„Drakonų“ valčių varžybos: azartas, suartinantis kolegas ir draugus

Publikavimo data: 2016-04-28 „Drakonų“ valčių varžybos: azartas, suartinantis kolegas ir draugus

Mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį, o ypač domina vandens pramogos? Esate ambicingas ir patinka išbandyti save ar pasivaržyti su kitais aktyviose sporto šakose? O gal norite tiesiog smagiai praleisti laiką draugų, kolegų kompanijoje? Tuomet „Drakonų“ valčių varžybos – kaip tik toks projektas, kurio metu patirsite nepakartojamų emocijų!

„Drakonų“ valčių varžybos – intriguojančios kovos ir geriausios emocijos

„Drakonų“ valčių varžybos – komandine dvasia ir azartu alsuojančios varžybos, kuriose gali dalyvauti užsiregistravusios komandos po 22 dalyvius: 20 irkluotojų, 1 vairininkas ir 1 būgnininkas, palaikantis plaukimo ritmą. Taip pat nepamirškite į varžybas įtraukti ir sirgalių komandą – juk kolegų palaikymas skatina dar labiau pasistengti!

baidarės

Varžybų principas paprastas ir aiškus: rungtyse plaukiama 400 m. distancija, tarpusavyje varžosi dvi komandos, išrinktos burtų keliu prieš varžybas. Pirmame etape nugalėjusios komandos varžosi toliau dėl prizinių vietų, o komandos, kurioms ne taip pasisekė – dėl aukštesnių pozicijų bendroje lentelėje ir kitų įdomių nominacijų. Nugalėtojai fiksuojami pagal geriausią parodytą laiko rezultatą ir apdovanojami paruoštais prizais.

Varžybų metu vertinamas ne tik sportinis pasirengimas, bet ir komandos dvasia! Taigi, nebijokite būti išskirtiniai ir pastebėti – tuo labiau, jog savo komandos vėliavą (tai gali būti ir Jūsų įmonės, įstaigos simbolika) galima iškelti, kad visi matytų!

Komandinio darbo dvasia ir ryžtas – varžybų metu būtini elementai

„Drakonų“ valčių varžybos – tai puiki galimybė geriau pažinti savo kolegas, draugus ir aplankyti dar nematytas vietas, kadangi sezono varžybos vyksta vis kituose regionuose. Varžybų metu teks komandiškai paplušėti ir vieningai pasistengti dėl geresnių rezultatų. Tam prieš varžybas verta pasitreniruoti ir rasti geriausiai Jūsų komandai tinkantį plaukimo ritmą ir taktą.

plaukimas baidare

Sudomino? Jau dabar pradėkite organizuoti savo komandą ir ją užregistruoti! Kuo anksčiau pradėsite ruoštis – tuo daugiau jėgų ir pasitikėjimo savo komanda turėsite įnirtingoje kovoje su priešininkais.

Užsiregistravote prieš pat varžybas? Nesijaudinkite, jog nespėsite pasiruošti – kai kurios komandos atvyksta varžyboms pasitreniravusios vos vieną ar porą kartų ir tikrai nenusivilia dalyvavusios!

Komandos dvasia, azartas, puikiai praleistas laikas – ilgam paliks neišdildomus įspūdžius!

KUR ir KADA?

„Drakonų” valčių varžybos dalyvius džiugins visą vasarą visoje Lietuvoje! Platesnę informaciją apie liepos ir rugpjūčio mėnesio renginius bei registracijos sąlygas galite rasti čia.

Visus vilniečius ir miesto svečius kviečiame produktyviai ir smagiai paminėti Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną - susitikime azartiškoms kovoms prie Žaliųjų ežerų jau liepos 6-tąją! Mes ten būsime, o Jūs?

plaukimas baidaremis

Nuotraukose „Drakonų” valčių varžybose 2015 m. dalyvavusios FCR MEDIA Lietuva komandos emocijos. 

Įnirtingą kovą ir nesuvaidintas emocijas galima išvysti šiame video

 

Patalpinta rubrikoje(-ose): Laisvalaikis