5/5
Balsavo: 8
 • Įm. kodas302561309
 • PVM kodasLT100005734010
 • Darbuotojai 2
Darbo laikas
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • 9:00 - 18:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

STENDŲ GAMYBOS ir REKLAMOS AGENTŪRA - EUROEGO. GAMINAME, PREKIAUJAME, NUOMOJAME mobilius parodinius stendus, parodų įrangą. Plačiausias stendų pasirinkimas Lietuvoje! Stendus gaminame iš anoduoto aliuminio, plieno, plastiko, medžio. Taip pat gaminame šviesdėžes, reklamines iškabas, ekspozicines vitrinas. Teikiame dizaino ir maketavimo paslaugas, gaminame plakatus, teikiame spaudą. VISOS REKLAMOS PASLAUGOS.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2019-11-07 darbuotojų sk. 2
 • 2014-08-02 darbuotojų sk. 2
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2019-11-29 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-11-26 turėjo 20.21 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Veiklos apibūdinimas

GAMYBA, PREKYBA, SURINKIMAS, NUOMA: įvairūs pastatomi ir pakabinami mobilūs ekspozicijų stendai (labai platus asortimentas, klauskite - konsultuojame ir padedame išsirinkti), reklaminiai ir informaciniai grindų stovai, prekybinės vitrinos, įvairių dydžių foto sienelės, virviniai ar juostiniai eilių atitvarai (barjerai), lauko stovai, reklaminiai stendai, vėliavų stiebai, iškabos, parodinės konstrukcinės sistemos, reklaminiai rėmai ir kt. Taip pat surenkame renginių stendus, poreikiui esant juos sandėliuojame, galime pasiūlyti prezentacijų ar konferencijų įrangą: video ir audio aparatūra, roll up stendai (baneriai), skrajučių ir brošiūrų stovai (brošiūrinės), mobilios popup ir snapup stendų sistemos. Labai platus parodinės įrangos pasirinkimas: grindų stovai, prezentaciniai ir degustaciniai info stalai, apšvietimas. Įgyvendiname didelius projektus: prekybiniai ir prezentaciniai stendai, ekspozicinės galerijų sienelės muziejams ar parodoms, stendai mokykloms ir švietimo įstaigoms, vidaus ir lauko reklaminiai stovai ir stendai. Taip pat didelę mūsų pasiūlos dalį apima informacinės lentelės įstaigoms, atsilenkiantys anoduoto aliuminio rėmeliai, reklaminiai skydai ir iškabos, švieslentės ir šviesdėžės. Gaminame pagal individualius užsakymus! Dėl kitų nepaminėtų stendų, konstrukcijų sistemų ar įrangos - UŽKLAUSKITE!


Paslaugos: stendų montavimas, transportavimas ir sandėliavimas, reklaminių plakatų kūrimas ir spauda, dizaino darbai ir apipavidalinimas, maketavimas, animacijos kūrimas, video kūrimas, interaktyvūs reklaminiai Flash baneriai, animuoti atvirukai, foto retušavimas ir redagavimas, ir kt.


Maketavimas ir spauda: vizitinės kortelės, stalo ir kišeniniai kalendoriai, skrajutės ir lankstinukai, katalogai ir brošiūros, logotipai ir prekių ženklai, popierinės pakuotės, knygos ir žurnalai, vėliavos ir reklaminiai baneriai, popieriniai ir elektroniniai animuoti atvirukai, maišeliai, nuolaidų kuponai, vokai, blankai ir kt..


Nuoma - klausti: surenkame ir nuomojame foto sieneles (galimi pageidaujami dydžiai), montuojame reklaminius parodinius stendus, papildomą parodų įrangą. Galime paruošti 3D vizualizaciją, įgyvendinti nestandartines idėjas.


Atvežimas ir Sumontavimas: konstrukcijas, bei įrangą teikiame visoje Lietuvoje, bei užsienio šalyse. Įsigytus stendus ar konstrukcijas atvežame, surenkame, prižiūrime ir sandėliuojame.

Rodyti žemėlapį
 • EUROEGO, UAB
  P. Lukšio g. 7, LT-08221, VILNIUS
  (606) 31237
www.adordinem.lt
www.jung.lt
www.gpspartneris.lt
miskinta.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.paminklai.lt

Galerija

Darbuotojai

Tomas Sutkus
Direktorius

Produktai

Atitvarai (eilių barjerai, eksponatų ar praėjimų atitvėrimai)
Atitvarai (eilių barjerai, eksponatų ar praėjimų atitvėrimai)

Praktiška, kompaktiška ir mobili priemonė, norint kontroliuoti žmonių judėjimo srautą, atitverti eksponatus, teritoriją ar kitus objektus. Siūlome įvairių spalvų, formos ir sudėties grindų stovų. Atitvarai jungiasi tarpusavyje, pasižymi estetiška išvaizda, dėl savo sunkaus pado yra labai stabilūs, ilgaamžiai. Gamintojo suteikiama 3 metų garantija!

Skaityti daugiau
Baneriai (rollup, popup, snapup, multimaster ir kt.)
Baneriai (rollup, popup, snapup, multimaster ir kt.)

