Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

BALTIJOS MARMURAS, UAB

Baltijos marmuro panaudojimo sritį riboja tik žmogaus fantazija! Dirbtinio marmuro technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi tarptautinius apdovanojimus už puikios gaminių kokybės, formų dizaino ir naujos produkcijos kūrimo galimybes. Lieto marmuro produkcija du kartus Ženevos tarptautinėje parodoje tarp 28 valstybių atstovavo Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir abu kartus laimėjo sidabro medalius. Lietuvoje šis unikalus produktas pradėtas gaminti 1998 metais "BALTIJOS MARMURO" vardu.

 • Adresas Ramučių g. 1, LT-99149, ŠILUTĖ (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas (441) 62162
 • Faksas(441) 62152
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoSaulius Malinauskas, Direktorius
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 55
 • Registruota2000.11.29
 • Įm. kodas110854886
 • PVM kodasLT108548811
 • Darbuotojai 27
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 8:00 - 17:00
 • Antradienis: 8:00 - 17:00
 • Trečiadienis: 8:00 - 17:00
 • Ketvirtadienis: 8:00 - 17:00
 • Penktadienis: 8:00 - 17:00
 • Šeštadienis: Nedirba
 • Sekmadienis: Nedirba
Šiuo metu: Dirba

Veiklos apibūdinimas

Šiuo metu UAB "Baltijos marmuras" gaminama šių rūšių produkcija:


  • Lietas marmuras;

 • Lietas granitas;

 • Lietas akmuo „Dura Stone“ (panašus į „Corian“, „Hanex“, „Montelli“,"Samsung");

 • Kvarcas „Technistone“,"Silestone",'Dekton","Caesarstone" .


Vienas svarbiausių "BALTIJOS MARMURO" privalumų - gamybos sprendimų lankstumas. Įvairios gaminių formos bei spalvinė gama atveria neribotas galimybes derinant interjero spalvas, stilių. Ši technologija leidžia išgauti įvairias spalvas, derančias prie šiuolaikinio interjero.


Iš lieto marmuro ir lieto granito gaminama produkcija ypač tinka vonios kambario interjerui - tai kriauklės su įvairių formų ir matmenų stalviršiais, stalai, palangės ir kt.


Lietas akmuo "Dura Stone" - tai vienas patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Iš lieto akmens gaminami įvairių konfigūracijų ir išmatavimų stalviršiai, plautuvės, barai, sieninės plokštės, palangės bei kita produkcija.


"BALTIJOS MARMURO" gaminamos produkcijos panaudojimo sritis gali riboti ne pačios medžiagos savybės, o tik žmogaus fantazija. Fantazijai, aišku, nėra ribų, tad ir šios patvarios, gražios, lengvai prižiūrimos medžiagos panaudojimo galimybės dar tikrai nėra išnaudotos, juolab, kad "BALTIJOS MARMURO" gaminiai yra taip pat lengvai derinami su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui metalu, keramika, mediena... Visus aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus atitinkanti UAB "BALTIJOS MARMURAS" gaminama produkcija yra sertifikuota Lietuvoje.


 


UAB „Baltijos marmuras“ glaudžiai bendradarbiauja su įvairios paskirties baldus gaminančiomis firmomis, statybinėmis organizacijomis bei architektais.


Ieškote originalių idėjų ir neišbandytų medžiagų? Puikią gaminių kokybę, formų dizainą ir naujas kūrybos galimybes galite atrasti išbandę dirbtinę marmuro technologiją. Dirbtinio marmuro, granito ir akmens technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi tarptautinius apdovanojimus už galimybę kurti puikios kokybės gaminius, pasižyminčius unikalių formų dizainu, taip pat už galimybę kurti naują produkciją.

Kita informacija

 


Lietas marmuras


Lieto marmuro dirbiniai gaminami iš susmulkintų marmuro miltelių panaudojant specialius rišiklius. Savo spalva ir paviršiumi lieto marmuro produktai iš pirmo žvilgsnio primena keramiką, tačiau esminis skirtumas ir privalumas – galimybė įgyvendinti beveik visas Jūsų idėjas. Produktai yra gaminami pagal individualius užsakymus, todėl gali keistis praustuvų forma, skaičius, vieta stalviršyje. Be to, stalviršiai su praustuvais neturi sujungimo žymių, nes yra gaminami liejimo būdu. Tai padeda išvengti drėgmės ir nešvarumų kaupimosi.


Lieto marmuro gaminiai pasižymi lygiu ir blizgiu paviršiumi, gali būti pritaikomi prie įvairių vonios kambario baldų. Iš lieto marmuro taip pat gaminamos baltos, poliruotos palangės.


