Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti
Rasta įmonių: 9
Rodyti žemėlapyje
Konstitucijos pr. 12, VILNIUS
8 (5) 2724864 www.sodra.lt
„Sodra“ (Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos) – tai centrinė institucija, administruojanti socialinio draudimo fondą. „Sodra“ vadovauja, koordinuoja ir užtikrina teritorinių skyrių bei įstaigų kokybišką ir efektyvų darbą. Svarbiausia „Sodros“ funkcija yra teisės aktų, reglamentuojančių valstybinį socialinį draudimą, įgyvendinimo užtikrinimas. Šiuo metu visoje sistemoje dirba daugiau nei trys tūkstančiai darbuotojų.
Laisvės pr. 28, VILNIUS
8 (5) 2525093
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus 1-asis pensijų filialas yra atsakingas už valstybinių socialinio draudimo pensijų skyrimą ir mokėjimą. Įstaigoje dirba kompetentingi darbuotojai, kurie jums patars, kaip elgtis, jei norite gauti išankstinę, senatvės, našlio, našlaičio, darbingumo netekties, mokslininko ar valstybinę pensiją. Ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai paaiškins, ką reikia žinoti visiems, gaunantiems pensiją ir susiruošusiems vykti į užsienį.
Laisvės pr. 28, VILNIUS
8 (5) 2108348
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus 2-asis pensijų filialas rūpinasi valstybinių socialinio draudimo pensijų tinkamu paskyrimu ir sąžiningu mokėjimu. Įstaiga atsakinga už senatvės pensijos skyrimą ir mokėjimą, taip pat rūpinasi išankstinės, darbingumo netekties (invalidumo), našlio, našlaičio, valstybinės bei mokslininko pensijos skyrimu. Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba rūpinasi ir į užsienį išvykstančiais pensijų gavėjais.
www.telgesa.lt
Kauno g. 3 / Aguonų g. 26, VILNIUS
8 (5) 2130650
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus 3-asis pensijų filialas yra atsakingas už senatvės pensijos, išankstinės pensijos, darbingumo netekties (invalidumo) pensijos, mokslininko pensijos, našlio pensijos, našlaičio pensijos bei valstybinės pensijos paskyrimą ir sąžiningą pensijos mokėjimą. Be to, kompetentingi ir ilgametę darbo patirtį turintys „Sodros“ darbuotojai suteiks visą informaciją pensijos gavėjams, nusprendusiems išvykti į užsienį.
J. Kubiliaus g. 10, VILNIUS
8 (5) 2789467
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyriaus 4-asis pensijų filialas rūpinasi senatvės pensijos, išankstinės pensijos, našlio pensijos, darbingumo netekties (t. y. invalidumo) pensijos, našlaičio pensijos, mokslininko pensijos, valstybinės pensijos paskyrimu ir mokėjimu. Be to, kompetentingi ir sąžiningi „Sodros“ darbuotojai suteiks jums profesionalią konsultaciją visais pensijų mokėjimo klausimais, pvz., pensijos gavėjui nusprendus persikelti į užsienį.
Dūmų g. 3, VILNIUS
8 (5) 2678757
Svarbiausia Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Naujosios Vilnios skyriaus funkcija yra oficialių teisės aktų, reglamentuojančių valstybinį socialinį draudimą, įgyvendinimas. Pagrindinė „Sodros“ misija – kurti patikimą visuomenės socialinę aplinką. Įstaigos vertybės grindžiamos pasitikėjimo, demokratiškumo ir atsakingumo principais. Strateginis „Sodros“ tikslas – būti visuomenę šviečiančia institucija, kurios didžiausias dėmesys skiriamas kokybiškam ir profesionaliam aptarnavimui.
www.hres.lt
Pylimo g. 2 /6, VILNIUS
www.baltijos-garantas.lt
Geležinio Vilko g. 6A, VILNIUS
www.ergo.lt
Didžioji g. 7, VILNIUS
www.ekosfera.lt
www.gotas.lt
www.telgesa.lt
www.hres.lt
www.ekosfera.lt
www.gotas.lt