Tai puikus ir greitas sprendimas mobiliai prezentacijai ar renginio pristatymui, aktualios ir svarbios informacijos perteikimui. Platus naudojimo pobūdis: reklamai, parodų ekspozicijoms apipavidalinti, konferencijoms, nuorodoms, akcijoms, pristatymams rengti ir t.t. Leidžia eksponuoti aktualią informaciją, keisti ją nekeičiant visos konstrukcijos. Parinktos medžiagos leidžia pasiekti mažesnį svorį transportuojant, užima mažiau vietos, paprasčiau sandėliuoti. Paprasta ir nesudėtinga paruošti naudojimui, o tinkamai naudojamas stendas Jums gali tarnauti ilgiau nei dešimtmetį, neprarandant savo turimų savybių.

Skaityti daugiau
Foto sienelės
Foto sienelės

Gaminame foto reklamines sieneles iš įvairių konstrukcijų, bei medžiagų (aliuminio, plieno, medžio) pagal individualius užsakymus. Konstrukcijos lengvos ir kompaktiškos (galima transportuoti lengvuoju automobiliu - konstrukcija išsiardo dalimis o plakatas suvyniojamas), paprastai ir greitai surenkamos. Reklaminė medžiaga spausdinama ant tento, kuris ištempiamas palei konstrukcijos perimetrą. Poreikiui esant galima dėti plokštumas. Galima nuoma - teirautis.

Skaityti daugiau
Spauda (skaitmeninė / plačiaformatė)
Spauda (skaitmeninė / plačiaformatė)

Teikiame plačiaformatę spaudą, kuriame dizainą, atliekame maketavimo darbus, gaminame reklamą. Spauda ant: baltos lipnios plėvelės, lieto tento (PVC), „MESH“ tento ir tekstilės, vėliavinio audinio, popieriaus, drobės, Roll up medžiagos, BLOCKOUT, perforuotos lipnios, PVC plėvelės, skaidrios lipnios plėvelės, magnetinės ar BACKLIT plėvelės ir kt.

Skaityti daugiau
Brošiūrinės
Brošiūrinės

Brošiūrinės skirtos platinti Jūsų turimą spaudą parodos metu, konferencijose, prekyvietėse, priimamajame, ofise, prekių pristatymuose ir t.t. Asortimentas apima vienpuses, dvipuses, išsiskleidžiančias ar išsilankstančias rūšis. Mes galime pasiūlyti platų brošiūrinių asortimentą pagal formas, dydžius ir kainas.

Skaityti daugiau
Grindų stovai (lauko vidaus)
Grindų stovai (lauko vidaus)

Reklaminiai grindų stovai skirti grafinei informacijai talpinti. Praktiški naudoti prekybos centruose, bankuose, kino teatruose, pramogų zonose, viešbučiuose, parodų ar prezentacijų metų. Stovai gali būti informaciniai, kintamo aukščio, reklaminiai ir nukreipiamieji, su atveriamais aliuminio rėmeliais. Galime pasiūlyti nestandartinių stovų, pagaminant juos pagal individualius užsakymus.

Skaityti daugiau
Vitrinos
Vitrinos

Vitrinos gaminamos ir surenkamos iš anoduoto aliuminio profilių. Vitrinų gamybai naudojamas stiklas, orgstiklis, plastikas, medis, plienas, apšvietimo instaliacija, įkomponuojame grafinį apipavidalinimą. Vitrinos projektuojamos ir gaminamos pagal individualius užsakymus. Gamybos terminas 3-6 savaitės. Atliekame vitrinų 3D vizualizaciją.

Skaityti daugiau
Įrangos nuoma
Įrangos nuoma

Galime pasiūlyti papildomos technikos, bei jos aptarnavimą renginio metu. Apšvietimas, garso aparatūra, spec. efektai, televizoriai, monitorių stovai ir laikikliai, mikrofonai ir kt. Reikalui esant galime pasiūlyti žmogų, kuris pajungs ir valdys techniką renginio metu.

Skaityti daugiau
Parodų stendai
Parodų stendai

Pagal individualius užsakymus gaminame, prekiaujame ir nuomojame įvairių matmenų ir dydžių parodų stendais. Pagal kliento pageidavimus kuriame stendo koncepciją, braižome eskizus, atliekame 3D vizualizacijos darbus, suderiname dizainą ir parenkame gamybos medžiagas. Galime pasiūlyti parodų stendų ar papildomos įrangos (info stalų, kėdžių, TV, brošiūrinių ir kt.) nuomą, atvežimą ir sumontavimą. Darbus atliekame parodų rūmuose, prekybos centruose, pramogų zonose, viešbučiuose, kino teatruose, sporto arenose, salėse ar kitose Jūsų pasirinktoje vietose. Atliekame reklaminių katalogų, lankstinukų ir skrajučių maketavimą, dizaino darbus ir jų spaudą. Taip pat galime pasiūlyti Jūsų turimų stendų montavimo darbus, sandėliavimą ir aptarnavimą įvairių renginių metu Lietuvoje, bei užsienio šalyse.

Skaityti daugiau
Rodyti daugiau

Paieškos žodžiai

Reklama, stendai, parodos, mugės, konferencijos, plakatai, atitvarai, barjerai, reklamos agentūra, mobilūs prezentaciniai ir degustaciniai info stalai, vitrinos, iškabos, reklamos gamyba, šviesdėžės, vėliavų stiebai.
Rodyti daugiau