Lietas akmuo


Lietas akmuo „Dura Stone“ gaminamas pagal amerikiečių technologija ir savo savybėmis yra panašus į „Corian“, „Cristalan“, „Wilsonart“ medžiagas. Šios homogeninės medžiagos naudojimas suteikia galimybę architektams, dizaineriams bei kiekvienam iš mūsų įgyvendinti įvairiausias savo svajones, išlaisvina vaizduotę.


Lietas akmuo „Dura Stone“ gali būti pritaikomas įvairiose srityse. Ši medžiaga naudojama restoranų, kavinių, barų, viešbučių, bankų, biurų interjeruose, virtuvinių, vonios ar laboratorinių stalviršių gamybai, sienų plokštėms, dekoratyviniams elementams, gaminamos ir integruojamos (įliejamos) į stalviršį praustuvės.


Gaminiai iš lieto akmens yra atsparūs įbrėžimams, įvairiems cheminiams skysčiams, jų priežiūra lengva. Tai yra vienas moderniausių ir patvariausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Ant lieto akmens gaminių nesidaugina bakterijos, nelieka dėmių, nes neporinga medžiagos struktūra neįgeria skysčių. Be viso to, šių gaminių paviršius yra šiltas, sugeba įgauti aplinkos temperatūrą.


Kvarcas


Dirbtinis kvarcas, konglomeratas – tai kiti Technistone pavadinimai. Technistone yra kieta, neporėta įvairiausių atspalvių medžiaga, tinkanti virtuvinių ir vonios stalviršių gamybai. Taip pat ši šios medžiagos gaminamos palangės bei laiptų pakopos.


Savo savybėmis dirbtinis kvarcas Technistone yra labai panašus į granitą. Technistone sudėtyje yra apie 90% kvarco, malto granito, spalvoto kvarco, veidrodžio ir stiklo šukių, pigmentų, o likusius 10% sudaro rišančioji medžiaga – derva.


Siūlome plokštes, kurių dydis 3000x1400 mm, o storis 12 mm, 20 mm arba 30 mm.


Virtuvės stalviršiai iš kvarco puikiai tiks Jūsų moderniuose namuose. Siūlome virš 50 spalvų.


Lietas granitas


Lietas granitas ir jo gaminiai yra ruošiami iš susmulkinto dirbtinio granito granulių ir specialių rišiklių. Universali medžiaga leidžia gaminti įvairiausius tiek blizgius, tiek matinius gaminius, tokius kaip kriauklės su įvairių formų ir dydžių stalviršiais, į kuriuos įlieti tos pačios spalvos praustuvai, taip pat gaminamos palangės, įvairių formų stalai ir kita išskirtinė, originali produkcija. Stalviršiai su praustuvais jungiami be jokių jungimo žymių, nes gaminami liejimo būdu. Pagal individualų pageidavimą praustuvų skaičius, forma ir vieta stalviršyje gali kisti. Lietas granitas patrauklus ir tuo, kad tai absoliučiai atspari drėgmei medžiaga.


Natūralus granitas


Natūralus granitas – puikia medžiaga tiek interjero, tiek eksterjero apdailai. Gaminiai iš natūralaus granito yra ilgaamžiai ir patvarūs, tai leidžia juos naudoti tiek virtuvių stalviršiams gaminti, tiek ir grindų, sienų dangai, laiptų pakopoms, fasadams.


Granitas yra atsparus ne tik skysčiams, kai kurioms rūgštims, įbrėžimams (tai ypač aktualu virtuvinių baldų stalviršiams), bet taip pat ir bakterijoms, smūginėms apkrovoms, karščiui, kitiems išoriniams dirgikliams. Visa tai leidžia natūralų granitą panaudoti pačiose įvairiausiose vietose ir situacijose, ypač kai norisi prabangos.

Apyvarta, EUR

Rodyti žemėlapį
 • BALTIJOS MARMURAS, UAB
  Ramučių g. 1, LT-99149, ŠILUTĖ
  (441) 62162

Prekės ženklai

Produktai

Lietas marmuras

Lietas marmuras

Chirurginis praustuvas

Chirurginis praustuvas

 Lietas akmuo

Lietas akmuo

Barai

Barai

Kvarcas

Kvarcas

Lietas granitas

Lietas granitas

Natūralus granitas

Natūralus granitas
Darbuotojų skaičius
 • 2018-12-19 darbuotojų sk. 27
 • 2018-12-18 darbuotojų sk. 29
Rodyti daugiau
Sodros skola
 • 2019-02-07 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-02-05 turėjo 29.79 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Filialai

Rodyti žemėlapį
Suskleisti žemėlapįIšskleisti žemėlapį