Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Verslo vertinimas

Rasta įmonių: 6
Rodyti žemėlapyje
Vasario 16-osios g. 48 /Vilniaus g. 130, ŠIAULIAI
(687) 07747
www.eksperts.lt
Nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimas: Bankams, Apmokestinimui, Reorganizavimo ir įmonių vidaus tikslams, Teismams, Teismo ekspertizės, Turtiniams ginčams. Dirbame ne tik su juridiniais, bet ir su fiziniais asmenimis paveldėjimo, dovanojimo, skyrybų ir kt. atvejais. Tarpininkaujame perkant, parduodant nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą. Vertiname verslą ir įmonę parduodant ar perkant, reorganizuojant ar restruktūrizuojant. Konsultuojame turtiniais klausimais.
J. Kubiliaus g. 6, VILNIUS
(5) 2609003
www.matininkai.lt
Nekilnojamojo ir kilnojamojo turto bei verslo vertinimas. Įmonių akcijų vertės nustatymas. Statinių, patalpų kadastras (inventorizacija). Geodeziniai, topografiniai ir žemės sklypų matavimo darbai.
Veiverių g, 150, Kaunas
861614143
www.asistavita.lt
Draudimo rizikos vertinimo paslaugos. UAB "ASISTAVITA" įvykus draudiminiam įvykiui siūlo pilną paslaugų paketą nuo A iki Z. Įvertina padarytą žalą, asistuoja ir kontroliuoja žalos atlyginimą bei užtikrina turto remontą arba jo pardavimą. Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje visą parą telefonu 8616 14143 Konsultacijos telefonu visą parą
Skambinti šiandien
www.litpolstar.lt
Nendrės g. 9, ŠILAGALIO K., VELŽIO SEN., PANEVĖŽIO R.
(686) 64783
Nekilnojamo ir kilnojamo turto vertinimas. Automobilių po autoįvykių vertės nustatymas. Turto vertės teismo ekspertizė.
www.amotors.lt
www.faguru.lt
www.litpolstar.lt
www.aukranga.lt
www.amotors.lt
www.faguru.lt