Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Oro transportas

Rasta įmonių: 102
Rodyti žemėlapyje
Lentvario sen., Sausių k.
852058404
www.alpi.lt
UAB "ALPI Baltika" yra transporto ir logistikos įmonė, kuri priklauso tarptautinei "ALPI" įmonių grupei. Lietuvoje teikiame papildomas paslaugas: sandėliavimas, pakavimas, atstovavimas muitinėje ir t. t. Teikiame visas muitinės tarpininko ir sandėliavimo paslaugas, vykdome krovos ir kitus su saugomomis prekėmis susijusius darbus - krovinių rūšiavimo, ženklinimo, pakavimo - bei importo, eksporto, tranzito procedūras Lietuvoje ir užsienyje.
Skambinti šiandien
Vytenio g. 50, Vilnius
868733347
www.radusa.lt
Tarptautinis krovinių gabenimas ir ekspedijavimas oro transportu: MES NE TIK SURASIME Jums tinkamiausią sprendimą, bet padėsime sutaupyti Jums brangaus laiko bei pinigų
Skambinti šiandien
Jurgio Dobkevičiaus g. 10, VILNIUS
(5) 2106106
www.ace.lt
UAB ACE Logistics kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visose Baltijos šalyse. Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Sparčiai tobulėjant transporto ir logistikos paslaugoms, ypač svarbios yra paslaugų tiekėjo žinios ir profesionalumas, nes tik profesionalus tiekėjas gali pasiūlyti patį geriausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą.
www.telgesa.lt
R. Juknevičiaus g. 100 -40, MARIJAMPOLĖ
(681) 45471
Taisome visus automobilius, suteikiame garantiją. Automobilių dalių gabenimas į Azijos šalis, Rusiją, Baltarusiją. Gabenimas geležinkeliu ir autotransportu.
Teikiamos paslaugos; Antžeminis administravimas ir priežiūra.Keleivių aptarnavimas.Paslaugos orlaiviui.Antžeminis transportavimas.Paslaugos bagažui.Paslaugos kroviniams ir paštui.Rampos paslaugos.Aprūpinimas degalais.Orlaivių ir keleivių komercinis aptarnavimas. Krovinių terminalo paslaugos. Įgulos aptarnavimas ir kitos specialiosios paslaugos.Orlaivių palyda.
L. Giros g. 90 -8, VILNIUS
8 (610) 28358
Oro transporto paslaugos
www.ekosfera.lt
Rodūnios kel. 18, VILNIUS
8 (5) 2132602
Krovinių gabenimas oro, jūros ir sausumos transportu nuo durų iki durų
www.telgesa.lt
www.ekosfera.lt
www.faguru.lt
www.galuotas.lt
www.jung.lt
www.gpspartneris.lt