Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

Geležinkeliai

Rasta įmonių: 73
Rodyti žemėlapyje
Lentvario sen., Sausių k.
852058404
www.alpi.lt
UAB "ALPI Baltika" yra transporto ir logistikos įmonė, kuri priklauso tarptautinei "ALPI" įmonių grupei. Lietuvoje teikiame papildomas paslaugas: sandėliavimas, pakavimas, atstovavimas muitinėje ir t. t. Teikiame visas muitinės tarpininko ir sandėliavimo paslaugas, vykdome krovos ir kitus su saugomomis prekėmis susijusius darbus - krovinių rūšiavimo, ženklinimo, pakavimo - bei importo, eksporto, tranzito procedūras Lietuvoje ir užsienyje.
Skambinti šiandien
Birutės g. 9, KLAIPĖDA
(700) 33334
www.konecranes.lt
Pasaulinės industrinių kėlimo kranų pramonės lyderė, turinti didžiausią paslaugų tinklą ir siūlanti visą kėlimo įrangos asortimentą. Tiltinių kranų, gembinių, uosto kranų, kėlimo talių ir kitos pramoninės kėlimo įrangos pardavimas.Kėlimo įrangos montavimas, remontas, modernizavimas. Atsarginių dalių tiekimas. Techninė kranų priežiūra, inspekcijos.
S. Daukanto g. 37, KLAIPĖDA
(46) 404502
www.bpa.lt
BPA (Baltic Port Agency) – aktyviai besivystanti ir jau spėjusi įgyti klientų pasitikėjimą ekspedicinė įmonė. Kompanija yra Lietuvos Nacionalinės Ekspeditorių Asociacijos (LINEKA) ir Lietuvos Laivybos Maklerių ir Agentų Asociacijos narė, kurios, savo ruožtu, yra Tarptautinių Asociacijų FIATA ir FONASBA narės.
www.telgesa.lt
Kirtimų g. 41, VILNIUS
(5) 2640853
www.autoverslas.lt
Tarptautiniai pervežimai, visų rūšių krovinių pristatymas, daliniai, negabaritiniai, sunkiasvoriai ir pavojingi kroviniai, plukdymas jūra, geležinkelių transportas, skraidinimas oro transportu, multimodalinis pervežimas, sandėliavimas ir logistika, krovinių ženklinimas, perpakavimas, konsolidavimas, automobilių pervežimai, automobilių logistika, muitinės paslaugos, dokumentų pildymas, INFRASTAT ataskaitos, leidimų ir sertifikatų gavimas, TIR Carnet, CMR,SMGS. Krovininių automobilių servisas.
Švepelių g. 3, KLAIPĖDA
(46) 206070
R. Juknevičiaus g. 100 -40, MARIJAMPOLĖ
(681) 45471
Taisome visus automobilius, suteikiame garantiją. Automobilių dalių gabenimas į Azijos šalis, Rusiją, Baltarusiją. Gabenimas geležinkeliu ir autotransportu.
www.faguru.lt
Dūmų g. 3, VILNIUS
8 (5) 2485409
ALKESTOS specialistai turi ilgalaikę patirtį statant ir taisant geležinkelio kelius. Mūsų kvalifikuoti specialistai yra pasiruošę atvykti į Jūsų įmonę, suteikti techninę konsultaciją geležinkelio statybos, remonto ir projektavimo klausimais. Geležinkelio tiesimas, remontas ir einamoji priežiūra; Iešmo metalinių elementų (kryžmių ir pan.) detalių atstatymas; Naujų guminių pervažų klojimas bei remontas; Techninis konsultavimas;
Pušyno g. 23 / Viršutinė 47-46, KLAIPĖDA
8 (46) 454287
Logistikos paslaugos Klaipėdoje.
miskinta.lt
www.telgesa.lt
www.faguru.lt
www.hres.lt
www.vaziuokle.lt
www.jung.lt
miskinta.lt