Apsipirkimas Lenkijoje

Publikavimo data: 2019-04-03 Apsipirkimas Lenkijoje

Apsipirkimas Lenkijoje – tai puiki išeitis tiems žmonėms, kurie stengiasi sutaupyti. Jau ne vienam žinoma, kad tiek maisto produktų, tiek buities priemonių ar rūbų kainos mūsų kaimyninėje šalyje yra neretai ženkliai mažesnės, nei pas mus. Tad vis daugiau tautiečių, planuodami didesnius apsipirkimus, kurių metu ketina įsigyti daugiau prekių - traukia būtent į Lenkiją. Tad ką verta žinoti apie apsipirkimą Lenkijoje?

Dažniausiai Lenkijoje perkamos prekės

Ženkliai kylant maisto prekių kainoms Lietuvoje – vis daugiau tautiečių į Lenkiją keliauja pirkti būtent maisto produktų, tokių kaip miltai, makaronai, kruopos, mėsos gaminiai ir t.t. Kadangi kelias iki Lenkijos nėra trumpas, dažniausiai vykstama planuojant generalinius apsipirkimus. Tad tokie maisto prekių bei kitų buičiai reikalingų priemonių apsipirkimai, vykstantys kartą ar net kelis kartus per mėnesį – jau ne vienai lietuvių šeimai tapo įprasta.

Dažniausiai į Lenkiją apsipirkti keliauja arčiausiai sienos gyvenantys žmonės, tačiau neretai ir tolimesnėse šalies vietose gyvenantys tautiečiai susirengia į tokią kelionę. Mat Lenkijoje galima pigiau įsigyti ir statybinių medžiagų, apdailos priemonių, įvairių kitų buičiai reikalingų rakandų. Žmonės, kurie statosi, įsirenginėja savo būstus, teigia, kad nevengia nuvykti į Lenkiją apsipirkti šių priemonių ir net įskaičiavus kelionės išlaidas – jiems pavyksta sutaupyti.

Pigiau Lenkijoje gali įsigyti ir įvairios technikos (nuo sodo technikos iki buitinės), įvairių trąšų baldų, prekių vaikams. Tačiau nepamirškite - jei vykstate planuodami pirkti didesnių gabaritų prekes, tokias, kaip, pavyzdžiui, baldai ar buitinė technika – iš anksto pagalvokite ir pasirenkite jų pargabenimui į Lietuvą. Naudingiausia būtų vykti  su didesniu automobiliu, mikroautobusu ar tiesiog priekaba.

Neretai tautiečiai džiaugiasi ne tik tuo, kad Lenkijoje kainos yra mažesnės – bet ten galima rasti ir įvairiausių prekių kur kas didesnį pasirinkimą, nei Lietuvoje. Ypač jei nuvyksite į didesnį miestą.

Ką verta žinoti vykstant apsipirkti į Lenkiją

Pati populiariausia bei kainomis labiausiai džiuginanti ir mūsų tautiečių pamėgta apsipirkimo vieta Lenkijoje – tai prekybos tinklo „Biedronka“ parduotuvės. Čia galima įsigyti visko, ko tik reikia kasdienai: maisto produktų, buitinės chemijos, kanceliarinių prekių ir t.t.

Jei vykstate apsipirkti kasdienių bei maisto prekių – užtenka apsilankyti ir artimiausiai sienos esančiose parduotuvėse. Labiausiai lietuvių pamėgti Lenkijos miestai – tai Suvalkai, Seinai bei kiek labiau nuo sienos nutolęs Balstogės miestas. Tačiau jei norite įsigyti ne tik pigesnių, bet ir įdomesnių prekių, nei randate pas mus – skirkite laiko aplankyti skirtingas parduotuves ar prekybos centrus. Taip galite rasti ir įdomesnių prekių, o ir sutaupyti gali pavykti dar daugiau.

Skirkite laiko ir šalies pažinimui

Apsipirkimas Lenkijoje gali būti ne tik finansiškai naudingas, bet ir smagus. Nepamirškite, kad mūsų kaimynėje šalyje yra itin daug lankytinų bei vertų dėmesio vietų. Pavyzdžiui, apsilankius Balstogės mieste – skirkite bent kelias valandas pasivaikščiojimui po jį – šiame mieste neretai vyksta daugybė renginių, koncertų bei kitokios veiklos. O beklaidžiojant šio nemažo miesto gatvėmis, galite atrasti dar tautiečiams nežinomų, bet vertų dėmesio apsipirkimo vietų.

Tad apsipirkus – skirkite šiek tiek laiko ir laisvalaikiui: aplankykite gražias gamtos vietas, pasivaikščiokite po miestus bei kitaip papramogaukite. Taip vienu šūviu nušausite du zuikius – ir apsipirksite pigiau, ir papramogausite kartu su šeima.

Apsipirkimas Lenkijoje kainos atžvilgiu dažniausiai yra itin naudingas, tad jau nieko nebestebina, kad nuvykus apsipirkti į svečią šalį, labai daug kur išgirsite kalbant lietuviškai, o arčiausiai sienos esančiose parduotuvėse, nereta pardavėja jau yra išmokusi ir vieną kitą lietuvišką žodį.

Patalpinta rubrikoje(-ose): Interneto paslaugos