Į ką reikia atkreipti dėmesį įsirengiant vonią?

Publikavimo data: 2016-01-05 Į ką reikia atkreipti dėmesį įsirengiant vonią?

patarimai įsigijant voniąVonia yra ta viena namuose, kurioje mes galbūt ir nepraleidžiame labai daug laiko, tačiau buvimas joje yra kokybiškas ir kasdieninis. Tokiu atveju nieko keisto, kad vonios remontas paskatina apgalvoti labai daug smulkmenų, kadangi tik taip bus įmanoma pasiekti kokybišką rezultatą. Šiuo metu nesunkiai atrasite profesionalą, kuris atliks remonto darbus pigiai, greitai ir kokybiškai. Tačiau jeigu norite remontą atlikti pats – tokiu atveju reikia pagalvoti, kokios smulkmenos apipina visus darbus.

Dušas ar vonia? Daugelis žmonių pirmiausia nusprendžia, kaip atrodys konkrečiai jų maudymosi vieta. Galima pasirinkti tarp dušo kabinos ir vonios. Viskas remiasi ne tik į žmogaus poreikius, tačiau taip pat ir vonios dydį. Žinoma, jeigu ji didesnė – vonia tilps puikiai. Mažesnėse patalpose rekomenduojame dušo kabiną. Tuo pačiu reikia atsižvelgti ir į namuose gyvenančius asmenis. Seni žmonės ilgai neišstovi, tai gal vonia geriau? Tačiau juk galima nupirkti plastikinę kėdę ir ją laikyti kabinoje...

Kokia dominuojanti spalva? Dažniausiai vonios įrengiamos šviesių spalvų, kadangi tai vizualiai kiek padidina patalpą. Kadangi pastaroji įprastai nebūna labai didelė – tai yra labai puikus stilistinis sprendimas. Svarbu, kad vonioje būtų nesunkiai galima pastebėti nešvarumus. Štai tamsios sienos dažniausiai neatspindi nešvarumų, tad žmonės kur kas rečiau valo patalpą. Tokiu atveju galima susirgti įvairiomis higienos ligomis. Pienligė – viena iš jų.

Kokios smulkmenos turi būti vonioje? Nėra taisyklių kurios nurodo, kaip turi atrodyti vonia. Vonios remontas suteikia visišką kūrybinę laisvę džiaugtis tokia patalpa, kokios norite. Jeigu jums atrodo, kad joje sėdimos vietos puikiai tinka – tokiu atveju pasistatykite porą kėdžių, kurios derėtų prie bendro interjero. Jeigu norite, kad dominuotų minimalizmas – kurkite tokį stilių. Visada naudinga yra pasikonsultuoti su interjero dizaineriais, kurių darbas yra Jums padėti pasirinkti patį geriausią variantą.

Ar vonioje turi būti technikos prietaisų? Daugelis žmonų sutinka, kad būtent vonioje laikyti skalbyklę arba džiovyklę yra geriausias pasirinkimas. Visgi, kai kurie kiti teigia, kad šioje patalpoje geriau visai atsiriboti nuo bet kokių prietaisų ir nedėti rozečių net ir plaukų džiovintuvui, kadangi drėgnoje patalpoje tai yra gana pavojinga. Vonios remontas dažniausiai suteikia galimybę ir kiek padidinti arba sumažinti patalpą, tad pasižiūrėkite ar technikos prietaisai puikiai tilps.

Kad ir kokią vonią turėtumėte namuose, svarbiausia yra tai, kad ji būtų prižiūrėta. Juk tai patalpa, kurioje mes atliekame kasdieninius higienos darbus. Tai būtina, kad mūsų neužkluptų įvairios ligos kaip pienligė. Tiek internete, tiek realiose prekybos vietose galite atrasti labai daug priemonių, kurios padės išlaikyti vonią kuo švaresnę. Daugelis jų – pigios ir labai kokybiškos. Tiesa, visada galima namuose susimaišyti efektyvias valymo priemones, kurios reikalingos voniai prižiūrėti.

1.     Soda labai puikiai išvalo pelėsius, taigi jeigu pastarasis įsigyveno jūsų vonioje – nesunkiai sugebėsite jį pašalinti.

2.     Tuo pačiu ir actas suteikia galimybę atsikratyti labai didelių nešvarumų. Siūlome juo valyti plyteles. Rezultatas – nuostabus spindesys.

3.     Paprasčiausias šiltas vanduo taip pat efektyvus, tačiau dažniausiai juo valant paliekamos vandens linijos. Taigi, nuvalius su vandeniu būtina nusausinti sienas.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Remonto darbai
Balsavo: 7
Adresas:
Dūmų g. 3, VILNIUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Remonto darbai
Statybos įmonės
UAB "HENRIVITA" atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos bei remonto darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gamybinių, gyvenamųjų,(...)
Balsavo: 25
Adresas:
Pramonės g. 1, ALYTUS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Aplinkotvarka
Remonto darbai
Restauracija
daugiau veiklų >
Statybos ir remonto darbai. Apdailos ir statybos darbai. Statybinės paslaugos. Bendrieji statybos darbai. Visi statybos darbai. Gyvenamųjų namų(...)
kamelota.lt
www.gpspartneris.lt
kamelota.lt
www.gpspartneris.lt