Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Baldų gamyba Klaipėdoje

Rasta įmonių: 35
Rodyti žemėlapyje
Klaipėdos g. 1C, KRETINGALĖ, KLAIPĖDOS R.
(699) 53944
www.kerezis.lt
Nestandartinių vienetinių, korpusinių,medinių baldų gamyba.Pagal individualius kliento užsakymus, gaminame įvairius medinius baldus: Svetainės;Miegamojo;Virtuvės;Vonios ir Biuro baldus.Gaminame medinius baldus: bažnyčioms; baldus ir vidaus apdailą laivams ir jachtoms; barams ir kavinems; lauko baldus; medines vidaus ir lauko interjero detales.Baldus gaminame iš natūralios medienos ir faneruotos MDP. Projektuojame,gaminame ir montuojame vidaus duris ir laiptus. Atliekame kavinių ir barų įrengimą.
Šilutės pl. 101B, Klaipėda
860686080
www.medeinus.lt
Medeinus - korpusinių baldų gamyba. Medeinus - tai atsakingas ir šiuolaikiškas kolektyvas, kuris nuolat seka naujausias baldų gamybos tendencijas ir išlaiko seną atsakingos ir kruopščios gamybos tradiciją.
Skambinti šiandien
Aukštoji g. 8, Klaipėda
861245600
www.berlete.com
Mes siūlome Jums šias paslaugas! Interjero dizaino sprendimai bei jų įgyvendinimas
Interjero dizaino sprendimai bei jų įgyvendinimas
www.agrija.lt
Klaipėdos g. 23, KRETINGALĖ, KLAIPĖDOS R.
(682) 55404
www.alrasina.lt
UAB Alrasina baldų pramonėje jau 15 metų. Per šiuos metus sukaupta patirtimi stengiamės dalintis su kiekvienu savo klientu pasiūlydami Jums aukščiausios kokybės baldus. Kiekvieną dieną stengiamės tobulėti domėdamiesi naujausiomis baldų dizaino tendencijomis, bandydami naujas medienos apdirbimo technologijas, medžiagas. Mes dirbame, kad baldai suteiktų Jūsų namams jaukumo.
KALOTĖS K., KRETINGALĖS SEN., KLAIPĖDOS R.
(46) 385507
www.ryterna.lt
RYTERNA - didžiausia vartų gamintoja Lietuvoje. Gamina garažo, pramoninius, priešgaisrinius vartus. Vartų automatika. Logistikos įranga - pakrovimo, iškrovimo hidrauliniai stalai. Garažo vartai, garažų vartai.
Baltijos pr. 10, KLAIPĖDA
(656) 70506
www.arunobaldai.lt
Individualios veiklos įmonė „Arūno baldai“ siūlo platų virtuvės baldų, miegamojo baldų, prieškambario baldų, vonios baldų, minkštų baldų ir lauko baldų pasirinkimą. Klientams siūlomos modernios ir ilgaamžės sekcijos, spintos, komodos, rašomieji stalai, biuro kėdės, lovos ir kiti visus kliento poreikius atitinkantys gaminiai. Įmonė siūlo tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino kokybiškus, patikimus ir ilgaamžius baldus, puikiai tinkančius tiek interjero, tiek eksterjero erdvei.
www.kaunotarpininkai.lt
I. Simonaitytės g. 10 -51, KLAIPĖDA
8 (675) 71537
Minkštų baldų gamyba ir eksportas.
Liubeko g. 13 -24, KLAIPĖDA
8 (672) 51908
Baldai. Gamyba ir prekyba.
PAGERDAUJO K., VĖŽAIČIŲ SEN., KLAIPĖDOS R.
8 (46) 458118
Baldų gamyba pagal užsakymą užsienio rinkai.
Šilutės pl. 95, KLAIPĖDA
8 (650) 16833
UAB „Home group“ teikia minkštų ir korpusinių baldų gamybos paslaugas. Baldai gaminami pagal užsakymą ir yra skirti Skandinavijos rinkai. Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, nebijantys naujų iššūkių ir drąsiai įgyvendinantys net ir pačias novatoriškiausias idėjas. Darbų atlikimui naudojama moderni ir patikima technika, užtikrinanti puikų rezultatą ir padedanti išvengti žmogiškųjų klaidų rizikos. Baldų dizainas ir gamybai naudojamos medžiagos parenkamos individualiai.
www.agrija.lt
www.kaunotarpininkai.lt
www.galuotas.lt
www.amotors.lt