Kaip numalšinti dantų skausmą?

Publikavimo data: 2022-02-18 Kaip numalšinti dantų skausmą?

Su dantų problemomis susiduria daugelis iš mūsų. Kuomet ima kamuoti nemalonus dantų skausmas, kaipmat ieškome būdų, kaip to skausmo išvengti, arba bent jau jį sumažinti iki minimumo. Kadangi kartais tenka truputį palaukti, kol pavyksta patekti pas odontologą, naudinga žinoti, ko imtis, kai skauda dantį ir kokiomis priemonėmis verta pasinaudoti nuo dantų skausmo, kai jis užklumpa netikėtai.

Jeigu šiuo metu susiduriate su dantų skausmu turime Jums gerą žinią – skausmas gali būti lengvai įveiktas. Tereikia imtis veiksmingų priemonių ir kuo skubiau užsirašyti pas odontologą. Skaitydami toliau galėsite susipažinti su specialistų pateikiamomis rekomendacijomis ir tinkamai pasiruošti tam, kad danties skausmas palengvėtų.

Dantų skausmo priežasties nustatymas

Norint lengviau įveikti dantų skausmą, pirmiausia yra naudinga žinoti, kokie būna dantų skausmo tipai. Norėdamas nugalėti priešą, pažink jį – tai pasakytina ir apie dantų skausmą. Nustačius, koks tai tiksliai skausmas ir kokie požymiai pasireiškia, paprasčiau žinoti, kokių veiksmų imtis, nuo ko pradėti ir kokios skausmo malšinimo priemonės būtų labiausiai veiksmingos.

Susisiekite su mūsų klinikos specialistais, papasakokite jiems apie skausmo požymius. Ar labai skauda dantį, ar būdingas danties skausmas kramtant, skauda dantis ir dantenas, o gal būdingas danties skausmas po taisymo? Kuo tiksliau nusakysite požymius, tuo daugiau odontologas patars Jums, iki kol galės priimti savo kabinete. 

Dantų skausmas gali būti labai įvairus ir nulemtas skirtingų veiksnių. Jo tikslias priežastis nustatys tik patyręs odontologas, todėl apsilankykite Dental P.R.O. klinikoje ir būkite tikri, jog skausmą pamiršite jau visai netrukus, po pirmo vizito odontologo kabinete.

Ką daryti susidūrus su dantų skausmu?

Net ir tinkamai prižiūrint dantis pasitaiko įvairių burnos ertmės susirgimų – nuo to nėra apsaugotas nei vienas iš mūsų. Kartais dantų maudimas užklumpa visai netikėtai, nepasiruošus. Gali pasireikšti danties skausmas naktį, nemalonus dantų gėlimas, moterims dantų skausmas nėštumo metu ar kokiu kitu pačiu nepatogiausiu laiku. Patiriant skausmą atidėlioti neverta ir svarbu imtis skubių priemonių. 

Visada galite vartoti dantų skausmą malšinančias priemones, kurios tinka kone kiekvienam. Ieškantiems sveikų ir natūralių priemonių dalinai galėtų pagelbėti gvazdikėlių eterinis aliejus, kuris naikina mikrobus ir švelnina uždegiminius procesus. Taip pat gerai dezinfekuoja ir druskos tirpalas, imbiero šaknis, kurią pakramčius didelis dantų skausmas kiek sušvelnėja. Padeda ir įvairios kitos priemonės, kuriomis galite pabandyti pasinaudoti namų sąlygomis, kai reikalingas skubus dantų skausmo malšinimas.

Tačiau jeigu pasireiškia itin stiprus danties skausmas, paprastos priemonės gali ir nepadėti arba padėti per menkai. Tuomet geriausia naudoti nuskausminamuosius vaistus. Deja net ir stipriausi nuskausminamieji vaistai yra labai laikina priemonė. Ką daryti, jei kamuoja danties skausmas, nepadeda vaistai? Tokiu atveju, mūsų klinikos odontologai atsižvelgs į susidariusią sudėtingą situaciją ir pasistengs Jus priimti kaip įmanoma greičiau, be eilės.

Profesionalios odontologinės procedūros

Susidūrus su nemaloniu ar tiesiog kankinančiu dantų skausmu, geriausiai Jums padės mūsų odontologijos klinikos gydytojai. Atvykus procedūroms, iš karto bus nustatytos tikrosios skausmo priežastys ir nedelsiant imamasi veiksmų skausmui pašalinti. Klinikoje dirba skirtingų odontologijos sričių profesionalai, naudojama moderni gydymo įranga. Dental P.R.O. pasirūpins ne tik kokybiškomis odontologinėmis procedūromis, bet ir užtikrins patrauklesnes, nei daugelyje privačių klinikų, procedūrų kainas.

Kaip numalšinti dantų skausmą?

Kreipkitės, jeigu kamuoja danties skausmas – skubi pagalba bus suteikta jau visai netrukus! Net jeigu labai neskauda, tačiau pastebite, jog kažkas ne taip, geriausia yra kreiptis iš karto, ilgai neatidėliojant. Tokiu atveju, danties skausmo gydymas bus greitesnis ir paprastenis, išvengsite galimų komplikacijų ir dar didesnio skausmo grėsmės. Nepamirškite apsilankyti pas odontologą ir profilaktiškai – tai padės palaikyti gerą burnos ertmės sveikatą ir išvengti galimų susirgimų.

Skausmo pasireiškimai po procedūrų

Kartais dantų skausmas pasireiškia net tada, kai atrodo, kad skaudėti jau tikrai nebeturėtų – po atliktų procedūrų. Jeigu po plombavimo skauda dantį, dažniausiai skausmas greitai praeina, kadangi pasireiškia tiesiog kaip natūralus sudirginimas. Sudėtingesnis būna skausmas po dantų rovimo, itin nemaloniai kelias dienas gali jaustis dantų skausmas po kanalų valymo. 

Kartais pasireiškia pulsuojantis danties skausmas, žando patinimas ir kiti nemalonūs šalutiniai veiksniai. Jeigu jie nepraeina ilgą laiką (3–4 dienos pro procedūrų) ir tik intensyvėja – pakartotinai kreipkitės į gydytoją.

Pamirškite visus iki šiol patirtus neigiamus išgyvenimus odontologo kabinete! Kreipdamiesi į Dental P.R.O. kliniką galėsite būti tikri, jog Jums bus suteiktos aukščiausios kokybės gydymo paslaugos ir nemalonų dantų skausmą galėsite kaipmat pamiršti.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Odontologai
Balsavo: 3
Adresas:
Šarkuvos g. 13 -30, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Odontologai
Odontologija: įranga, medžiagos
Odontologijos kabinetas. Saugusiųjų ir vaikų gydymas. Plombavimas, estetinis plombavimas, protezavimas, burnos higiena, periodonto gydymas,(...)
Balsavo: 6
Adresas:
Lino g. 1, JURBARKAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Odontologai
Profesionalios odontologijos paslaugos. Implantavimas, protezavimas ant implantų, implantų higiena, panoraminės rentgeno nuotraukos. Dantų ir(...)
Balsavo: 17
Adresas:
Vytauto g. 187, Šiauliai
Telefonas:
El. paštas:
Klinikos
Medicinos paslaugos
Odontologai
Teikiamos paslaugos: burnos higienos, dantų gydymo, dantų rovimo, dantų protezavimo, dantų tiesinimo, dantų balinimo, dantų puošybos. Tel. 655 01616
www.mokesciulabirintai.lt
kamelota.lt
www.mokesciulabirintai.lt
kamelota.lt