Virtuvės baldai – svarbi interjero dalis

Publikavimo data: 2017-08-07 Virtuvės baldai – svarbi interjero dalis

Daugeliui atrodo, kad gaminti virtuvės baldus gali būti labai brangu, užimti daug laiko, o galutinis rezultatas gali neatitikti lūkesčių. Tačiau tai nėra tiesa, nes virtuvės baldų kaina gali labai svyruoti, priklausomai nuo pasirinktų medžiagų, baldų kiekio, norimos buitinės technikos bei pasirinkto dizaino. Daugelis pripažįsta, kad virtuvė yra viena jaukiausių namų vietų, kur susirenka visa šeima ar draugai, kurioje vyksta smagiausi pokalbiai ar jaukūs naktiniai pasisėdėjimai, todėl virtuvės baldams dažnas skiria pakankamai daug dėmesio.

 

Kiekvienas naujakurys turi savo virtuvės baldų viziją, tai pasireiškia norimomis formomis, išdėstymu ar baldų dizainu. Tačiau šių baldų kainos kartais gali apriboti pasirinkimo galimybes arba jas išplėsti. Šios srities kainos priklauso nuo daugelio aplinkybių. Jei turima, virtuvei skirta patalpa yra gana nedidelė, galima pritaikyti minimalistinį stilių ir pasirinkti nedaug detalių turinčius baldus. Bet kiekviena virtuvė yra individuali ir kiekvienas šeimininkas nori matyti ją savaip. Profesionalūs specialistai geba išnaudoti visą virtuvės patalpose esančią erdvę ir ją racionaliai išnaudoti, todėl virtuvės baldų kainos gali nebūti labai aukšta ar didelė. Visgi, kaip sako profesionalai, savo naujuose namuose įrengiama virtuvė yra ilgalaikė investicija, nes tuose namuose žmonės gyvens ilgai, todėl net ir didesnė virtuvės baldų kaina yra laikoma kaip racionali bei pamatuota investicija, kuri ilguoju laikotarpiu atsiperka, o ką jau kalbėti apie patogumą, funkcionalumą ir akiai mielą dizainą, kuris dera prie visų namų interjero. Iš pasirinkto tipo tekstūros, spalvos, aukštos kokybės medžiagų bei furnitūros pagaminti baldai, pritaikyti būtent tam tikrų namų  virtuvei yra ilgalaikė investicija, virtuvės baldai bei jų kaina atsiperka su laiku. Statistiniai duomenys rodo, jog virtuvės paprastai pertvarkomos ne dažniau kaip kartą per 15-20 metų, tad virtuvės baldų kaina neturėtų gąsdinti.

 

Virtuvės baldų kaina gali nulemti ir pačios virtuvės pasirinkimą. Labai svarbu atkreipti dėmesį į spalvas, kad virtuvėje būtų jauku bei gera. Mažoms virtuvėms rekomenduojama rinktis šviesias, ramias spalvas, tai vizualiai bus padidinta jos erdvė, virtuvė atrodys didesnė ir jaukesnė. Didesnes patalpas galima dalinai spalvinti tamsesnėmis, prabangiomis spalvomis, kurios sukurs išskirtinę atmosferą. Tačiau nepaistant šių tendencijų, virtuves galima įrengti taip, kaip norisi šeimininkams, nesvarbu ar tai bus ryškios, gaivios spalvos, ar ramūs bei pasteliniai atspalviai. Virtuvei skirtų baldų kainos priklauso nuo pačių užsakovų pasirinkimo.

 

Virtuvės baldai dažniausiai namuose užsilieka ilgą laiką, todėl specialistai rekomenduoja baldams negailėti pinigų, rinktis virtuvės baldų kainą, kuri atitinka turimą biudžetą. Virtuvės baldai yra ilgalaikė investicija, kuria šeimininkai galės džiaugtis ilgą laiką, todėl verta didelį dėmesį skirti medžiagų kokybei, patyrusiems meistrams, kurie galės išpildyti svajonių virtuvės projektą. Investuodami į aukštos kokybės gaminius, būsite tikri baldų eksploatacija ir ilgalaikiu naudojimu.

 

Baldų pardavėjus iš visos Lietuvos galite rasti mūsų įmonių kataloge:

Baldų pardavėjai Vilniuje

Baldų pardavėjai Kaune

Baldų pardavėjai Klaipėdoje

Baldų pardavėjai Šiauliuose

Baldų pardavėjai Panevėžyje

Baldų pardavėjai Alytuje

Baldų pardavėjai Marijampolėje

Patalpinta rubrikoje(-ose): Baldai
Balsavo: 18
Adresas:
Baltijos pr. 6A, KLAIPĖDA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Baldai
Baldų gamyba
DELUXE BALDAI - elegancija ir prabanga Jūsų namams. Įmonė specializuojasi minkštų svetainės ir miegamojo baldų gamyboje. Gaminame klasikinio(...)
Balsavo: 58
Adresas:
Ramučių g. 1, ŠILUTĖ
Telefonas:
El. paštas:
Akmens gaminiai
Baldai
Baldų gamyba
daugiau veiklų >
Baltijos marmuro panaudojimo sritį riboja tik žmogaus fantazija! Dirbtinio marmuro technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi(...)
TAUBALDIS, UAB Call Today
Balsavo: 8
Adresas:
Verslininkų g. 40, Taurų k.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Baldai
Baldų gamyba
Interjero idėjos
TauBaldis - tavo baldų fabrikas! Įvairių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius projektus. Virtuvės baldai, virtuviniai(...)
www.sekluva.lt
kamelota.lt
www.sekluva.lt
kamelota.lt