos sritis yra aliuminio konstrukcijų gamyba bei montavimo darbai, balkonų ir terasų stiklinimas (Aliuminio slankiojanti(...)
www.pasromanopaolo.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.pasromanopaolo.lt
www.baltijosmarmuras.lt