Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Pasauliniai metalo gaminių ir apdirbimo lyderiai

Publikavimo data: 2017-10-16 Pasauliniai metalo gaminių ir apdirbimo lyderiai

„Stropuva ir ko“ – tai daug metų aktyviai veikianti įmonė, užsiimanti metalo apdorojimo bei produkcijos darbais. Joje dirba tik kvalifikuoti, bent penkerių metų stažą turintys specialistai. Bendrovė taip pat yra pasiekusi nemaža laimėjimų, ji apdovanota aukščiausios kokybės gaminių marke. Įmonė labiausiai specializuojasi į kieto kuro katilų gamybą, metalo apdirbimo paslaugas bei profesionalų klientų aptarnavimą. Joje pagaminta produkcija parduodama ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuojama į užsienio šalis, po Europą bei visą pasaulį.

 

Bendrovės „Stropuva ir ko“ laimėjimai

Vienas didžiausių „Stropuvos“ išradimų – tai 2001 metais sukurtas pirmasis pasaulyje viršutinio degimo katilas. Nuo to laiko įmonė tapo žinoma pasaulyje ir toliau gamino kieto kuro katilus vis tobulindama jų patvarumą bei kokybę, įdiegdama technines naujoves. Buvo išrasti bei pradėti gaminti tobulesni katilai, kuriems šildyti galima naudoti kuo įvairesnį kurą, ar kelis vienu metu. Šalia malkomis bei anglimis deginamo katilo pristatytas taip pat kitą bio kurą – medienos skiedras, pjuvenų, durpių briketus, granules ir kitas panašias žaliavas naudojantis įrenginys. Tuo pačiu įdiegti įvairūs patobulinimai – pailginta degimo trukmė, automatizuotas kūrenimo procesas ir daugybė kitų inovacijų siekiant sukurti kuo modernesnį katilą vis išrankesniam vartotojui.

 

Teikiamos paslaugos

Įmonėje galima rasti išties labai didelę metalo apdirbimo paslaugų pasiūlą. Dirbantys kvalifikuoti suvirintojai, metalo gaminių konstruktoriai ir kiti patyrę specialistai visada yra pasiruošę užtikrinti Jums geriausią atliekamų paslaugų kokybę. Suteikiamos konsultacijos, kaip apdoroti metalus. Taip pat siūloma įsigyti didelė kieto kuro katilų gausa – tai įrenginiai su skirtingo kuro rūšių naudojimo galimybėmis, veikimo galingumu, kūrenimo trukme. Perkant šiuos produktus gaunama visa reikalinga informacija, kaip jais naudotis, kaip prižiūrėti ir valyti, kad būtų ilgaamžiai bei veiktų kokybiškai.

 

Kiti metalo produktai

Pirkėjas taip pat gali įsigyti ir kitų metalo dirbinių – įvairių katilo dalių ir priedų, kepsninių, šašlykinių, rūkyklų, krosnelių bei daugybę kitų gaminių, paminint tokius kaip Kalėdų eglutės stovai, velykiniai kiaušinių ridenimo loveliai, baseino uždangos – siūlomų produktų gausa išties didelė.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Metalų apdirbimas
Metalų g. 14, Mokolų k.
834399395
www.formosacnc.lt
Prekyba skaitmeninio - programinio valdymo, metalo tekinimo ir frezavimo staklėmis, metalo atpjovimo staklėmis, magnetinėmis ruošinių įtvirtinimo sistemomis, grąžtų galandimo mašinomis, sriegio sriegimo mašinomis, įrankiais ir įrankių laikikliais.Mes dirbame ne tik LIETUVOJE, bet ir užsienio rinkoje. Metalo apdirbimo įranga, frezavimo, metalo pjovimo staklės. Prekyba, priežiūra, remontas, atsarginės dalys. Oro filtravimo įrenginiai
Skambinti šiandien
Pramonės g. 6, ALYTUS
(315) 56260
www.almecha.lt
Projektuojame ir gaminame: Plastikų liejimo ir Vakuuminio formavimo formas; Metalo lakštų kirtimo, lenkimo ir formavimo štampus; Metalo gaminius; Nestandartinius gaminius ir Technologinius įrengimus; Konvejerius – transporterius; Darbo stalus, vežimėlius, stelažus, pakabas ir kt. Produkcija gaminame pagal individualius užsakymus. Atliekame pagamintų įrengimų remontą, suteikiame garantiją. KONKURENCINGOMIS KAINOMIS UŽTIKRINAME AUKŠTĄ DARBŲ ATLIKIMO KOKYBĘ IR GREITUS GAMYBOS TERMINUS.
Beržų g. 38, PANEVĖŽYS
(650) 21831
www.naideka.eu
Technologinės įrangos gamyba (štampai, štampavimo formos), taip pat nestandartinės įrangos gamyba. Metalo konsturkcijų suvirinimas, bei metalo lakštų karpymas.
www.galuotas.lt
www.ekosfera.lt
www.galuotas.lt
www.ekosfera.lt