Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Nerūdijantis Kaunas – universalių statybinių medžiagų miestas

Publikavimo data: 2017-06-19 Nerūdijantis Kaunas – universalių statybinių medžiagų miestas Norite pastatyti patį tvirčiausią pramoninį statinį ar sukurti ilgaamžišką daiktą? Tuomet rinkitės vieną iš pačių kokybiškiausių medžiagų – nerūdijantį plieną.

Norite pastatyti patį tvirčiausią pramoninį statinį ar sukurti ilgaamžišką daiktą? Tuomet rinkitės vieną iš pačių kokybiškiausių medžiagų – nerūdijantį plieną. Kaunas - tai vienas iš miestų, kuriame įmonė „LINOKSA“ prekiauja tokia produkcija. Nerūdijančiu vadinamas toks plienas, kurį sudaro apie 12 % chromo bei kitų medžiagų, pavyzdžiui nikelio, anglies ar talio. Ši medžiaga tik nuo pirmojo pasaulinio karo pabaigos buvo pradėta naudoti mašinų bei chemijos pramonėje, tačiau tobulėjant technologijoms, dėl savo unikalių savybių, jos pritaikymo sritys – labai išsiplėtė.

 

 nerūdijantis kaunas

 

Kuo unikalus nerūdijantis plienas?

Atsparumu korozijai. Stipri korozija gali pažeisti net patį gražiausią statinį. Tačiau tik ne tada, jeigu jis pastatytas naudojant nerūdijantį plieną. Šis metalas – atsparus korozijai. O šį atsparumą nulemia tai, jog jis yra padengtas beveik nematoma chromo oksido apsaugine plėvele.

Ilgaamžiškumu. Laikui bėgant savo tvirtumą praranda daugelis daiktų. Tačiau nerūdijančio plieno gaminiai – nepatenka į šią kategoriją. Nerūdijantis plienas kokybiškai gali tarnauti net apie 60 metų.

Estetiškumu. Nesvarbu, ar tai – buitinis įrankis, mašinos detalė ar įspūdingas architektūrinio meno šedevras, išorinio grožio išlaikymas – svarbi savybė. Nerūdijančio plieno gaminiai patenkins net išrankiausiojo estetinius poreikius.

Nerūdijančio plieno pritaikymas

Šios medžiagos populiarumą lemia ne tik atsparumas korozijai, ilgaamžiškumas ar aukštas estetiškumo laipsnis, bet ir galimybė jį panaudoti daugelyje skirtingų sričių. Plieniniai pastatai, tiltai ar mašinų dalys, tai – tik nedaugelis tokių pavyzdžių.

Norite pagyvinti savo interjerą? Tuomet kitomis akimis pažvelkite į šį metalą. Moderniam, minimalistinio stiliaus interjerui plieninės detalės suteiks rimtumo bei sustiprins šaltumo jausmą. Tuo tarpu, klasikiniam priešingai – suteiks lengvumo jausmą. Nepaslėptos metalinės baldų detalės, varžtai ar sriegės puikiai derės prie įvairiausių medžiagų.

Tvirčiausi gaminiai

Lakštai;

Vamzdžiai;

Strypai;

Juostos;

Kampuočiai;

Flangai.

Šios nerūdijančio plieno detalės kiekvieną architektūrinį statinį, automobilį, maisto pramonės įrankį ar kt. pavers ilgai tarnaujančiu, kokybišku bei itin estetišku kūriniu.

Nežinote, kur įsigyti šio unikalaus metalo? Tuomet užsukite į UAB „LINOKSA“ ir sužinokite, ką reiškia didžiausias asortimentas, malonus aptarnavimas, o svarbiausia – pačios kokybiškiausios prekės.

 

Nerūdijantis Kaunas (Linoksa) - šis miestas taip vadinamas ne veltui. Daugiau informacijos: www.linoksa.lt

 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Statybos technika
Gamybos g. 8, ŠIAULIAI
(687) 45841
Jau 19 metų įmonės ARVĖRIVA sukaupta patirtis Jums! Pagrindinė veikla - statybinių įrenginių nuoma ir pardavimas. Fasadiniai pastoliai,
Stirbių g. 11, Medsėdžių k.
867659597
Žemės kasimo technikos nuoma. Tvenkinių kasimas, projektavimas. Kelių tiesimas, reljefo formavimas. Apželdinimas ir aplinkos tvarkymas.
Skambinti šiandien
Titnago g. 10, VILNIUS
(610) 65000
Įmonė STORENT yra pirmaujanti statybos ir pramonės įrenginių nuomos kompanija Baltijos šalyse. Teikia naujausios įrangos nuomos asortimentą
www.gruzdziumalunas.lt
www.aukranga.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.aukranga.lt