Koks nuotekų valymo įrenginys yra laikomas kokybišku?

Publikavimo data: 2015-09-07 Koks nuotekų valymo įrenginys yra laikomas kokybišku?

Nuotekų valymo įrenginiaiPastaruoju metu dažnai kalbama apie nuotekų valymo įrenginių kokybę. Tai itin aktualu visiems žmonėms, kurie gyvena individualiuose namuose, ypač priemiesčiuose. Daugelis šeimų negali prisijungti prie centrinės kanalizacijos sistemos, todėl turi įsigyti nuotekų valymo sistemą, kuri galėtų pateisinti visus lūkesčius. Jeigu ir jūs ieškote kokybiško nuotekų valymo įrenginio, mes padėsime jums apsispręsti, nurodydami, kaip turi atrodyti kokybiškas valymo įrenginys.

Kokios kategorijos jums reikia?

Valymo įrenginiai yra skirstomi į skirtingas kategorijas, kurios žymimos skirtingomis raidėmis bei skaičiais. Pagrindinis klasifikacijos kriterijus – tai būdas, kai aparatas šalina dumblą. NV tipas yra turbūt pats perkamiausias šiuo metu dėl savo nedidelės kainos ir gana aukštos kokybės. Asenizacinis aparatas padeda pertekliuje esantį dumblą išsiurbti – tai yra viena iš moderniausių šiuolaikinių technologijų.

Tiesa, yra ir sudėtingesnių bei brangesnių aparatų, kurie žymimi T bei M raidėmis. T tipo nuotekų valymo mechanizmuose dumblas yra nutekinamas į dumblo tankintoją, o štai M raidės pažymėtuose aparatuose naudojami specialūs sausinimo maišai.

Ką reikėtų  žinoti prieš įsigyjant tokį įrenginį?

Reikia turėti omenyje, kad ir kokį aparatą pirktumėte, jeigu jis yra skirtas naminėms nuotekoms, tai į jį tikrai negalima pilti cheminių medžiagų, tokių kaip agrochemija. Negana to, į nuotekų valymo įrenginį negali patekti chlorinis baseino vanduo, nafta, garažo nuotekos. Taip pat jokiu būdu negali patekti lauko kanalizacijos atliekos. Yra specialių aparatų, kurie priima ir tokias atliekas, tačiau dažniausiai tokie valymo įrenginiai kainuoja brangiau, nei buitinėms atliekoms pritaikytieji.

Kodėl dažniausiai žmonės renkasi NV tipą?

Mūsų jau anksčiau minėtasis NV nuotekų  valymo įrenginio tipas turi nemažai privalumų, dėl kurių šis aparatas ir yra toks perkamas. Pristatysime keletą privalumų, dėl kurių vartotojai ir ekspertai vieningai pritaria:

·     Tokio aparato pajėgumas yra labai universalus, todėl jį galima pritaikyti ir vienam individualiam namui, ir visai gyvenvietei;

·     Konstrukcija yra gana lengva, tačiau labai patvari. Dažniausiai naudojama medžiaga – putplastis;

·     NV tipo nuotekų valymo aparatas veikia labai tyliai, todėl nesukuria diskomforto gyventojams;

·     Nuotekų išvalymo procentas gali būti labai didelis – siekti net iki 99 procentų;

·     NV tipo aparatas nesukelia jokio nemalonaus kvapo;

·     Procesas gali būti nesunkiai automatizuojamas;

·     Korpusas yra sudarytas iš vienos vientisos dalies – nėra viduje dalių, kurios gali atsiskirti, todėl tai garantuoja aparato patvarumą;

·     Taupoma elektros energija;

·     Negadinami namo pamatai, kadangi aparatas yra lengvai įmontuojamas.

Kokiu principu veikia nuotekų  valymo įrenginys?

Net jeigu nesate šios srities specialistas, turbūt jums vis tiek įdomu žinoti, kokiu būdu toks nuotekų valymo įrenginys veikia. Kiekvieno tipo valymo įrenginio pagrindinis variklis – aktyviojo dumblo mikroorganizmų procesai. Dažniausiai, įrenginys yra sudarytas iš išorinės bei vidinės kameros. Iš pradžių, nuotekos patenka į vidų, kur prasideda biologinis procesas. Be abejonės, bakterijoms taip pat reikia nuolatinio oro srauto, todėl dažniausiai šalia aparato yra įrengiama orapūtė. Ji gali būti netoli nuotekų valymo įrenginio arba įmontuota viduje. Šiuo principu veikianti įranga yra rinkos standartas, pasiteisinęs jau ne pirmą dešimtmetį.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Valymo įrenginiai
Balsavo: 6
Adresas:
S. Lozoraičio g. 19, GARLIAVA, KAUNO R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Inžinerinės sistemos
Inžineriniai tinklai
Ryšio paslaugos
daugiau veiklų >
Inžinerinių tinklų statyba : vandentiekiui, nuotakynams, telekomunikacijoms, vamzdynų klojimui betranšėju būdu. Žemės kasimo darbai
Balsavo: 17
Adresas:
Beržų g. 19, RIEŠĖS K., AVIŽIENIŲ SEN., VILNIAUS R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Aplinkos apsauga
Inžineriniai tinklai
Valymo įrenginiai
BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ BioTornado biologinių nuotekų valymo įrenginių gamintojas. 2020 metais sukurtas ir sertifikuotas, naujausias biologinio(...)
www.rigemeta.lt
miskinta.lt
www.rigemeta.lt
miskinta.lt