Profesionali aukšto slėgio plovimo įranga – nepriekaištingos švaros garantas

Publikavimo data: 2014-05-07 Profesionali aukšto slėgio plovimo įranga – nepriekaištingos švaros garantas Kiekvienas siekiame gyventi švarioje, tvarkingoje aplinkoje, kurią mums sukuria puiki higienos įranga, tačiau toli gražu ne kiekvienas nori sugaišti daugybę laiko aplinkos valymui. Vis dėlto pasirinkus tinkamą, kokybišką, patogią įrangą net šis darbas gali tapti smagus. Puikus pasirinkimas siekiant patogaus valymo – Kärcher aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Naudojant šią kokybišką, patogią, itin galingą įrangą, labai paprasta bus išvalyti net sunkiai įveikiamą purvą ir dėmes. Tai padarysite greitai, lengvai be didelių pastangų – pakaks vos vieno mygtuko paspaudimo.

Ši aukšto slėgio plovimo įranga buvo sukurta 1950 metais Alfred’o Kärcher’io. Taigi, jau 64 metus plovimo įranga yra nuolat tobulinama, optimizuojama, daroma vis patogesnė vartotojui. Įmonė Kärcher per daugiau nei pusę amžiaus tapo pasaulinės aukštos kokybės plovimo sistemų rinkos lydere, visada siūlančią pačią geriausią, tinkamiausią įrangą tiek komercinėms patalpoms, tiek namams, sodui ar automobiliui. Nors Kärcher prietaisuose įdiegtos pačios naujausios technologijos, tačiau naudotis jais labai paprasta.

Įmonės patikimumą, aukštą gaminių kokybę, modernaus, bet tradicinio prekės ženklo patirtį, sukauptą valymo srityje, įrodo ir įspūdingo dydžio tarptautiniai valymo projektai: naudojantis aukšto slėgio Kärcher plovimo įranga prižiūrimos netgi Rašmoro kalne (Mount Rushmore) esančios prezidentų galvų skulptūros.

 

Įranga net išskirtiniams poreikiams

Aukšto slėgio plovimo įranga yra universali – išsirinkę poreikius atitinkantį prietaisą, juo galės naudotis kiekvienas. Jums tereikės įrenginį prijungti prie vandens šaltinio, įjungti jį į elektros lizdą, paleisti vandenį, ir įjungus aukšto slėgio plovimo prietaisą imtis įvairių  valymo darbų, kurių sritys yra beveik neribojamos. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad didžiausias slėgio poveikis yra ties pačiu purkštuku, todėl, valant sunkiai įveikiamą purvą, jį reikėtų laikyti arti sutepto paviršiaus. Pistoleto didinkite valydami jautrius paviršius arba tada, kai nešvarumų nėra daug. Be aukšto slėgio plovimo įrangos Kärcher siūlo ir platų jos priedų bei valymo priemonių asortimentą. Taigi, kiekvienas ras geriausią išeitį valant net ir pačius purviniausius paviršius.

Kalbant apie profesionalią aukšto slėgio plovimo įrangą, ji gali būti kelių rūšių. Tai šalto arba karšto vandens aukšto slėgio įrenginiai,  stacionarūs ir universalūs prietaisai.

