Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Krovinių gabenimas oro transportu

Rasta įmonių: 9
Rodyti žemėlapyje
Kęstučio g. 30A, Vilnius
868733347
www.radusa.lt
Tarptautinis krovinių gabenimas ir ekspedijavimas oro transportu: MES NE TIK SURASIME Jums tinkamiausią sprendimą, bet padėsime sutaupyti Jums brangaus laiko bei pinigų.
Skambinti šiandien
Jurgio Dobkevičiaus g. 10, VILNIUS
(5) 2106106
www.ace.lt
UAB ACE Logistics kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visose Baltijos šalyse. Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“. Sparčiai tobulėjant transporto ir logistikos paslaugoms, ypač svarbios yra paslaugų tiekėjo žinios ir profesionalumas, nes tik profesionalus tiekėjas gali pasiūlyti patį geriausią krovinių gabenimo, sandėliavimo, išskirstymo būdą.
R. Juknevičiaus g. 100 -40, MARIJAMPOLĖ
(681) 45471
Taisome visus automobilius, suteikiame garantiją. Automobilių dalių gabenimas į Azijos šalis, Rusiją, Baltarusiją. Gabenimas geležinkeliu ir autotransportu.
www.litpolstar.lt
Liepojos pl. 1, PALANGA
(460) 56400
www.palangaground.aero
Teikiamos paslaugos; Antžeminis administravimas ir priežiūra.Keleivių aptarnavimas.Paslaugos orlaiviui.Antžeminis transportavimas.Paslaugos bagažui.Paslaugos kroviniams ir paštui.Rampos paslaugos.Aprūpinimas degalais.Orlaivių ir keleivių komercinis aptarnavimas. Krovinių terminalo paslaugos. Įgulos aptarnavimas ir kitos specialiosios paslaugos.Orlaivių palyda.
Vilniaus g. 86A, KARMĖLAVA, KAUNO R.
8 (614) 84044 www.abtechnics.lt
www.hres.lt
www.litpolstar.lt
www.aukranga.lt
www.faguru.lt
www.hres.lt