Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

10 patarimų verslo pradžiai

Publikavimo data: 2015-11-27 10 patarimų verslo pradžiai

sėkminga verslo pradžiaDaugelis klaidingai mano, kad verslas susijęs vien tik su finansais, kurių neturėjimas kartais uždaro visus kelius, kurie veda link tikslų įgyvendinimo. Visgi, didžiausia dalį  verslo pradžiamoksliams sudaro motyvacija bei kiti psichologiniai aspektai. Kuomet įsisavinsite save, kaip verslininką – viskas seksis paprasčiau.

1.     Suvokite, kad verslas reikalauja labai daug ir sunkaus darbo. Galbūt naudinga būtų mesti samdomą darbą, kadangi verslui reikia atsiduoti visa esybe ir papildomos veiklos gali maišyti. Retam verslininkui vos pradėjus veiklą puikiai sekasi. Deja, teks investuoti daug nervų ir nemigos naktų.

2.     Tiksliai žinokite, kaip keliaujate link savo rezultato. Dažniausiai žmonės uždirba tiek, kiek jie nori uždirbti. Kuomet pastangos pasidaro minimalios – pinigų sumos, kurias gauna – taip pat. Nebijokite rizikuoti, nes tai vienintelis būdas pasiekti kiek daugiau.

3.     Neįmanoma išmanyti visų smulkmenų, kurios yra susijusios su verslu: buhalterija, finansai ir kt. Tačiau privalote žinoti, kur galima atrasti reikalingą info. Taip pat bendradarbiaukite su asmenimis, kurie teikia atitinkamai Jums versle reikalingas paslaugas (pavyzdys: www.lcbuhalteris.lt).

4.     Būkite užsispyręs, kadangi taip galite pasiekti kur kas daugiau. Net ir tuomet, kai manote, kad jums jau neblogai sekasi – nesusižavėkite per daug savimi. Judėkite į priekį ir dar labiau stenkitės, nes VISADA yra kur galima toliau tobulėti.

5.     Puikiai žinote, kad daugiausia gauna tie, kurie ir duoda daugiausiai. Kalbame ne tik apie konkrečių asmenų samdymą, tačiau net ir altruizmą. Daugelis tiki, kad verslas remiasi į sėkmę. Jeigu manote, kad pastaroji yra Jūsų pusėje – atsidėkokite jai už tai.

6.     Labai detaliai peržiūrėkite visas smulkmenas. Analizuokite, ieškokite, detaliai ir kuo objektyviau vertinkite kiekvieną aspektą. Kartais mažiausias grūdelis gali viską sugadinti, tad labai svarbu, kad viską tinkamai apgalvotumėte ir žinotumėte, kaip galima išvengti nelaimės.

7.     Jokiu būdu nepiktnaudžiaukite įstaigomis, kurios teikia paskolą. Daugelis žmonių pirmuosius verslo žingsnius ir žengia būtent pasinaudoję kreditų paslaugomis. Pirmasis kartas – natūralu, tačiau jeigu vėliau su verslu kyla dar problemų – ieškokite finansavimo kitomis kryptimis. Pasiskolinimas ir persiskolinimas gali visiškai sugadinti iki tol sukurtą verslą.

8.     Kažką naujo atrasdamas žmogus kažką ir praranda, tad reikia pasiruošti, kad gali kurios nors sritis nepasisekti taip, kaip Jūs norite.Svarbiausia ir tikėti, kad viskas bus gerai ir stengtis, nepasiduoti. Nepasisekimų bus, bet jie nėra patys svarbiausi.

9.     Visada bandykite ką nors naujo. Kas nerizikuoja, tad negeria šampano, kad verta pasirinkti gal kiek neįprastus, tačiau inovatyvius kelius.

10.     Jūs – verslininkas. Nepamirškite to, kad darbuotojai turi Jūsų klausyti ir būtent Jūs reguliuojate, kokia kryptimi visas verslas judės. Privalote būti ne tik direktorius, tačiau ir lyderis.

Kuomet suvokėte, kad nebenorite dirbti kitiems - laikas pradėti galvoti, kokią idėją galima įgyvendinti, kad ji būtų naudinga visuomenei.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Verslo konsultacijos