plovimo įrangaNaudodami šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginius nesunkiai galėsite nuplauti transporto priemones, įvairias stakles, darbo įrenginius ar pastatų sienas. Nepaisant to, kad įrenginiai naudoja šaltą vandenį, jie greitai ir nesunkiai pašalina įsisenėjusį purvą nuo bet kokių paviršių. Kompaktinės klasės šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginiai pasižymi ypatingu lengvumu, galingumu ir universalumu. Jie puikiai įvairių objektų plovimui, pasižymi aukštu slėgiu, dideliu vandens srautu bei ištvermingumu. Jei nutarėte įsigyti vidutinės klasės šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrangą, galite drąsiai imtis ilgai trunkančių sunkių valymo darbų: šie prietaisai ypač efektyviai nuplaus automobilį, įvairius darbo prietaisus ir mašinas, iššvarins nemažas teritorijas. Super klasės valymo įranga yra sukurta ypač sunkiems, sudėtingiems darbams statybų aikštelėje, žemės ar komunaliniuose ūkiuose, pramonėje. Šios klasės modeliai tikrai nenuvils net imantis, rodos, neįveikiamų darbų. Specialūs plovimo įrenginiai pasižymi itin nesudėtingu transportavimu. Norint pašalinti įsisenėjusį purvą net ir iš sunkiai prieinamų paviršių, galite drąsiai šį įrenginį vežtis visur. Jei šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginius ruošiatės naudoti ten, kur nėra galimybės prisijungti prie elektros tinklo, pats idealiausias pasirinkimas jums – prietaisas su vidaus degimo varikliu (with combustion engine). Jis užtikrins ne tik aukšto lygio valymo kokybę, bet ir nevaržomą mobilumą bei nepriklausomybę.

higienos veiksmaiJei įsigysite karšto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginį, pasieksite dar geresnių švaros rezultatų naudodami tą patį slėgį. Kompaktinės klasės karšto vandens aukšto slėgio įranga – tai inovatyvi technologija, pasižyminti lengva priežiūra ir valdymu, turinti integruotą valiklio talpą bei aukšto slėgio žarnos ritę. Vidutinės klasės karšto vandens aukšto slėgio įrenginiai puikiai tinka iššūkių reikalaujantiems darbams, jie sujungia naujausias technologijas su valdymo patogumu. Jei nutarėte įsigyti super klasės karšto vandens aukšto slėgio įrenginį, galėsite nepriekaištingai nuplauti tas vietas, kurioms kitu atveju prireiktų netgi galingų stacionarių plovimo įrenginių. Šios klasės prietaisai puikiai pasitarnaus automobilių pramonėje, žemės ūkyje, statybose, logistikoje ir pan. Yra ir specialių aukšto slėgio plovimo įrenginių, kurie įprastai naudojami tose vietose, kur yra draudžiamos bet kokios išmetamosios dujos. Šie aukšto slėgio plovimo įrenginiai, turintys elektrinį vandens pašildymą, puikiai tiks palaikant švarą ligoninėse, maisto gaminimo ar laikymo įstaigose arba tiesiog viešose vietose. Jeigu karšto vandens aukšto slėgio plovimo prietaisai bus naudojami ten, kur nėra elektros lizdų, tuomet geriausia rinktis įrenginį su vidaus degimo varikliu (with combustion engine), garantuojančiu  nepriekaištingą švarą ir patogų valdymą nepriklausomai nuo elektros tinklo buvimo. Taupantiems vietą rekomenduojama įsigyti vertikalių įrenginių klasės plovimo prietaisą. Dėl savo koncepcijos, šis įrenginys yra lengvas, kompaktiškas ir ypač patogus transportuoti: horizontaliai pastatytas prietaisas puikiai telpa į universalo kėbulo tipo automobilį, taigi, be didelių sunkumų jį galima transportuoti iš vienos vietos į kitą.

Renkantis stacionarius aukšto slėgio plovimo įrenginius sutaupysite daugybę vietos, kadangi šie prietaisai – tai vienas įrenginys keletui darbo vietų. Vanduo juose gali būti šildomas dujomis, dyzelinu arba elektra, priklausomai nuo kiekvieno kliento pageidavimo. Stacionarūs aukšto slėgio plovimo įrenginiai pasižymi dideliu vandens srautu, aukštu slėgu bei temperatūra, siekiančia iki 98° C. Šie plovimo įrenginiai garantuoja nepriekaištingą rezultatą ir patogų darbą.

