Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Medelynai

Rasta įmonių: 57
Rodyti žemėlapyje
A. Kojelavičiaus g. 1, VILNIUS
8 (5) 2671718
www.augalucentras.lt
Medelynas siūlo Jums platų augalų asortimentą. Prekiaujame: dekoratyviniais spygliuočiais ir lapuočiais; medžiais ir krūmais miestų bei parkų želdynams; bonsais ir kitokiais formuotais augalais; gyvatvoriniais, pavėsiniais, vijokliniais ir vandens augalais; vaismedžiais ir vaiskrūmiais; daugiametėmis ir vienmetėmis gėlėmis; trąšomis, substratais; vejų sėklomis ir kt. prekėmis sodui. Parduodame kompostinę žemę. Parduodame Dovanų čekius/kuponus augalams įsigyti. Teikiame augalų nuomos paslaugas.
Lingailių g. 27A, ŠIAULIAI
8 (41) 519020
www.rekyva.eu
Profesionalių durpių substratų ir aukštos kokybės samaninių durpių žaliavos tiekėja, garantuojanti aukščiausią produktų kokybę. Kompetetingi ir profesionalūs įmonės darbuotojai, nenutrūkstama durpių laukų priežiūra bei modernizuojamos gamybos technologinės linijos leidžia rinkai pasiūlyti virš 1 000 įvairių produktų: frakcionuotų trupintinių-gabalinių durpių, substratų sodininkams ir daržininkams, kuro durpių. AB „Rėkyva“ produktų galima rasti nuo Amerikos iki Japonijos.
Lauko g. 3, STUNGIŲ K., ŽAGARĖS SEN., JONIŠKIO R.
8 (616) 71473
www.zagares-medelynas.lt
Vaismedžių sodinukų auginimas. Medelynas savo veiklą pradėjo maždaug prieš 50 metų ir šiuo metu yra vienas didžiausių Baltijos šalyse. Kasmet savo klientams galime pasiūlyti virš 100 sodinukų veislių, tinkamiausių Lietuvos, Latvijos, Estijos klimato sąlygoms. Papildomas tel. nr. 869819194
www.agrija.lt
VĖJELIŠKIŲ K., ANYKŠČIŲ SEN., ANYKŠČIŲ R.
8 (699) 59429
www.anyksciuvaismedziai.lt
Sodininkystė, vaismedžių ir vaiskrūmių auginimas, prekyba sodinukais, prekyba daržovėmis, medelynas. Lietuviški vaisiai, obuoliai, uogos. Prekyba šviežia produkcija iki pavasario. Pigiai parduodame obuolių ir kitų vaisių sultis, gyventojams teikiame obuolių ir kitų vaisių sulčių spaudimo paslaugą. Obuolių sulčių ir obuolių su aronijomis sulčių gamyba.Parduodame šviežiai spaustas, pasterizuotas, natūralias obuolių sultis TETRAPAKUOSE - maišeliuose su kraneliu, po 3 l ir 5 l
4, ŠAŠIŲ K., BABTŲ SEN., KAUNO R.
8 (685) 33070 www.babtumedelynas.lt
„Babtų medelynas“ yra įsikūręs Kauno rajone šalia Babtų miestelio. Medelyne parduodami mūsų pačių Lietuvoje užauginti vaismedžių, vaiskrūmių ir dekoratyvinių augalų sodinukai. Čia rasite didelį įvairių medelių ir sodinukų asortimentą, kurį pasiūlys patyrę sodininkystės specialistai. „Babtų medelynas“ randasi Kauno rajone, prie autostrados Kaunas – Klaipėda. Medelynas patogiai pasiekiamas iš abiejų autostrados pusių.
GUDŽIŪNŲ K., VELIUONOS SEN., JURBARKO R.
8 (447) 48912
Miškų urėdija, prekyba apvaliaja mediena, medelynai, miškotvarka, komercinė medžioklė.
www.galuotas.lt
Alytaus pl. 6, MARDOSŲ K., BALBIERIŠKIO SEN., PRIENŲ R.
8 (611) 34493 www.stuckumedelynas.lt
