Šio rudens baldų bei interjero tendencijos

Publikavimo data: 2014-10-07 Šio rudens baldų bei interjero tendencijos Beveik įpusėjęs auksinis ruduo kuria gražiausius gamtos paveikslus. Kartu su spalvota gamta atkeliauja ir naujas įvairių sričių madų sezonas. Pasaulis diktuoja ne tik drabužių, tačiau ir naujas baldų bei interjero tendencijas, kurios dideliais žingsniais atkeliauja ir į mūsų šalies parduotuves, prekiaujančias baldais ir interjero akcentais.

Jauki prabanga

Baldais prekiaujančių parduotuvių atstovai pastebi, kad atėjus šiam ar bet kuriam kitam rudeniui, o vėliau ir žiemai, žmonės yra linkę rinktis sunkesnius įmantria prabanga bei subtilumu pasižyminčius baldus ir jų komplektus. Ima dominuoti puošnūs, originalūs prabangūs baldai, o kuklumas atsiduria gerokai tolimesniuose planuose. Kadangi lietuviai yra labai praktiški žmonės, jie pirkdami baldus labai didelį dėmesį skiria ne tik estetikai, bet ir funkcionalumui bei praktiškumui. Kalbant apie populiariausius gobelenus,. Akcentuotina tai, kad artėjant žvarbiems metų laikams, mūsų šalies gyventojai yra linkę savo namuose sukurti kuo daugiau jaukumo ir šilumos, todėl renkasi švelnesnės, minkštesnės ir šiltesnės struktūros gobelenus.

Šį rudens sezoną  baldų rinkoje dominuoja itin prabangūs mėlynos ar tauriųjų metalų (aukso, sidabro, vario) spalvos gobelenai. Ši prabanga ir blizgesys itin būdingas glamūrinio dizaino baldams, kai išlaikomas didelis kontrastas tarp poliruoto metalo bei medienos. Jau daugybę metų iš eilės be glamūrinių baldų iš mados viršūnės taip pat nesitraukia odiniai svetainės baldai. Oda jau nuo seno yra žinoma kaip pati patvariausia įvairių baldų apmušalų medžiaga. Daugybė žmonių odinius baldus vertina dėl to, kad jie namų interjere sukuria ypatingą prabangos ir solidumo pojūtį, o tokių baldų priežiūra visiškai nesudėtinga. Baldų parduotuvės siūlo platų tiek natūralios, tiek ir dirbtinės odos asortimentą, vis dėlto profesionalai pataria rinktis natūralios odos baldus, kadangi jais galėsite džiaugtis labai ilgą laiką. Natūrali oda yra itin ilgaamžė, ji ilgiau nenusitrina, rečiau suplyšta.

Pastebima, jog lietuviai rudenį baldus perka itin atsakingai ir kruopščiai. Jie gana didelį dėmesį skiria ne tik baldų kokybei ir dizainui, tačiau ir smulkioms detalėms. Matoma tendencija, jog rudenį perkami kiek brangesni ir solidesni baldai negu vasarą, kai smarkiai išauga poreikis išrinkti mokyklinius baldus, pavyzdžiui, rašomuosius stalus, kėdes, lentynas. Atėjus rudeniui smarkiai išauga baldų komplektų ir aukštesnės, prabangesnės klasės baldų pardavimai.
 

Spalvos
Kuriant savitą originalų namų stilių bene svarbiausią vaidmenį atlieka baldų bei sienų spalvos. Gana greitai besikeičiančios pasaulinės interjero madų tendencijos šį rudenį pirmenybę teikia sodrų atspalvį turinčioms spalvoms, pavyzdžiui, slyvinei, geltonai ar pilkai. 2014 metų spalva yra pripažinta mėlyna, taigi, ji populiari bei madinga išlieka ir rudenį. Mėlyna spalva stipriai dominuoja ne tik pasaulinėse interjero dizaino parodose, tačiau ir ant podiumo. Kalbant apie spalvas, interjero dizaineriai akcentuoja, jog reikėtų stengtis neprisirišti prie vieno atspalvio. Juk, pavyzdžiui, mėlynos spalvos variantai yra žydra, žalsvai mėlyna, kobalto, berilo, safyro, elektrinė ar jūros. Šios spalvos tikrai pravers kuriant jaukius namus, kurie spinduliuotų ramybe, šauktų ilsėtis ir mėgautis harmonija.

