Karkasinių namų privalumai

Publikavimo data: 2016-01-05 Karkasinių namų privalumai

karkasiniai namai - pavyzdysKarkasiniai namai dažniausiai gaminami naudojant medinį karkasą. Nors daugeliui metalinis atrodo tvirtesnis pasirinkimas, visgi, akivaizdūs pliusai lemia, kad medis – geriausias variantas. Apskritai paskutiniu metu karkasinis namas tapo daugelio tautiečių  pasirinkimu. Įvertindami galimybę pirkti butą arba žemės sklypą ir ten statyt karkasinį namą – žmonės renkasi pastarąjį variantą. Lietuviai – agrariška tauta. Daugelis nori aplink namus turėti bent kelis metrus žemės, kurią gali paversti gėlynu. Būtent tai ir nulėmė šių namų pasirinkimą.

Dažniausiai lyginami du namų tipai – rąstiniai ir karkasiniai namai. Abu turi tam tikrus pliusus, kurie ir nulemia konkretų pasirinkimą. Visgi, karkasiniai turi jų daugiau ir labai trumpai mes juos čia aptarsime.

1.     Šilti. Karkasiniai namai yra vienas šilčiausių pasirinkimų. Medis pasižymi ypač aukštos kokybės termoreguliacinėmis savybėmis, nepaisant to, kad sienos iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gana plonos. Tuo pačiu karkasinių namų šildymui reikia mažiau energijos, kadangi medis puikiai sulaiko šilumą.

2.     Ekonomiški. Šie namai yra vienas iš ekonomiškiausių pasirinkimų. Palyginus su rąstiniais namais – pastarieji reikalauja kur kas daugiau medienos, kad namas būtų pastatytas.

3.     Saugūs. Daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad medis iš kurio statomi namai – labai degus. Tai nėra tiesa. Karkasiniai namai yra statomi iš impregnuotos medienos, kuri yra visiškai atspari ugniai.

4.     Patvarūs. Karkasinis namas yra pastatyti iš technologiškai apdirbtos medienos, kuri atspari bet kokiems aplinkos veiksniams. Net jeigu gyvenate tokioje vietoje, kur oro sąlygos gana permainingos (pavyzdžiui pajūryje), tokiu atveju galite būti tikras, kad pūga, liūtis ar didelis vėjas jūsų namui nebus kenksmingi.

5.     Ilgaamžis. Karkasiniai namai pasižymi ilgaamžiškumu, kurį garantuoja kokybiškos medžiagos ir tvarkingai profesionalų atliktas darbas. 

6.     Funkcionalumas. Esant poreikiui karkasinius namus labai paprasta permontuoti. Pavyzdžiui, norite iš dviejų kambarių padaryti vieną. Profesionalus architektas sukurs planą, o kompetentingi specialistai nesunkiai permontuos namus.

7.     Patrauklūs. Galiausiai, akivaizdu yra tai, kad šio tipo mediniai namai yra labai gražūs. Apskritai medis dažniausiai pristatomas kaip pat įmantriausias ir gražiausias pasirinkimas, tad nieko keisto, kad žmonės renkasi galimybę pastatyti namus iš šios medžiagos.

Karkasinių namų privalumaiKarkasiniai namai net ir atokiausiuose Lietuvos miestuose pastatomi labai greitai ir tarnauja ilgai. Tiesa, statybų laikas ar įkainiai gali skirtis priklausomai ar darbai bus atliekami Kaune ar tolimuosiuose Kvetkuose. Kuomet jie bus baigti – reikia pasirūpinti baldais, kurie turi derėti sukurtuose tradicinio tipo namuose. Akivaizdu, kad baldų pasirinkimas taip pat gali reikalauti nemažai laiko, kol pavyks atrasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Biuro baldai dažniausiai būna „šalti“, gal kiek modernūs. Tuo tarpu medinio tipo namuose dažniausiai ieškoma mielų, klasikinio tipo baldų. Žinoma, labai svarbu atsižvelgti ne tik į stilių, tačiau tuo pačiu ir funkcionalumą. Jeigu siekiate tradicinio tipo – atsižvelkite į šiuos baldų kriterijus:

·     Dažniausiai dominuojantys baldai yra mediniai.

·     Taip pat išlaikomos natūralios spalvos: ruda, gelsva ir panašiai. Biuro baldai dažniausiai būna ryškūs.

·     Stenkitės suderinti funkcionalumą ir estetiką.

·     Nuspręskite, kokio stiliaus norite, kad tikslingai keliautumėte link rezultato. Susimaišius tradiciniam ir moderniam stiliui gaunasi labai keistas derinys.

Biuro baldai pasirenkami kiek kitaip nei namų, tačiau svarbiausia yra tai, kad jums patiktų tai, ką jūs įsigijote.

 

Daugiau apie karkasinius namus: https://manovila.eu/lt/karkasiniai-namai

Patalpinta rubrikoje(-ose): Projektavimas
Balsavo: 14
Adresas:
Žalgirio g. 88A, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Inžineriniai tinklai
Projektavimas
Šildymas
daugiau veiklų >
Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vidaus ir lauko: vandentiekio, nuotekų šalinimo, dujinių, lauko šilumos tiekimo tinklų, kieto kuro(...)
Balsavo: 16
Adresas:
Cintjoniškių g. 9A, ŠILUTĖ
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Apsaugos sistemos
Elektros darbai
Energetika
daugiau veiklų >
UAB „Įtampa“ specializuojasi elektros darbų srityje. Įmonė teikia elektros instaliacijos, apšvietimo tinklų, gamybinių procesų(...)
TECHNINIS PROJEKTAS, UAB Skambinti šiandien
Balsavo: 11
Adresas:
Paliūniškio g. 1, Panevėžys
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automatizavimas
Elektronikos prekės
Elektros darbai
daugiau veiklų >
UAB Techninis projektas - inžinerinė kompanija dirbanti pramoniniu irengimu tiekimo įvairioms pramonės šakoms srityje. Įmonė savo veiklą(...)
www.kopicentras.lt
www.rigemeta.lt
www.kopicentras.lt
www.rigemeta.lt