Į ką verta kreipti dėmesį renkantis duris?

Publikavimo data: 2015-09-25 Į ką verta kreipti dėmesį renkantis duris?

durysNorite išsirinkti naujas duris savo namams? Turime jums keletą patarimų, kurie tikrai padės nesuklysti ir pasirinkti geriausią variantą. Prieš pasirenkant konkrečias duris, jums reikėtų žinoti, jog yra nemažai skirtingų durų tipų, kurie skiriasi tiek šilumos, tiek garso izoliacija. Nuo to priklauso ir kaina bei populiarumas.

1)     Laminuotos vidaus durys. Šis durų tipas išsiskiria tuo, jog jų yra visa gausybė prekybos centruose – skirtingų modelių, atspalvių, skirtinga vidaus sandara. Laminuotos durys yra vienos iš pigiausių, tačiau jos yra mažiausiai atsparios – aplinkos poveikis gali būti labai greitai pastebimas, negana to, tokias duris kur kas sunkiau atnaujinti. Visgi, jeigu neplanuojate naudotis tomis pat durimis dešimt metų, tai gali būti neblogas pasirinkimas, kuris brangiai nekainuos.

2)     Faneruotos durys. Tai taip pat yra vienos iš populiariausių durų. Durų pagrindas yra apklijuojamas klijuota mediena, o durų sandarą galima pasirinkti – jeigu nereikia labai tvirtų durų, galite rinktis akytą kartoną – tai bus pats pigiausias variantas. Taip pat būna medžio drožlių, klijuotos medienos užpildas, kuris kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau tokios durys yra gerokai patvaresnės.

3)     Medžio masyvo durys. Turbūt esate girdėję, kad medžio masyvo langai būna nelabai atsparūs gamtos poveikiui, o vasarą namuose bus reikalingi galingi kondicionieriai, norint išlaikyti tinkamą temperatūrą kambariuose. Ką gi, su medžio masyvo durimis taip nėra – čia ši medžiaga puikiai tinka. Tiesą sakant, iš tvirto medžio gaminamos durys yra vienos iš brangiausių. Iš ąžuolo ir uosio pagamintos vidaus durys yra pačios brangiausios. Nuvykę į prekybos centrą, vargu ar pamatysite tokio tipo duris – dažniausiai, jos būna specialiai užsakomos ir gamyba trunka ilgiau, nei kitų durų. Negana to, ekspertai nustatė, kad medžio masyvo durys gali jums tarnauti ilgiau nei šimtmetį, tad tikrai suprantama, kodėl jos tiek daug kainuoja.

Svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Dabar, kai jau supažindinome jus su trimis pagrindinėmis durų kategorijomis, verta pažvelgti į tai, kaip duris reikia rinktis. Į ką atkreipti dėmesį svarbiausia?

1)     Stilius. Labai svarbu, kad jūsų naujosios durys atitiktų esamą namų stilių. Pavyzdžiui, jeigu namuose vyrauja modernizmas, tai vargu ar klasikinės medžio masyvo durys labai tiks. Be jokios abejonės, kai kuriais atvejais galima pažaisti su kontrastais, tiek atspalvių, tiek bendro stiliaus atžvilgiu. Tačiau, tokiu atveju verta kreiptis į profesionalų interjero dizainerį, kuris galėtų jūsų lūkesčius įvykdyti.

2)     Konstrukcija ir komfortabilumas. Verta iš karto pamatuoti, kokių matmenų durys yra tinkamiausios jūsų namams. Negana to, reikia apgalvoti, į kurią pusę durys turėtų atsidaryti. Patikrinkite ir rankenas, ar jos bus patogios. Pagal tai, kiek vietos durys užims, verta apsvarstyti, ar kambaryje bus pakankamai erdvės. Juk vidaus durys turi suteikti ne tik komforto, bet ir jaukumo jūsų namams.

3)     Garso izoliacija. Tai vienas iš svarbiausių dalykų tiems, kurie nori privatumo. Ne visos durys vienodai sulaiko garsą – daug kas priklauso nuo jų užpildo. O jeigu šis kriterijus jums itin svarbus, rekomenduotume pasidomėti akustinėmis durimis.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės išsirinkti geriausias vidaus duris jūsų namams.

 

Kokybiškų vidaus durų tiekėjas: http://www.topdurys.lt/vidaus-durys/

Patalpinta rubrikoje(-ose): Durys
Balsavo: 11
Adresas:
Palemono g. 5, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Durys
Langai
Gaminame, parduodame: plastikinius, aliuminius langus ir duris. Siūlome švedų gamintojo SAPA aliuminius profilius: aliuminio langus, vitrinas,(...)
kamelota.lt
www.baltijosmarmuras.lt
kamelota.lt
www.baltijosmarmuras.lt