Rudenį pirkėjai yra labiau linkę rinktis tamsesnes, prabanga pasižyminčias spalvas, kurios turi aukso, bronzos arba kitų tauriųjų metalų atspalvių. Mūsų šalies gyventojai šių spalvų nevengia ir noriai perka tokius baldus bei dekoruoja namus aukso ar bronzos atspalvių baldų apmušalais arba kitomis interjero detalėmis.

Baldų parduotuvių atstovai pastebi, jog dažnai mūsų tautiečiai nepriklausomai nuo konkretaus metų laiko yra linkę rinktis įprastas ir nuo seno mėgstamas, mūsų kraštui būdingas arba dažniausiai gamtoje pastebimas spalvas bei atspalvius. Ypatingai lietuviai yra pamėgę žemės spalvas, pavyzdžiui, rudą, samaninę bei smėlinę. Orams atšilus, ypač pavasarį, norintieji įsigyti baldus renkasi kiek šviesesnius ir skaidresnius, daugiau žalumos turinčius, tačiau taip pat lietuviškam peizažui būdingos spalvos baldų apmušalus ir kitas interjero detales.
 

Itališkas dizainas
Visi žinome, kad madų sostinė yra Milanas. Ir šis miestas visai pelnytai taip vadinamas. Kiekvienais metais visas pasaulis laukia, kur šį kartą nuves itališka mada. Ne išimtis kalbant ir apie baldų gamintojus. Šiais metais itin madingas tapo stilių sumaišymas, kai viena baldų detalė yra vieno stiliaus, pavyzdžiui, klasikinio, o kita – moderno ar retro. Tokia tendencija ypač ryškiai pastebima renkantis kėdes, komodas ar stalus, kurių kojelės stilistiškai smarkiai skiriasi nuo baldo viršutinės dalies.

Italų pagaminti baldai pasižymi itin originaliomis idėjomis bei netradiciniais sprendimais interjere. Šį rudens sezoną labai madingi minkšti baldai, taip pat svarbus išliks ir jų aukštis: šįkart italai rekomenduoja pažemintus baldus, turinčius žemesnes kojeles. Kaip jau tapo įprasta, itališki baldai ir šį sezoną yra labai lakoniški, išlaikantys švarią bei sterilią baldų liniją. Jiems gyvumo suteikia įvairiausių spalvų bei įmantriausių raštų atskiros interjero detalės, pavyzdžiui, pagalvėlės. Italų madoje taip pat iš mados nesitraukia natūralios odos apmušalai. Šiais metais itališkų baldų gamintojai prabangą interjere stengiasi kurti naudodami blizgią natūralią odą. Į madą taip pat sugrįžta ir šviesios medžio spalvos.

 

Baldų pardavėjus iš visos Lietuvos galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Baldų pardavėjai Vilniuje

Baldų pardavėjai Kaune

Baldų pardavėjai Klaipėdoje

Baldų pardavėjai Šiauliuose

Baldų pardavėjai Panevėžyje

Baldų pardavėjai Alytuje

Baldų pardavėjai Marijampolėje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Baldai
Balsavo: 62
Adresas:
Ramučių g. 1, ŠILUTĖ
Telefonas:
El. paštas:
Akmens gaminiai
Baldai
Baldų gamyba
daugiau veiklų >
Baltijos marmuro panaudojimo sritį riboja tik žmogaus fantazija! Dirbtinio marmuro technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi(...)
Balsavo: 33
Adresas:
Žalgirio g. 114, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Baldai
Baldų gamyba
Nestandartinių korpusinių baldų projektavimas, gamyba ir montavimas. Gaminami baldai: Virtuvės; Svetainės; Miegamojo; Prieškambario; Vaikų;(...)
BENGITA, UAB BALDŲ GAMYBA,MEDŽIAGOS,PASLAUGOS BALDŲ GAMINTOJAMS
Balsavo: 31
Adresas:
Paliūniškio g. 5, Panevėžys
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Apšvietimo sistemos
Baldai
Baldų gamyba
Baldų furnitūra internetu. Nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Baldinių ruošinių gamyba. Baldinių plokščių gamyba.(...)
miskinta.lt
kamelota.lt
miskinta.lt
kamelota.lt