Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Vertimų biurai

Rasta įmonių: 245
Rodyti žemėlapyje
K. Donelaičio g. 33 -114, KAUNAS
(37) 240096
www.interpretum.lt
Vertimo paslaugos, vertėjų biuras, vertėjai, vertėjas, vertimai, vertimas raštu, notaro patvirtinimas.
Šermukšnių g. 1 -24, VILNIUS
(687) 10523
www.vertimonamai.lt
Profesionalūs vertimai raštu ir žodžiu. Tekstų redagavimas, vertimų tvirtinimas vertėjų parašu arba pas notarą, tekstų surinkimas ir spausdinimas, vertimo įrangos nuoma, garso ir vaizdo laikmenų šifravimas ir vertimas. Esame pajėgūs teikti paslaugas verčiant ne tik lietuvių/užsienio kalbomis, bet ir užsienio/užsienio kalbomis. Turime daug patirties įgyvendinant sudėtingus ir skubius vertimo projektus, reikalaujančius aukščiausio lygio koordinavimo.
Kalvarijų g. 3 -418, VILNIUS
(609) 99050
www.centrumlingua.lt
Greitas, profesionalus bei kokybiškas vertimas į bet kurią pasaulio kalbą! CENTRUM LINGUA - vertimo paslaugos, vertimas į visas pasaulio kalbas bei kalbų mokymo kursai. Teisinių, grožinių, techninių, mokslinių, medicininių, finansinių ir kt. tekstų vertimai. Maketavimo, teksto surinkimo, redagavimo paslaugos, kopijavimas. Greitas ir nemokamas paslaugos kainos apskaičiavimas, dovanų kuponai.
www.aplameta.lt
S. Daukanto g. 20, Klaipėda
846400043
www.vertimai.net
Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą atliekame vertimus. Vertimas raštu, žodžiu. Vertimo tvirtinimas. Teksto surinkimas.
J. Basanavičiaus g. 23, Vilnius
852650110
Dokumentų ir įvairios specializacijos tekstų vertimas iš ir į daugelį pasaulio kalbų. Vertimas žodžiu, skubūs vertimai, perrašymo paslaugos, redagavimas, notarinis tvirtinimas. Verčiame daugiau kaip į (iš) 40 pasaulio kalbų.
Skambinti šiandien
J. Gruodžio g. 31, Kaunas
837260267
www.vertimaigestais.lt
Užtikriname savalaikę ir kokybišką vertimo paslaugą renginiuose (konferencijose, seminaruose, šventėse, paskaitose, pamokose ir kt.) Vertimo paslaugos užsakymai priimami darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.
Skambinti šiandien
www.galuotas.lt
Šiaulių g. 10-40, Vilnius
852613853
www.eurotradus.eu
Overcome language and cultural barriers
Įmonė atlieka įvairius vertimus, dokumentu vertimai, vertimai įvairiomis kalbomis!Profesionalūs vertimai raštu ir žodžiu. Tekstų redagavimas, vertimų tvirtinimas vertėjų parašu arba pas notarą, tekstų surinkimas ir spausdinimas, vertimo įrangos nuoma, garso ir vaizdo laikmenų šifravimas ir vertimas.Vertimai techniniai, ekonominiai, teisiniai, specializuoti, sutartys, raštai, instrukcijos.
Švitrigailos g. 11B, VILNIUS
(5) 2121640
www.skrivanek.lt
UAB Skrivanek vertimų biuras priklauso didžiausiam tarptautiniam vertimų biurų tinklui Centrinėje ir Rytų Europoje ir pasaulyje išlieka tarp 50 stipriausiųjų vertimų biurų. Esame nepralenkiami teikdami specializuotų sričių vertimo raštu ir žodžiu, programinės įrangos ir svetainių lokalizacijos, maketavimo, tekstų paruošimo spaudai, paslaugų ir produktų aprašymų pritaikymu užsienio rinkai, lingvistinės kokybės užtikrinimo, užsienio kalbų mokymo individualiai, grupėje ir nuotoliniu būdu paslaugas
www.gruzdziumalunas.lt
Šermukšnių g. 8, VILNIUS
(674) 28519
Telefonas (674) 28519. Skubūs vertimai. Vertimai žodžiu ir raštu iš/į anglų, lenkų, rusų kalbas. Redagavimas, notarinis tvirtinimas.
Profesionaliai verčiame teisinius, techninius, medicininius, farmacinius, ekonominius ir kitokio pobūdžio tekstus iš daugelio pasaulio kalbų. Juridiniai tekstai ,sutartys, susitarimai, įmonių registracijos dokumentai.Dokumentų vertimas.Dokumento legalizavimo ir patvirtinimo pažyma.Tekstų redagavimas.Tekstų maketavimas. Tekstų surinkimas kompiuteriu.Vertimų tvirtinimas.Vertimai žodžiu;Teikiame nuoseklaus vertimo paslaugas verslo susitikimuose, konferencijose, paskaitose, seminaruose, mokymuose.
Ekonominių, techninių, teisinių, medicininių ir kt. tekstų vertimai. Tekstų redagavimas, surinkimas ir spausdinimas. Mobilusis telefonas (616) 54736; grinbergiene@gmail.com; www.vertima.eu; www.vertimai.ucoz.com
www.aukranga.lt
Teatro g. 10 -9, VILNIUS
(5) 2122132
www.letra.lt
Vertimai, vertimo paslaugos, vertėjai, vertimas raštu, teisinių, ekonominių, techninių, medicininių, tekstų vertimas, kalba, notaro tvirtinimas, vertimo patvirtinimas, Vertimų biuras, vertėjų biuras, vertėjas, vertimas, vertimai raštu iš/į anglų, vokiečių, latvių, rusų, čekų, lenkų, ispanų, italų, prancūzų kalbas, kokybiškas dokumentų vertimas, kokybiški dokumentų vertimai. Tel. 8 686 08261
Švitrigailos g. 8 -206, VILNIUS
(5) 2335259
www.ermara.lt
„Ermara“ vertimų centras vertimo paslaugas siūlo jau 17 metų. Tai vertimo raštu, žodžiu, tekstų redagavimo, surinkimo, dokumentų notarinis tvirtinimas, konsultavimo apostilizavimo klausimais paslaugos, teisinių tekstų vertimas. Priimame versti ir pateikiame išverstus tekstus įvairiais formatais: popierinius dokumentus el. paštu. info@ermara.lt Nuolatiniams klientams ar didelės apimties užsakymams taikome nuolaidas. Mus rasite adresu; Švitrigailos g. 8 - 206 tel. 8 604 16203;, +370 2335259
Laisvės al. 46 , 3a., KAUNAS
8 (656) 82028
Vertimo paslaugos.
www.aplameta.lt
www.galuotas.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.aukranga.lt
www.jung.lt
www.laidojimopaslaugosdruskininkuose.lt