Kaip užauginti sveiką šunį?

Publikavimo data: 2016-01-25 Kaip užauginti sveiką šunį?

vokiečių aviganisŠunys – geriausi mūsų draugai. Dažnai jie tampa tarsi mūsų gyvenimo dalimi, be kurios tikrai labai sunkiai gebėtumėte įsivaizduoti kasdienybę. Jeigu norite, kad jūsų augintinis būtų sveikas, gražus ir laimingas, tokiu atveju siūlome maitinti jį tik kokybišku maistu. Tiesa, kokybiškas maistas nebūtinai yra tas, kurį valgome mes, kadangi šių gyvūnų organizmas kiek kitoks, tad tuo pačiu ir maistą virškina kiek kitaip. Josera maistas šunims – pilnavertis, skaidulų turintis mišinys, kuris garantuoja, kad reguliariai juo maitinamas šuniukas bus sveikas ir žvalus.

Jeigu įprastai savo augintinį maitinate tuo pačiu maistu, kurį valgote pats, tokiu atveju rekomenduojame reguliariai duoti ir veterinaro patvirtinto sauso maisto. Josera –  geras pasirinkimas augantiems ir jau suaugusiems šuniukams, kuriems skiriame visą savo meilę.

Tiesa, maistas nėra vienintelė sąlyga galinti užtikrinti, kad šuniukas augs sveikas ir žavus. Reikia, kad jo gyvenimo sąlygos būtų tokios pat, kokių dažniausiai trokšta ir žmogus: šiluma bei jaukumas. Pasiekti šį poreikį galima įsigijus Daikin techniką, kuri pripažįstama visame pasaulyje. Daikin šilumos siurbliai padės tiek jums, tiek jūsų augintiniui net ir pačią šalčiausią žiemą jautis maloniai. Juk šiluma namuose – būtina. Ne tik todėl, kad jaustumėmės gerai, tačiau tuo pačiu ir siekiant jaukumo. Daikin produkcija užtikrina nepertraukiamą sistemos darbą, taigi bet kada įjungus prietaisą galite džiaugtis šilumą namuose. Jis gali būti valdomas nuotoline wifi pagalba, taigi net ir nebūdamas namuose galite įjungti prietaisą, kad iki jums grįžus namai būtų šilti. Pasirūpinkite, kad vienas namuose likęs šuniukas jaustųsi jaukiai ir šiltai. Juk lietuviškos žiemos kartais būna negailestingos.

Šuniukas bus sveikas tik tokiu atveju, jeigu reguliariai tikrinsite jo sveikatą. Auginio sveikatai reikia skirti tiek pat dėmesio kiek ir žmogaus. Juk jis šeimos narys. Tai reiškia, kad siūlome visada po ranka turėti veterinaro numerį į kurį būtų galima kreiptis, jeigu iškilo kokios nors problemos. Taip pat siūlome gyvūną reguliariai vesti pas gydytoją, kad tiesiog būtų patikrinti jo refleksai ir bendra sveikata. Tuomet žinosite, kad šuniukui viskas gerai. O jeigu sužinote, kad jam trūksta kokių nors vitaminų, tokiu atveju Josera maistas padės organizmui vėl tinkamai funkcionuoti.

Žinoma, reikia nepamišti ir to, kad šunys reikalauja kur kas daugiau fizinio aktyvumo, nei kad jis reikalingas žmonėms. Apskritai žmonės sportuoja vien todėl, kad turėtų gražų kūną, o štai šuniukams tai gali būti net gyvybiškai svarbu. Aišku, viskas priklauso nuo to, kokios veislės šunį jūs auginate. Kuo detaliau su jo auginimo ypatumais pavyks susipažinti, tuo tikresnis galėsite būti, kad šuniukui viskas bus gerai.

Svarbu prieš perkant šunį nuspręsti, ar jis tikrai Jums yra reikalingas. Pagalvokite, kad gebėsite jį priimti į savo šeimos būrį. Suvokite, kad tai ne žaislas, ne koks augintinis, kurį pabodus būtų galima išmesti. Nusprendus, kad šuo gali tapti jūsų šeimos nariu – teks skirti jam daug laiko ir pasistengti suteikti visokeriopą priežiūrą. Neužtenka pamaitinti ir paglostyti. Šuo turi lygiai tokius pat jausmus kaip ir žmogus.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Veterinarijos klinikos
DAINAVOS VETERINARIJA, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 6
Adresas:
Pašilės g. 118, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Naminiai gyvūnai
Veterinarijos klinikos
Veterinaras Kaune. Veterinarijos gydykla Kaune. Gyvūnų gydymas. Kačių kirpykla
Balsavo: 8
Adresas:
Vytauto g. 38A, MARIJAMPOLĖ
Telefonas:
El. paštas:
Naminiai gyvūnai
Pašarai
Veterinarijos klinikos
Kokybiškos visos veterinarijos paslaugos: gyvūnų gydymas, vakcinacija (skiepai), chirurgija, veterinarinė terapija, akušerija, dermatologija.(...)
Balsavo: 16
Adresas:
Jeruzalės g. 7, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Gyvūnų prekės
Pašarai
Veterinarijos klinikos
Veterinarijos paslaugos smulkiems gyvūnams. Profesionali pagalba Jūsų mažajam draugui! Konsultacijos auginimo ir šėrimo klausimais.(...)
www.rigemeta.lt
kamelota.lt
www.rigemeta.lt
kamelota.lt