Darnoje su gamta

Publikavimo data: 2014-05-21 Darnoje su gamta Turintiems sodybas ar statantiems namus vietose, kuriose nėra centralizuotų nuotekų tinklų, iškyla klausimas: kokį nuotekų valymo sprendimą pasirinkti. Žemėje užkasama talpa, kurios dvokiantį turinį periodiškai išsiurbia specialiu automobiliu atvažiavę vyrai – tikrai nėra vienintelis nuotekų valymo problemos sprendimas. Esama modernių, efektyvių ir paprastų sprendimų, leidžiančių gyventi ir neteršiant gamtos, ir be blogo kvapo.

 

Mažai kas žino, jog Europoje daugiau kaip 90% atvejų naudojama biobakterinė nuotekų valymo įranga. Tai yra biologiniai valymo įrenginiai tikrąja to žodžio prasme. Šiuo atveju nuotekas ir susidariusį dumblą valo anaerobinės bakterijos, išvalančios viską taip, jog nelieka jokio kvapo.

„Biobakteriniai valymo įrenginiai yra puiki išeitis sodyboms, užmiesčio namams ir netgi sodams,- pasakoja Egidijus Gedvilas, I.Į. „E.Gedvilo firma“ vadovas. – Tokios įrangos galingumą galima rinktis pagal poreikius – dviejų, keturių, šešių žmonių grupės reikmėms, yra sprendimų, kurie tinka 25 žmonių grupės poreikiams.“

I.Į. E.Gedvilo firma prekiauja Lenkijos įmonės EUROPLAST“, įsikūrusios netoli Torūnės, gaminama biobakterine nuotekų valymo įranga. Lenkijos įmonė turi didelę šios veiklos patirtį, kurdama savo gaminius ji glaudžiai bendradarbiauja su „Siemens“ ir kitomis garsiomis Vokietijos įmonėmis. „EURO-PLAST“ yra lyderė tarp 60-ies valymo įrenginių gamybos įmonių.

„Įrengiame tokią valymo įrangą ir kvalifikuotai atliekame visus jos aptarnavimo darbus, – pasakoja pašnekovas. – Aptarnavimas nėra itin sudėtingas, reikia tik kartą kas pora metų vandeniu išplauti išimamą filtrą. Kadangi elektrinių ar mechaninių dalių šioje įrangoje nėra, iš esmės nėra kam sugesti.“

Įrenginys „EUROPLAST 2000 SOLID“ tinka net ten, kur nėra jokių nuotekų tinklų. Juo išvalytas nuotekas galima nuleisti ne tik į drenažo šulinuką, bet ir į gruntą. Įrenginys susideda iš didžiulės nusodinimo talpos ir įdedamo filtro. Išskaidytos medžiagos palieka įrenginį prasisunkdamos pro didelį filtrą, sudarytą iš vulkaninio akmens medžiagų. Po filtravimo skystis tampa šiek tiek balzganu vandeniu, neturinčiu blogųjų savybių ir aitraus kvapo. Toks vanduo yra paruoštas išleisti į drenavimo sistemą, kurioje, susilietęs su oru ir gruntu, išvalomas galutinai. Tokie valymo įrenginiai puikiai tinka nudrenuotose vietovėse arba esant gerai sugeriančiam gruntui.

Prieš pasirenkant įrenginį, reikalinga patikrinti žemės sugeriamumą. Jei žemė sugeria vandenį labai gerai, reikės kur kas mažiau drenažo vamzdžių, kasti mažiau griovių ir drenavimo kanalų. Įrenginiuose naudojami biopreparatai turi aukščiausius įvertinimus Europoje, įvairių apdovanojimų, jiems suteikiamos garantijos. Šių biopreparatų veikimas unikalus, išvalymo kokybė labai gera, o jų kiekį papildyti įrenginyje labai paprasta. Bakterijas reikia saugoti nuo jas žudančių medžiagų valiklių, skalbiklių su E-chloru, kvapnių dezinfektorių. Todėl šiuo atveju būtina, kad visos buitinės chemijos priemonės būtų nekenksmingos biopreparatams, patartina ekologiškos.

Europlast.lt siūlo įvairias talpyklas, riebalų gaudykles,įvairius biopreparatus buičiai, ūkiui, fermoms. Įmonės tikslas pasiūlyti kokybišką produkciją už geriausią kainą. Visi mūsų produktai turi CE ženklinimą.

1. Biobakteriniai valymo įrenginiai EUROPLAST SOLID yra puiki išeitis sodyboms, užmiesčio namams ir sodams. Įrangos galingumas gali būti pakankamas 2, 4, 6 žmonių poreikiams, yra modelių, tinkančių 25 žmonių reikmėms.

2. Įrenginys tinka net ten, kur visai nėra jokių nuotekų tinklų. Juo išvalytas nuotekas galima išleisti ne tik į drenažo šulinuką, bet ir įgruntą.

3. Įmonė „EUROPLAST“, kurią atstovaujame Lietuvoje, yra lyderė tarp 60-ies įmonių valymo įrenginių gamyboje.

 

E.Gedvilas

I.Į. „E.Gedvilo firma“ vadovas

Vyčiaus g.14, Patamulšėlis, Kauno raj.

+370 600 01555

+370 686 33331 www.europlast.lt

europlast

Patalpinta rubrikoje(-ose): Valymo įrenginiai
Balsavo: 5
Adresas:
S. Lozoraičio g. 19, GARLIAVA, KAUNO R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Inžineriniai tinklai
Ryšio paslaugos
Statybos įmonės
daugiau veiklų >
Inžinerinių tinklų statyba : vandentiekiui, nuotakynams, telekomunikacijoms, vamzdynų klojimui betranšėju būdu. Žemės kasimo darbai
Balsavo: 17
Adresas:
Beržų g. 19, RIEŠĖS K., AVIŽIENIŲ SEN., VILNIAUS R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Aplinkos apsauga
Inžineriniai tinklai
Valymo įrenginiai
BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ BioTornado biologinių nuotekų valymo įrenginių gamintojas. 2020 metais sukurtas ir sertifikuotas, naujausias biologinio(...)
www.gpspartneris.lt
www.linchema.lt
www.gpspartneris.lt
www.linchema.lt