Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Maistas į namus

Rasta įmonių: 14
Rodyti žemėlapyje
S. Daukanto g. 14, KAUNAS
(37) 777444
www.pasromanopaolo.lt
Picerija “Bella Italia” Kauno centre, kviečia apsilankyti ir pasimėgauti itališkais patiekalais. Mes Jums siūlome: platų itališkų picų pasirinkimą, karštus patiekalus su įvairiais garnyrais bei padažais, makaronų patiekalus su skirtingais padažais, įvairius užkandžius, salotas ir sriubas. Taip pat visus kviečiame apsilankyti "Bella Sicilia", adresu S.Daukanto g. 17 ir paragauti Sicilijos regiono patiekalų, o vakare smagiai praleiskite laiką naktiniame klube.
Savanorių pr. 290A, Kaunas
837312797
www.seni-vartai.lt
Restorano – baro „Seni Vartai“ interjeras: erdvios patalpos, mediniai stalai ir suolai, įvairios interjero puošybos detalės mena senąjį Lietuvos kaimą. Jaukų, svetingą – visada atkeltais vartais.
maloniai laukiame
www.telgesa.lt
Palangos pl. 15, VYDMANTŲ K., KRETINGOS SEN., KRETINGOS R.
(445) 43362
www.barasdelfai.lt
Motelis su kavine-restoranu ir pirtimi visai šalia Palangos. Mūsų lankytojai sako, kad gražesnių interjero detalių jie nematė visoje Žemaitijoje - užsukite ir įvertinkite patys!
Nemuno g. 51, PANEVĖŽYS
(45) 429070
www.sabilepactum.lt
Buhalterija. Personalas. Darbų sauga. Vairuotojų darbo ir poilsio laiko apskaita. Statinių priežiūra. Mokymai. UAB, IĮ steigimas. Kavinė, pobūviai, gedulingi pietūs, maitinimas, vietoje gaminama produkcija, gatavos produkcijos pardavimas, vaikų gimtadieniai, karaokė.
H. Manto g. 12, KLAIPĖDA
8 (686) 49751
Gamina žaliavalgiškus veganiškus patiekalus, tortus ir kitus saldumynus, duoneles bei sveikuoliškus kokteilius. Kavinė įsikūrusi pačiame Klaipėdos miesto centre. Čia galima pasimėgauti ekologiška rinktine kava su migdolų, brazilinių ar lazdynų riešutų pienu, atsigaivinti įvairiausiomis šviežiai spaustomis sultimis (spaudžiamomis tik lėtaeige sulčiaspaude). Arbatos mėgėjams pateikamas platus ekologiškų žolelių mišinių asortimentas. Priimami užsakymai furšetams.
www.abplanalp.lt
Vytauto g. 116, PALANGA
8 (612) 12158
www.galuotas.lt
L. Rėzos g. 1 -2, JUODKRANTĖ, NERINGOS SAV.
8 8 (655) 26949
www.telgesa.lt
www.hres.lt
www.abplanalp.lt
www.galuotas.lt