Ar verta pirkti drabužius internetu?

Publikavimo data: 2015-10-16 Ar verta pirkti drabužius internetu?

drabužiai internetuPastaruoju metu dažnai matome elektroninių parduotuvių reklamas televizijos kanaluose, girdime radijo bangomis ar matome naršydami internete. Taip yra todėl, kad toks apsipirkinėjimo būdas tampa vis įprastesnis daugeliui žmonių ir elektroninės parduotuvės toliau siekia pratinti savo potencialius klientus prie apsipirkinėjimo internetu. Įdomiausia tai, kad pati populiariausia prekė internetinėje prekyboje yra ne kas kitas, o drabužiai.

Natūraliai iškyla klausimas, kaip žmonės ryžtasi pirkti drabužius, negalėdami prieš tai jų pasimatuoti? Vadinasi, turėtų būti nemažai privalumų. Pamėginkime juos išsiaiškinti.

1)   Sutaupysite daug laiko. Daugelis klientų, perkančių elektroninėse parduotuvėse, tai daro vien tam, kad sutaupytų laiko. Iš tiesų, ne kiekvienas iš mūsų skaičiuoja, kiek laiko praleidžia parduotuvėse. Be abejo, tenka išeikvoti dar daugiau laiko, jeigu reikia nusipirkti drabužių ne tik sau, bet ir šeimos nariams ar ieškoti dovanų. 

2)  Sutaupysite ir pinigų. Tokia tiesa, kad daugelis elektroninių parduotuvių siūlo prekes su mažesnėmis kainomis, nei parduotuvės, įsikūrusios prekybos centruose. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų drabužiai, ar paveikslai – visos prekės dažniausiai kainuoja pigiau nei realioje parduotuvėje ne tik dėl to, kad internetinių parduotuvių savininkai siekia pritraukti daugiau klientų, tačiau taip pat ir dėl to, jog parduotuvėms nereikia leisti pinigų salono išlaikymui – visos prekės yra laikomos specialiuose sandėliuose, iš kurių prekės pristatomos jums. Aišku, iš vartotojo pusės, tai yra minusas tuo atžvilgiu, kad jūs negalite ateiti tų rūbų pasimatuoti. Tačiau, dėl tos pačios priežasties galite sutaupyti daug laiko ir pinigų.

3)   Didesnis nei įprasta pasirinkimas. Be abejo, šis privalumas susijęs su faktu, kad elektroninei parduotuvei užtenka turėti sandėlį, kuri būtų galima laikyti prekes. Nereikia turėti salono, į kurį galėtų užeiti kiekvienas klientas. Taigi, į sandėlį telpa daug prekių, tad ir asortimentas gali būti žymiai didesnis. Negana to, daugelis elektroninių drabužių parduotuvių siekia įsitvirtinti rinkoje, tad neretai sudaro kontraktus su pačiais gamintojais, kad prekės būtų pristatomos į parduotuvę tiesiogiai, be jokių tarpininkų. Tai garantuoja mažesnę kainą, greičiau atnaujinamą asortimentą ir, be abejo, didesnį prekių pasirinkimą.

4)    Vartotojams palanki grąžinimo politika. Pirkdami įprastoje drabužių parduotuvėje, turbūt ne kartą galvojote apie tai, per kiek laiko galima būtų grąžinti nusipirktą drabužį. Daugelis parduotuvių siūlo dviejų savaičių grąžinimo garantiją, tačiau yra ir principingų parduotuvių, kuriose būtumėte kreivai nužiūrėti, jeigu pasakytumėte, kad norite grąžinti kokybišką drabužį atgal. Elektroninių parduotuvių atveju, taip tikrai nėra – daugelis parduotuvių jums pasiūlys grąžinimo terminą nuo dviejų savaičių iki dviejų mėnesių. Ir čia tikrai į jus nepažiūrės kreivu žvilgsniu, kadangi suprantama, jog nepasimatavus galima išsirinkti ir ne visai tinkamą drabužį, nors daugelis parduotuvių jau turi labai tikslias galerijas, kurios padeda išsiaiškinti, ar šis drabužis jums tiks.

5)   Įvairovė. Jeigu mėgstate lankytis vienoje ar keliose parduotuvėse, tai turbūt po kelių metų pastebėsite, kad visi jūsų drabužiai gana panašūs. Taigi, elektroninės rūbų parduotuvės su savo plačiu asortimentu suteikia tokį unikalumą, kurio nerasite jau pamėgtose realiose parduotuvėse. Tarp to įvairumo, rasite ir nemažai vardinių dizainerių rūbų už tikrai priimtiną kainą.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Drabužiai
Balsavo: 36
Adresas:
Šilutės pl. 2, KLAIPĖDA
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Avalynė
Darbo sauga
Drabužiai
daugiau veiklų >
Kuriame, modeliuojame ir prekiaujame įvairios paskirties darbo drabužiais. Atliekame reklaminės spaudos ir siuvinėjimo darbus ant darbo ir(...)
Balsavo: 14
Adresas:
Dvaro g. 55, ŠIAULIAI
Telefonas:
El. paštas:
Drabužiai
Stilius ir mada
Šiaulių miesto centre,Dvaro gatvėje įsikūrusi moteriškų rūbų parduotuvė GLORIJA labai gerai pažįstama šiaulietėms,kurios ieško(...)
www.kopicentras.lt
www.sekluva.lt
www.kopicentras.lt
www.sekluva.lt