Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Santechnikos prekės Kaune

Rasta įmonių: 70
Rodyti žemėlapyje
Kalvarijos g. 7, Kaunas
837391555
www.gerunda.lt
Skambinti šiandien
Chemijos g. 23D -306, KAUNAS
(677) 11699
www.paa.lt
PAA, Latvijos RAB atstovybės. Vonios, praustuvai, dušo padėklai, baldai ir kiti vonios kambario elementai. Vonios, praustuvai, dušo padėklai ir kiti gaminiai iš akmens masės ir akrilo. Balti ir spalvoti vonios kambariai. Prekybos atstovai VISOJE LIETUVOJE! PAA gaminiai - puikus stiliaus, ergonomikos ir funkcionalumo derinys.
Pramonės pr. 8E, Kaunas
837765107
www.eurotopas.lt
Įmonė prekiauja interjero apdailos medžiagomis ir atstovauja EUROTOPAS – prekės ženklą, vienijantį naujausias interjero apdailos medžiagas iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos ir kitų Europos šalių. Mūsų salone "Namų idėjų centras NIC" Kaune, rasite itin gausų plytelių, PVC dangų, natūralaus linoleumo, parketo pasirinkimą, taip pat įrangą vonios kambariui. Siūlome Jums platų produkcijos pasirinkimą.
Skambinti šiandien
www.litpolstar.lt
Elektrėnų g. 1B, KAUNAS
(640) 20080
www.sinc.lt
Statybos įrankių ir įrangos nuoma. Šiuo metu pas mus galite išsinuomoti ne tik profesionalią statybinę įrangą bet ir teritorijos bei sodo priežiūros įrankius. Mes pasiruošę operatyviai ir kokybiškai suteikti Jums nuomos, konsultacines, transportavimo ir kitas paslaugas. Nuolaidos: nuomojant ilgiau, kaip 5 d. -15%, 25 d. -30% Sekmadieniai ir švenčių dienos neskaičiuojamos Statybos, sodo ir teritorijų priežiūros įrankių bei įrangos nuoma. www.irankiunuoma.lt www.sinc.lt
Terminalo g. 10, BIRULIŠKIŲ K., KARMĖLAVOS SEN., KAUNO R.
(37) 314078
www.tece.lt
UAB „TECEBALTIKUM“ yra vokietijos įmonės TECEGmbH prekybinis padalinys Baltijos šalyse, Lietuvoje veikiantis nuo 1996 m. Tai inovatyvūs technologiniai vandens inžinerinių sistemų sprendimai. TECE vamzdžių sistemos yra pritaikytos vandeniui, suspaustam orui ir dujoms. Pagrindinės gaminių grupės – vamzdžiai ir jų sistemos, santechnika ir sistemos, produktai vandentiekiui ir nuotėkoms. Kreipkitės, kai reikalingi grindinis ar radiatorinis šildymas, potinkiniai rėmai WC, bidė, pisuarų ir pan.
Ateities pl. 45B, KAUNAS
(37) 719732
www.duschy.lt
Švedijos kompanija duschy daugiau nei 30 metų yra pirmaujanti vonios kambario aksesuarų gamintoja. Visos veiklos metu kompanijos produkcija pasiekė didelį populiarumą ir užima vieną iš pirmaujančių vietų pasaulinėje rinkoje. Daugiametė gamybos patirtis ir dabartinių technologijų panaudojimas, leidžia pagaminti aukštos kokybės produkciją , kuri padeda įgyvendinti klientų poreikius bei norus.
www.galuotas.lt
Žeimenos g. 81, KAUNAS
(37) 759112
www.kristoliniaivandenys.lt
Įmonė parduoda, įrengia ir aptarnauja vandens filtravimo sistemas ir vandens filtrus.Mes atstovaujame JAV įmonės Aquafilter prekinį ženklą.Parduodami produktai: Atbulinio Osmoso sistemos; Minštinimo filtrai, Mechaniniai filtrai,Nugeležinimo filtrai,Vandens filtrai biurui. Mes aptarnaujame, sumontuojame, permontuojame jau pastatytus vandens filtrus. Parduodame Tauriųjų akmenų fijoles „VitaJuwel". Nuomuojame kompaktinės klasės automobilius Kaune: www.mobilinuoma.lt; 8 687 86456
Kalvarijos g. 7, Kaunas
837391555
www.gerunda.lt
Skambinti šiandien
www.litpolstar.lt
www.galuotas.lt
www.hres.lt
www.aukranga.lt