Patarimai, reikalingi perkant naudotą žemės ūkio techniką

Publikavimo data: 2016-05-06 Patarimai, reikalingi perkant naudotą žemės ūkio techniką

žemės ūkio technikaKiekvienas ūkininkas ar kitas su žeme dirbantis asmuo žino, kad reikalingos įrangos pirkimas yra atsakingas žingsnis. Jeigu norite, kad technika atliktų jai paskirtus darbus –  tokiu atveju renkantis teks investuoti šiek tiek savo laiko. Tiesa, technika labai brangi, tad kartais vienintele išeitimi lieka naudoti daiktai. Naudota žemės ūkio technika – puikus būdas gauti funkcionalią įrangą investavus nedidelę pinigų  sumą.

Jeigu bijote pirkti jau anksčiau dėvėtą  techniką – tokiu atveju skaitykite toliau. Pateikiame patarimus, kurie padės pasirinkti kokybiškai ir nesuklysti.

1.     Pirkite ne anksčiau nei 1980-aisiais pagamintą techniką. Nors sakoma, kad sovietinė technika tikrai labai kokybiška, tačiau tas amžiaus tarpsnis, kurį ji išgyveno – ilgas. Tiesiog pasirinkus senesnius traktorius ar kitus padargus negalėsite būti tikras, kad prietaisai funkcionuos kokybiškai. Lygiai taip pat ir kokybiškos sunkvežimių dalys pagamintos anksčiau nei 2 000-aisiais metais nebebus labai geros. Visada verta investuoti į kokybę.

2.     Jeigu ieškote traktoriaus, tokiu atveju rekomenduojama pirkti tą, kuris turi trijų taškų prikabinimo sistemą. Žinoma, tai papildomas įrankis, kurį galima įsigyti atskirai ir susimontuoti, tačiau tai papildoma investicija. Jeigu jau planuojate taupyti pirkdamas dėvėtą techniką, tokiu atveju įvertinkite visus patogumo faktorius.

3.     Priekinis krautuvas – papildomas funkcijas suteikianti įranga, kurią daugelis mėgsta, kadangi galima patogiai susemti sniegą, grūdus, pašarą... Daugelis traktorių turi šią funkciją, tad ieškodami įrangos įvertinkite ir tai.

4.     Žemės ūkio technika savo tarnavimu dažniausiai vertinama moto valandomis. Tie traktoriai ar kombainai, kurie veikė ilgiau nei 5 000 valandų tikrai nebeatliks funkcijų taip kokybiškai, kaip tikitės. Jau geriau sumokėti kiek brangiau, tačiau įsigyti kokybę. Tiesiog daug vargo mačiusi technika reikalaus tvarkymo.

5.     Žmonės labai vertina prietaisus, kurie turi keturis varomus ratus, kadangi su jais kur kas patogiau važiuoti žiemos metu, per purvą, žemes. Jeigu galite sau leisti skirti kiek didesnę investiciją, tokiu atveju įsigykite keturiais ratais varomus traktorius.

naudota žemės ūkio technika6.     Galingumas remiasi ne tik į tai, kokio variklio traktorius yra, tačiau tuo pačiu įvertinus ir jo susidėvėjimo lygį. Dažniausiai perkama nuo 25-ių iki 50-ies arklio galių turintį prietaisą. Tai optimaliausias ir puikiai žemdirbių poreikius tenkinantis pasirinkimas.

7.     Nepermokėkite, tačiau per daug ir netaupykite. Ieškodami dėvėtos technikos susidursite su labai daug įvairių pasiūlymų. Vieni jų atrodys labai patrauklūs, kai tuo tarpu kiti – ne tokie. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti jam labiausiai priimtiną variantą, tačiau svarbiausia tai, kad dėl gobšumo neliktumėte prie sudužusios geldos.

8.     Dokumentai. Daugelis pirkėjų nori, kad jų perkama technika butų sutvarkyta ir bent jau kurį laiko netektų investuoti į draudimą arba techninę apžiūrą. Perkant pas individualius žmones galite būti dėl to tikras, tačiau beveik visi verslininkai vieningai tvirtina, kad jų parduodama dėvėta žemės ūkio technika iškart galima naudoti.

9.     Pirkite iš patikimų vietų. Visada geriau pirkti iš kompanijų, kadangi tokiu atveju būsite tikras, kad gausite tik geros kokybės prietaisus.

Puikiai visi žinome posakį, kad skūpas moka du kartus. Kad Jums taip nebūtų – susiraskite geriausią techniką ir investuokite į ją.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Žemės ūkio technika
Balsavo: 17
Adresas:
Kazio Naruševičiaus g. 120, PAVIEŠEČIŲ K., PANEVĖŽIO SEN., PANEVĖŽIO R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Statybos technika
Žemės ūkio technika
R. Gasiūno agroserviso įmonė „Tractor Sales“ specializuojasi žemės ūkio technikos bei naudotų originalių atsarginių dalių prekybos(...)
Balsavo: 17
Adresas:
Žeimenos g. 81, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Žemės ūkio technika
Plati ir išskirtinė, grūdų valomųjų aeromex ir sėjamųjų mašinų metermacc, kederių tecnomais, padargu wallner ir Veles agro produkcija(...)
Balsavo: 10
Adresas:
J. Basanavičiaus g. 2A, UTENA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automobilių dalys
Automobilių žibintai
Padangos
daugiau veiklų >
Įmonės ARKRITA pagrindinė veikla - naujos traktorių, kombainų ir žemės ūkio technikos atsarginės dalys. Vykdo didmeninę bei mažmeninę(...)
www.baltijosmarmuras.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.mokesciulabirintai.lt