Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Turkiškos pirtys

Rasta įmonių: 5
Rodyti žemėlapyje
Jonavos g. 41D, KAUNAS
8 (694) 96888
www.pirtiesnamai.lt
Saunos nauda tiesiog nuostabi. Sėdėjimas saunoje veikia taip pat teigiamai, kaip ir greitas pasivaikščiojimas. Akivaizdu, kad sauna teikia neįtikėtiną naudą jūsų, jūsų šeimos ir draugų sveikatai. Mielai kviečiame visus į naujai atidarytą pirtį Kaune.
Tuopų g. 11, KLAIPĖDA
8 (670) 02444
www.vytautospa.lt
Vytauto SPA .Dvi Suomiška sauna ir turkiška pirtys, Masažinis šiltas baseinėlis
Girinių g. 2, ARNIONIŲ I K., JONIŠKIO SEN., MOLĖTŲ R.
8 (699) 52964
www.arnista.lt
Rąstiniai namai, sodo nameliai, pirtys, pavėsinės, vaikų žaidimo aiklštelės, nameliai iš rąstų. Gamyba, statyba, prekyba.Medienos gaminiai, medžio gaminiai: mediniai langai (euro standartas), durys, tvoros, lentos, dailylentės, statybinė mediena, statybiniai tašai. Gamyba, prekyba. Mediniai laiptai, laiptai iš medžio. Gamyba, prekyba. Medinių laiptų gamyba pagal užsakymus. Dirbame visoje Lietuvoje.
www.litpolstar.lt
Liepų g. 54, KLAIPĖDA
8 (683) 45000
www.esaunashop.com
Pirčių, baseinų projektavimas, įrengimas, profilaktinė priežiūra ir remontas. Konsultuojame, kaip teisingai įsirengti pirtį. Taip pat priimame individualius užsakymus įvairiems pirties gaminiams. Gaminame pirties gultus, pirčių kabinas, medinius pirties aksesuarus. Darbus atliekame visoje Lietuvoje. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti visų priemonių reikalingų pirties įrengimui: nuo smulkiausio pirties aksesuaro iki prabangiausios įrangos.
PENKININKŲ K., TRAKŲ SEN., TRAKŲ R.
8 (528) 21717 www.margis.lt
Konferencijos, mokymai, seminarai, įmonės šventės ir renginiai verslo klientams, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, išvažiuojamieji pobūviai.
www.gruzdziumalunas.lt
www.aukranga.lt
www.hres.lt

Papildomai ieškokite:


turkiska pirtys
turkiska pirtis
www.litpolstar.lt
www.gruzdziumalunas.lt
www.aukranga.lt
www.hres.lt