Kodėl verta dovanoti verslo dovanas?

Publikavimo data: 2019-01-24 Kodėl verta dovanoti verslo dovanas?

Nors atsiranda skeptikų, tačiau verslo suvenyrų dovanojimas klientams yra labai naudingas. Ypatingai didelės reikšmės turi smulkiajam bei vidutiniam verslui. Nors išleidžiami pinigai, tačiau vėliau patiriama nauda, kompensuoja visas išlaidas. Šios smulkios dovanėlės priduoda pasitikėjimo įmone bei turi reikšmės kuriant ilgalaikius verslo santykius. Egzistuoja tam tikri principai, kaip reklaminės atributikos panaudojimas galiKodėl verta dovanoti verslo dovanas? pakelti verslą į aukštensį lygį.

Verslo dovanų įteikimą galima sieti su kokiomis nors progomis: artėjančiu atostogų sezonu, boso diena, moterų diena, artėjančiomis šventėmis ir panašiais atvejais. Tačiau geriausias dalykas yra tai, jog verslo suvenyrų dovanojimas neturi sezoniškumo. Kol kiti koncentruojasi į prieškalėdinį laikotarpį, jūs galite savęs nevaržyti ir klientus prisiminti bet kuriuo metų laiku. Imkitės iniciatyvos, nebijokite improvizuoti. Jūs norite, kad verslo dovanos būtų naudojamos ir įsimintinos. O klientams patiks, kad esate išradingas ir autentiškas bei galite nustebinti.

Pradėkime nuo to, jog kiekvienas mėgsta gauti dovanas. Personalizuotos dovanėlės įteikimas geriausiems klientams ir partneriams yra puikus būdas pabrėžti savo įmonės identitetą ir sukurti didesnę vertę. Verslo suvenyrų dovanojimas parodo, kad rūpinatės tuo asmeniu ir jums svarbus tarpusavio ryšys. Jūsų, iš pažiūros, mažas gerumo žestas turi didelės reikšmės prekinio ženklo suvokimui kliento ar partnerio vertinimu ir padidina pasikartojančio verslo tikimybę. Taip pat gerumo parodymas nieko neprašant mainais, padeda atnaujinti ryšius su klientais, kuriais bendravimas nebuvo pastovus ar visai nutrūkęs.

Jeigu ketinate skirti laiko ir lėšų verlso dovanų kompanijai, turite tai daryti tinkamai. Jeigu klientams sugalvosite padovanoti žymeklius, o klientai naudojasi tik išmaniųjų prietaisų liečiamais ekranais, jiems tai nebus naudinga, o jums bereikalingai iššvaistytas biudžetas. Taigi, jeigu nepažįstate savo auditorijos, geros intencijos gali likti neįvertintos taip, kaip Jūs tikėjotės.

Nors dovanojate dovanėlę neįpareigodami, tačiau dekoruotas logotipas švelniai primins apie jus ir kur buvo gauta dovana. Efektą sustiprinsite, jei prie kiekvienos dovanėlės pridėsite raštelį su asmeniniu palinkėjimu.

Kodėl verta dovanoti verslo dovanas?Taip pat labai svarbus dovanojimo laikas. Dovana gauta pasibaigus progai gali būti nulinės vertės ir nesuteikti lauktos emocijos. Pavzdžiui, jeigu visas kolektyvas išeina atostogų, geriau dovanas išsiųsti bent viena diena anksčiau, kad neatsitiktų taip, jog dovanėlės su palinkėjimais būtų pristatytos tik po jų. Per tai galite netik nenudžiuginti, bet ir parodyti savo aplaidumą. Geriau jau to nenutiktų. Todėl patariame artėjančiam dovanų sezonui pasiruošti iš anksto. Reikia numatyti laiką skirtą idėjos išgryninimui, dovanų parinkimui, dekoravimui, supakavimui, kortelių užrašymui ir galiausiai siuntimui.

Taip pat reikėtų neužmiršti, jog kiekvienoje įmonėje, o ypatingai kitose šalyse vyrauja skirtinga kultūra bei nuostatos, todėl Jūsų dovana neturėtų būti įžeidžianti, susijusi su politiniais ar religiniais įsitikinimais, nepaniekinti kito žmogaus vertybių.

Jeigu neturite savo verslo dovanų idėjų, štai keletas populiariausių: dovanų maišeliai, prabangūs rašikliai, darbo knygos ir kalendoriai, vizitinių kortelių dėkliukai, išmaniųjų telefonų įkrovikliai – power bank‘ai, personalizuoti puodeliai, gražios usb atmintinės, marškinėliai su logotipu, kepurėlės su logotipu, personalizuoti skėčiai, rankšluosčiai, pledai, termo puodeliai, gertuvės ir daugybė kitų iš kurių tikrai išsirinksite.

Nuo verslo dovanos idėjos iki jos įgyvendinimo yra nemažas kelias. Kartais įmonėms pačioms sunku savarankiškai išsirinkti geriausiai juos reprezentuojančią verslo dovaną. Vizualizavimas, kaip ši dovana atrodys dekoruota logotipu ar užrašu, kurioje vietoje ant gaminio jis turėtų būti, kaip suderinti spalvas, kaip padaryti, jog būsima dovana būtų firminiu gaminiu, o ne tiesiog daiktusu užrašu. Labai svarbu pagalvoti apie daikto praktinę vertę ar bus jis naudojamas, ar ne. Jeigu nuguls stalčiuje, kampe arba nemėgiamas dėl blogos kokybės - jums tai  be reikalo reklamai išmesti pinigai.

„Mako reklama“ kolektyvas turi ilgametę patirtį šioje srityje. Mes per laiką esame patikrinę ir žinome daugelio prekių kokybę, todėl padėsime atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį gaminį ir paruošti vizualizaciją. Tik suderinus iš anksto paruoštą maketą, pritaikysime tinkamiausią dekoravimo būdą bei atspausdinsime logotipą. Jeigu reikės pakuotės, dėžutės, maišelio, dovanų juostelės, dovanų kortelės, atviruko, vizitinės kortelės ar kitų reklaminių priemonių, nedvejodami informuokite. Aptarsime visus galimus variantus ir kartu išrinksime patį geriausią sprendimą.

Pats maloniausias momentas, kai pradėsite gauti ne tik padėkas už tokį dėmesio parodymą, bet ir sulauksite naujų užsakymų, atnaujinsite bendradarbiavimą, palaikysite esamus verslo santykius.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Reklamos paslaugos
Balsavo: 13
Adresas:
P. Lukšio g. 7, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Reklamos paslaugos
Reklamos stendai
STENDŲ GAMYBOS ir REKLAMOS AGENTŪRA - EUROEGO. GAMINAME, PREKIAUJAME, NUOMOJAME mobilius parodinius stendus, parodų įrangą. Plačiausias stendų(...)
Balsavo: 6
Adresas:
Draugystės g. 19, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Dovanos
Reklamos paslaugos
Paslaugos:metalografijos;keramikos, porceliano,akmens dekoravimo ir stiklo dekoravimo; šilkografijos; tampografijos; reklamos gamybos. Gaminame(...)
Balsavo: 16
Adresas:
Mindaugo g. 44 -30, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Dovanos
Drabužiai
Galanterija
daugiau veiklų >
Ieškote originalios ir kokybiškos verslo dovanos? Makoreklama.lt jums padės tokią surasti ir pagaminti. Esame kokybiškų ir nekasdieniškų(...)
www.rigemeta.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.rigemeta.lt
www.baltijosmarmuras.lt