UAB „Sėkluva“

Publikavimo data: 2016-11-22 UAB „Sėkluva“

Dirbame nuo 1998 metų, todėl turime daug patirties parenkant augalų veisles, kurios puikiai auga, dera ar žydi Lietuvoje. Prekiaujame daržovių, prieskoninių ir pašarinių augalų, gėlių, žolių mišinių sėklomis. Artėjant pavasario sezonui parduodame svogūnų sėjinukus, sėklines bulves, daugiamečių gėlių svogūnėlius.

Mūsų  asortimente yra standartinės ir profesionaliems augintojams skirtos sėklos. Žinoma, sėkloms svarbiausia kokybė. Todėl jas atsivežame iš profesionalių sėklų tiekėjų: Prancūzijos „Clause“, Olandijos „Rijk Zwaan“, Čekijos „Moravoseed“ ir „Černy“, Vokietijos „Satimex“, ir kitų. Jų sėklos puikiai paruoštos. Šiemet pradėjome dirbti su Vokietijos įmone „Hild“. Manome, kad jų įdomios ir neįprastos daržovių veislės bus įdomios Lietuvos augintojams.

daržovės

Pakuotės. Sėklų pakuotes skirstome į dvi grupes. Vienos skirtos augintojams mėgėjams, kitos ūkininkams. Pakuotės skiriasi sėklų kiekiu. Iš tiekėjų profesionalios sėklos atkeliauja didelėse originaliose pakuotėse. Jose esantis sėklų kiekis pritaikytas stambesniems ūkininkams. Dirbame lanksčiai ir dalį šių sėklų perfasuojame į mažesnes pakuotes, kurios tiktų ir smulkesniems verslininkams. Standartines sėklas irgi parduodame įvairaus dydžio pakuotėse.

natūralios daržovės

Pagalvojom, kuo gi daržininkai mėgėjai blogesni už profesionalius? Juk ir jie nori sulaukti didesnio derliaus, pasidžiaugti ir pasigirti užaugintomis gėrybėmis. Iš tokių sėklų išaugę augalai atsparesni ligoms, vadinasi, ir apsaugos priemonių reikės mažiau. Todėl ir išleidome PROFI pakelių seriją daržininkams mėgėjams, kuriose yra nedidelis kiekis profesionalių sėklų. Tai yra tiek, kiek užtektų šiuolaikinei šeimai. Pavyzdžiui, pomidorų – 10 sėklų, agurkų – 20 arba 30, morkų – 600, kopūstų – 40. Žinoma, jų kaina aukštesnė, bet derlius gausesnis, daržovių kokybė nepalyginamai geresnė ir sodinti reikia mažiau. Standartinės ir dalis profesionalių sėklų subertos į serijų BALTIC, SODŽIUS ir įprasto dydžio pakelius. Skirtinguose pakeliuose yra ir kitoks sėklų kiekis. BALTIC serijos pakeliuose sėklų yra mažiau. Kam pirkti daug, jei turi tik kelias lysveles. SODŽIAUS pakeliuose sėklų 2-3 kartus daugiau nei įprastose. Morkų jose po 12 g, burokėlių – 30 g, žirnių – 60 g, krapų – 15 g. Kiekvienas gali pasirinkti, kiek ir kokių sėklų pirkti. Turime dar vieną pakelių seriją. Ją pavadinome EXOTICA, nes šiuose pakeliuose parduodame rečiau auginamų augalų ir neįprastų veislių sėklas.

Sėklos juostoje. Tai vienas iš moderniausių, patogiausių ir tiksliausių sėjos būdų. Sėklų juostos, kuriomis prekiaujame, pagamintos iš 100 % celiuliozės, ji visiškai suyra žemėje. Juostos suklijuotos krakmolo kleisteriu. Taigi, gaminys yra visiškai netoksiškas.

morkos

Šis sėjos būdas turi nemažai privalumų prieš kitus: patogu sėti, sutaupo sėklų, juostos sugeria dirvos drėgmę, sėklos pasėjamos tolygiai, daigų nereikia retinti. Šiemet pirkėjams jau galime pasiūlyti net 16 rūšių pakelių su sėklų juostomis. Taip paruoštos sėklos mūsų asortimente yra jau kelerius metus. Anksčiau parduodavome 4 m ilgio juostas, šiemet pagaminome ir kitokių ilgių. Pavyzdžiui, morkų „Karotina" ir „Karlena" sėklos suklijuotos ant 7 m ilgio juostų. Profesionalių veislių sėklų juostos yra trumpesnės - „Monanta" – 5 m, „Jerada" F1 – 4 m. Salotų „Grand Rapids" sėklų juosta siekia 7 m, o profesionalios salotų veislės „Aficion" – 4 m. Visada geriau, kai yra iš ko rinktis. Turime ir penkių prieskoninių augalų sėklų rinkinį. Keturių rūšių sėklos suklijuotos ant skridinėlių. Taip patogiau daiginti vazonėliuose.

Naujienos. Šiemet įkūrėme elektroninę parduotuvę. Mūsų sėklas bus galima nusipirkti internetu. Parduotuvę rasite adresu www. sėkluva.lt.  Tai viena iš svarbiausių naujienų pirkėjams, nes mūsų sėklos galės pasiekti pirkėjus bet kurioje vietoje ir labai greitai, net neišeinant iš namų.

Naujas parduotuves atidarėme Ukmergėje, Kauno g. 2 ir Marijampolėje, Kudirkos g. 45. Kasmet savo asortimentą papildome naujomis augalų veislėmis. Jas rasite visų serijų pakeliuose.

Konsultacijos. Turime savo šešias specializuotas sėklų parduotuves. Mūsų sėklas taip pat parduoda prekybos partneriai visoje Lietuvoje. Tokiose specializuotose sėklų parduotuvėse yra didesnis asortimentas ir kur kas asmeniškesnis aptarnavimas. Mūsų parduotuvėse dirba kvalifikuoti darbuotojai, todėl jose gausite profesionalias konsultacijas ir patarimus apie sėklas, jų daiginimą, veislių ypatumus, augalų apsaugos priemones, jų panaudojimą ir daugybę atsakymų į kitus klausimus. Tai – specializuotų parduotuvių privalumai.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Sėklos