„STUČKŲ MEDELYNAS“- specializuotas ūkis, kur augalai profesionaliai auginami vazonuose ir grunte. Ūkyje įdiegta moderni laistymo sistema, pavėsinės su šešėlio plėvele, šiltnamiai augalų dauginimui su rūko sistema. Produkcijos pagrindą sudaro įvairiausių rūšių ir formų spygliuočiai augalai. Didelė dalis jų skiepyti įvairiame aukštyje. Siūlome Jums didelį dekoratyvinių augalų asortimentą. Didelį augalų gyvatvorėms pasirinkimą, taip pat gausų žemaūgių spygliuočių augalų kapams asortimentą.
Eigulių g. 1, KAPČIAMIESTIS, LAZDIJŲ R.
8 (318) 43241
Miško atkūrimas, miško apsauga, medynų ugdymas, medienos ruoša, prekyba žaliavine mediena. Paslaugos ir konsultacijos miškų savininkams.
Medelyno g. 11, JŪRĖS K., KAZLŲ RŪDOS SEN., KAZLŲ RŪDOS SAV.
8 (343) 27022
Urėdijoje vykdoma kompleksinė miško ūkinė veikla, apimanti miškotvarkos, miško apsaugos, atkūrimo, ugdymo, melioracijos darbus, racionalių miško išteklių naudojimą ir prekybą mediena...
www.hres.lt
BEDANČIŲ K., ŠILUVOS SEN., RASEINIŲ R.
8 (428) 77317
Miškų urėdija, prekyba apvaliaja mediena, medelynai, miškotvarka, komercinė medžioklė.
PALIEPIŲ K., ARIOGALOS SEN., RASEINIŲ R.
8 (428) 47146
Miškų urėdija, prekyba apvaliaja mediena, medelynai, miškotvarka, komercinė medžioklė.
KUPSČIŲ K., PAGOJUKŲ SEN., RASEINIŲ R.
8 (428) 41234
Miškų urėdija, prekyba apvaliaja mediena, medelynai, miškotvarka, komercinė medžioklė.
www.kaunotarpininkai.lt
REČIONIŲ K., VIDIŠKIŲ SEN., UKMERGĖS R.
8 (673) 36208 www.puosmedis.lt
Dekoratyvinių augalų medelynas
SIBIRKOS K., TRAKŲ SEN., TRAKŲ R.
8 (659) 29741 www.rozes.lt
Oranžinių rožių
ŠIMKAIČIAI, JURBARKO R.
8 (447) 41334
Miškų urėdija, prekyba apvaliaja mediena, medelynai, miškotvarka, komercinė medžioklė.
Kairėnų g. 43, VILNIUS
8 (634) 12345 www.bitesmedelynas.lt
Sodo Bitės medelynas įsikūręs Vilniuje, Kairėnuose, priešais Vilniaus Botanikos sodo rododendryną siūlo dekoratyvinius medžius ir krūmus, vaismedžius, vaiskrūmius užaugintus tik Lietuvoje. Pas mus galite įsigyti Vilniaus Botanikos sode užaugintų augalų. Medelyne taip pat prekiaujame trąšomis, mulčiu, dekoratyvia skaldele, substratais, augalų priežiūros priemonėmis, medžio dirbiniais. Medelyną nuolat kontroliuoja Valstybinė augalininkystės tarnyba, atliekami fitosanitariniai tyrimai.
Miško g. 2, LINKSMUČIŲ K., PAKRUOJO SEN., PAKRUOJO R.
8 (421) 69100 www.pakmu.lt
Pakruojo miškų urėdijos veikla: miško atkūrimas, miško priežiūra, retinimas, medienos ruoša, prekyba apvaliąja mediena.
Vytauto g. 125, TAURAGĖ
8 (446) 61232 www.taumu.lt
Miškų atkūrimas ir įveisimas, miškų pasauga, miško sodmenys ir sodininkystė, rekreacija, miškų sertifikavimas, miško ruoša bei prekyba mediena.
Lazdijų pl. 19, KALVELIŲ K., VEISIEJŲ SEN., LAZDIJŲ R.
8 (318) 56693 www.veimu.lt
Veisiejų Miškų Urėdijos vykdoma veikla: miško atkūrimas, miško apsauga, medynų ugdymas, medienos ruoša, prekyba žaliavine mediena. Didmeninė ir mažmeninė prekyba apvaliąja mediena. Didmeninė ir mažmeninė prekyba miško sodmenimis. Paslaugos ir konsultacijos miškų savininkams.
Kęstučio g. 2, VIDUKLĖ, RASEINIŲ R.
8 (428) 55283
Miškų urėdija, prekyba apvaliaja mediena, medelynai, miškotvarka, komercinė medžioklė.

Papildomai ieškokite:


medelynas
www.agrija.lt
www.galuotas.lt
www.hres.lt
www.kaunotarpininkai.lt