Universalūs plovimo įrenginiai pasižymi tuo, kad juose yra integruotas ne tik aukšto slėgio plovimo įrenginys, tačiau taip pat ir valymo priemonės purškimo ir siurbimo funkcija Tai puikus sprendimas norint valyti skirtingus paviršius. Šis produktas suteikia galimybę ne tik itin produktyviai dirbti, tačiau ir sutaupyti nemažai laiko: dėl itin galingos turbinos sugaištama trečdaliu laiko mažiau lyginant su įprastomis valymo procedūromis, be to nuvalytas paviršius iš karto tampa sausas.Kompaktiška ir patogu

Dėl didelės Kärcher aukšto slėgio plovimo įrenginių galios kiekvienas labai paprastai ir patogiai gali nuvalyti bet kokius nešvarius paviršius. Ir visai nesvarbu, ar tai samanoti sodo takeliai, ar grindinio plokštės, ar purvini sodo įrankiai, akmeninės ar medinės terasos, fasadai, sienos, ar aplinkos neigiamai paveiktos langinės, automobiliai ar net laivai. Šių įrenginių panaudojimo galimybės neribotos. Tačiau kiekvienas gali būti tikras, kad įsigiję  aukštos kokybės profesionalią Kärcher įrangą kartu gaus ir valymo patogumą, mobilumą bei spartą. Įmonė siūlo įvairius įrenginių modelius, kurie tikrai patenkins skirtingus klientų skonius bei poreikius.

Kärcher įrenginiai pasižymi novatoriška technologija, kuri savo ruožtu nustato naujus standartus. Vanduo visų pirma cirkuliuoja variklio korpusu užtikrindamas nuolatinį aušinimą ir tik paskui yra naudojamas valymui. Aukšto slėgio plovimo įrenginių variklis dėl savo galingumo, kokybiškumo ir ilgo tarnavimo laiko tikrai padarys įspūdį kiekvienam. Be to, naudojant Kärcher įrangą užtikrinamas atsakingas išteklių naudojimas.

Lyginant Kärcher aukšto slėgio plovimo prietaisus su konkurentų įrenginiais, galima drąsiai teigti, kad Kärcher pasižymi gerokai greitesniu, veiksmingesniu, bet taupesniu valymu. Taigi, jūs galite valyti žymiai greičiau ir švariau ir taip dar sutaupyti elektros energijos bei vandens. Šie nepaprasti Kärcher prietaisų privalumai buvo moksliškai patvirtinti žinomo Vokietijos nepriklausomo instituto Fraunhofer Institut.

Taigi, kokybiška, patikima, lengvai naudojama Kärcher aukšto slėgio plovimo įranga dėl plataus panaudojimo spektro lengvai įtinka net ir patiems reikliausiems vartotojams. Įrenginiai puikiai pasitarnaus įvairiose dirbtuvėse, žemės ūkyje, prekyboje, pramonėje ar komunaliniuose ūkiuose.

Kärcher stichija – nepriekaištinga švara ir bekompromisė kokybė!

plovimas

 

Reikalinga higienos įranga? Užsukite: http://linchema.lt/higienos-iranga/

Straipsnyje naudotos nuotraukos: kaercher.lt
 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Technologinė įranga
Balsavo: 21
Adresas:
T. Masiulio g. 18B, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automatizavimas
Chemijos pramonė
Degalinės
daugiau veiklų >
SPT - technologijos ir valdymo sistemos, skirtos naftos, chemijos produktų terminalams, kuro bazėms, degalinėms bei produktotiekiams.
MONTMETA, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 12
Adresas:
Staniūnų g. 66, Panevėžys
Telefonas:
El. paštas:
Metalinės konstrukcijos, pastatai
Metalų apdirbimas
Staklės
daugiau veiklų >
Technologinių įrengimų, linijų montavimas ir perkėlimas, kėlimo įrengimų montavimas. Pramoninių įrengimų montavimas, technologinių(...)
LARENTA, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 1
Adresas:
A. Kulviečio g. 8C, Jonava
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Metalų apdirbimas
Staklės
Technologinė įranga
UAB „Larenta“ specializuojasi metalo apdirbimo bei formavimo, technologinės įrangos parinkimo, pardavimo, montavimo ir remonto srityse. Įmonė(...)
www.mokesciulabirintai.lt
www.linchema.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.linchema.lt