Kodėl plastinės nosies operacijos vis populiarėja?

Publikavimo data: 2015-10-13 Kodėl plastinės nosies operacijos vis populiarėja?

plastinės nosies operacijosPastaruoju metu dažnai galime išgirsti apie tai, kad plastinės operacijos tampa vis įprastesniu dalyku, kuriuo naudojasi daugelis žmonių. Anksčiau buvo manoma, kad tai labai brangi procedūra, kurią sau leisti gali tik turtingi žmonės. Taip pat daugelis žmonių manė, jog plastinės operacijos nėra saugios, nes medicina nėra pakankamai išvystyta. Nutarėme pasikalbėti su vienos žinomos Lietuvos plastinės chirurgijos klinikos gydytojų, kurie sutiko su mumis aptarti, kodėl dabar matomi tokie dideli pokyčiai ir vis dažniau žmonės nepabijo pasinaudoti plastinių operacijų klinikų paslaugomis.

Kaip manote, kokios pagrindinės priežastys to, kad plastinės operacijos išpopuliarėjo?

Visų pirma, žmonės atsikrato mitų  – vis daugiau informacijos apie plastines operacijas yra internete. Ten galite rasti gausybę aprašymų – ne tik pačios operacijos, bet ir gijimo proceso, patarimų. Taip pat, dažnai nurodomos dažniausios plastinių operacijų priežastys, galite rasti net ir konkrečias kainas.

Visgi, yra ir daugiau priežasčių. Sumažėjusi plastinės nosies operacijos kaina yra viena iš svarbiausių  priežasčių, kadangi žmonėms rūpi geras kainos ir kokybės santykis. Kadangi informacija apie kokybę yra viešai prieinama, tai belieka tik tikėtis įkandamos kainos. Dėl šiuolaikinių technologijų, kurios leidžia plastines operacijas atlikti paprasčiau, saugiau ir patogiau, kainos gerokai sumažėjo. Aišku, negalėtume sakyti, kad plastinė operacija yra toks pat paprastas procesas kaip, pavyzdžiui, šviesintų plaukų priežiūra, tačiau verta žinoti, kad dabar plastinės operacijos atliekamos kur kas lengviau.

Kokia plastinė operacija yra pati populiariausia?

Jau atsakydamas į pirmą klausimą, paminėjau plastinę nosies operaciją – ji iš tiesų yra populiariausia. Tai nėra sunki, tačiau preciziškumo ir profesionalumo reikalaujanti operacija. Daugelis žmonių kreipiasi į mus dėl to, kad turi nosies kuprelę arba nori tiesiog ištiesinti nosies pertvarą. Dėl estetinių dalykų, tokių kaip nosies galiuko tvarkymas, nosies pasmailinimas ar sumažinimas dažniausiai kreipiasi moterys. Visgi, negalėtume sakyti, kad jos atvažiuoja darytis plastinės nosies operacijos dažniau negu vyrai. Tiesa, vyrai kreipiasi dėl šiek tiek kitų priežasčių – bene populiariausia plastinė operacija, kurią užsisako vyrai – nosies ašies ištiesinimas. Tai yra daroma dėl sveikatos problemų – kreiva nosies pertvara labai dažnai trukdo tolygiai kvėpuoti per abidvi šnerves, taip pat dėl šios priežasties vyrai naktimis knarkia.

Kaip skiriasi plastinės operacijos, kuomet vienas pacientas atvyksta dėl estetinių dalykų, o kitas dėl sveikatos problemų?

Didelio skirtumo nėra, kadangi kiekvienas plastikos chirurgas pasakys, jog iš pradžių reikia rūpintis nosies funkcija, o tuomet, kai jau šis dalykas sutvarkytas, einame prie estetikos dalykų. Taigi, galima pasakyti labai paprastai – vargu ar pamatysite nosį su kreiva pertvara, kuri būtu labai graži ir sveika. Tokios nosies savininkas ar savininkė ko gero pasakys jums, kad naktį tenka susidurti su knarkimo problemomis ir sunku lygiai kvėpuoti per abidvi šnerves. Taigi, tiesi nosies ašis yra labai svarbus dalykas – tiek grožio aspektu, tiek kalbant apie sveikatą.

Apskritai, džiaugiamės, kad žmonės vis daugiau žino apie plastinę chirurgiją ir medicinos tobulėjimą, todėl esant reikalui, nebijo į mus kreiptis. Visuomet stengiamės atlikti puikų darbą ir tobulai suderinti funkciją su grožiu.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Medicinos paslaugos
SVEIKA ODA, UAB Visų odos problemų sprendimas vienoje vietoje!
Balsavo: 15
Adresas:
Tvirtovės al. 41, Kaunas, Kaunas
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Klinikos lankytojai konsultuojami, tiriami ir gydomi dėl(...)
Balsavo: 50
Adresas:
Gumbinės g. 33C, ŠIAULIAI
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Laboratorijos
Medicinos įstaigos (valstybinės)
Medicinos paslaugos
„Rezus.lt“ – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Rezus.lt teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas,(...)
Balsavo: 8
Adresas:
Savanorių pr. 287 -329, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Vidaus ligų diagnostika ir gydymas. Skydliaukės mazgų gydymas be operacijos. Šeimos gydytojo paslaugos.
kamelota.lt
www.mechanizmunuoma.lt
kamelota.lt
www.mechanizmunuoma.lt