Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Moteliai

Rasta įmonių: 15
Rodyti žemėlapyje
Vytauto Didžiojo g. 84A, KELMĖ
(427) 61088
www.sedula.lt
Poilsiavietė „Sedula“, įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto Skogalio kaime, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Kelmės rajone ir užima 4,7 ha žemės sklypą.
S. Lozoraičio g. 43, GARLIAVA, KAUNO R.
(610) 64224
www.motelisjonuciai.lt
Motelyje „Jonučiai“ Jūsų pasirinkimui yra vienviečiai, dviviečiai, triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai ir šešiaviečiai kambariai su bendrais patogumais ir atskirai kambariuose. Turime ir geresnės klasės kambarių, kuriuose yra dušai ir tualetai, įrengtos savitarnos virtuvės su įranga. Erdvi parkavimo aikštelė nuosaviems automobiliams ir dideliam transportui. Nemokamas internetas, už papildomą mokestį skalbimo paslaugos. Pigi nakvynė keliaujantiems darbo reikalais, turistams. +370 610 64224
www.telgesa.lt
Vilniaus g. 213 -77, ŠIAULIAI
(41) 523110
tic.siauliai.lt
Biudžetinė įstaiga, kuri stiprina Šiaulių miesto ir regiono ekonominę, sociokultūrinę, rekreacinę gerovę per turizmo informacijos skleidimą (skatinimą) ir vietos rinkodarą, formuoja turistinį miesto įvaizdį ir tarptautinį jo žinomumą. Taip pat renka, kaupia ir turistams bei Šiaulių miesto svečiams teikia informaciją apie teikiamas turizmo paslaugas, lankytinas Šiaulių vietoves ir objektus, skleidžia informaciją apie Šiaulius mieste, regione, šalyje, užsienyje, plėtoja turizmo sektorių.
Rugių g. 12, ALYTUS
8 (601) 05393
www.abplanalp.lt
www.hres.lt
www.galuotas.lt
www.abplanalp.lt