Autobusų nuoma Vilniuje – pagal kiekvieno poreikius

Publikavimo data: 2016-10-28 Autobusų nuoma Vilniuje – pagal kiekvieno poreikius

UAB „Autotransa“ – tai ne tik keleivių pervežimas užsakomaisiais ar vietiniais maršrutais, naudojantis komfortiškais mikroautobusiukais bei autobusais, bet ir autobusų nuoma Vilniuje. Autoparką sudaro 9, 17, 21, 30, 34, 45, 50 vietų autobusai, kuriuose, nepriklausomai, kiek laiko truks Jūsų kelionė, jausitės itin patogiai.

auto nuomaMūsų autobusuose įrengti panoraminiai langai, lentynėlės virš sėdynių, kondicionieriai, komfortiškos lankstomos sėdynės, DVD/CD aparatūra, gido mikrofonai. Didesniuose autobusuose įrengti tualetai, virtuvėlės, mini-šaldytuvai. Visa tai užtikrins išskirtinį komfortą pervežimo metu.

Nuo 2004 metų ši keleivinio transporto įmonė sukaupė didelę patirtį, todėl šiandien savo klientams gali pasiūlyti išskirtines kompleksines paslaugas. Autobusų nuoma Vilniuje gali būti labai įvairi. Pasirinkę UAB „Autotransa“ galėsite ne tik pasirūpinti patogiu savo darbuotojų atvežimu į darbo vietą ir iš jos, bet taip pat pasikliauti mumis organizuojant turizmo, kultūros, sporto ar verslo keliones.

Aukštos kvalifikacijos autobusų vairuotojai užtikrins malonią, saugią kelionę Jums bei važiuojantiems kartu. Mūsų profesionalumas, nuolatinis paslaugų gerinimas bei konkurencingos kainos, leis jaustis ramiai kelionės metu, o svarbiausia, planuoti savo laiką tikslingai.

Ilgalaikė partnerystė su partneriais suteikia galimybę savo klientams pasiūlyti lengvųjų automobilių nuomos paslaugą. Taigi galite rinktis, kokią transporto priemonę nuomotis tam tikru atveju yra parankiausia – autobusą, mikroautobusą ar lengvąjį automobilį? Nepriklausomai nuo transporto priemonės pasirinkimo, nuoma yra patogus, ekonomiškas sprendimas žmonių grupėms, taip pat pavieniams keliautojams.

Autobusų nuoma Vilniuje: didieji pliusai

Išskirtinis komfortas

Norėtumėte nuvažiuoti į kitą šalį? Pasisvečiuoti pas artimuosius ar draugus? Skrydžiai lėktuvu, sunkūs lagaminai, papildomi nešuliai vargina? O kaip išlipus iš lėktuvo pasiekti kelionės tikslą? Išspręskite šias problemas lengvai! Autobusų nuoma Vilniuje – tinkamiausias sprendimas.  Erdvus autobusų salonas, komfortiškos sėdynės leis ne tik be vargo sutalpinti didelius lagaminus, pasiekti kelionės tikslą su šypsena.

Nepriekaištinga techninė būklė

Pasirinkus paslaugą autobusų nuoma Vilniuje Jums nebereikės sukti galvos dėl draudimo ar transporto priemonės techninės būklės. Visi UAB „Autotransa“ nuomojami autobusai bei mikroautobusai yra nuolatos tikrinami, jų techninė būklė nepriekaištinga. Tai tvarkingos, prižiūrėtos transporto priemonės, kurios užtikrins maksimalų saugumą bei malonią kelionę.

Neleiskite, jog nelaimingi atsitikimai, sąlygoti blogos transporto priemonės būklės, sugriautų planus. Juk kartais net menkiausi nesklandumai ar automobilio defektai svetimoje šalyje gali ilgam sugaišinti, sugadinti nuotaiką ar visą kelionę. Mes visuomet patikrinsime autobusų bei mikroautobusų techninę būklę prieš juos atiduodami Jums. Taip iš anksto užkertamas kelias nenumatytiems nelaimingiems atsitikimams, o Jūsų saugumas – garantuojamas.

Vienas pervežimas – daug keleivių

Auto nuoma Klaipėdoje

Bendrovė „Autotransa“ siekia, jog Jūsų kelionės būtų kokybiškos bei ekonomiškos. Juk gan sudėtinga važiuojant į tam tikrą renginį visiems atskirai planuoti ir rūpintis savo kelionės rūpesčiais: išlaidomis, susitarimais, kas su kuo keliaus, patogiausio maršruto paieška. Autobusų nuoma Vilniuje – puiki žmonių grupių keliavimo alternatyva, kuri padės išspręsti daugelį planavimo problemų, o svarbiausia, bus ekonomiška.

Darbuotojų vežimas

Nejaugi Jūsų darbdavys vis dar apmoka kiekvieno darbuotojo kelionės į ir iš darbo išlaidas? O gal smagiau, ekonomiškiau keliauti kartu su kolegomis vienoje transporto priemonėje, bet Jūsų automobilis per mažas? Ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje teikiame darbuotojų vežimo į reikiamus objektus, darbo įstaigas paslaugą. Tai leis sutaupyti, garantuos, jog darbuotojai darbo vietą pasiektų laiku. Darbuotojai, kolegos po darbo vėl bus nuvežti namo.

Žmonių grupių vežimas

Mes taip pat vežame keleivių grupes į sporto, kultūros, verslo renginius, organizuojame pažintines ekskursijas. Taip vienu transportu kelionės tikslą gali pasiekti visi asmenys, kuriems tokia kelionė yra aktuali. 

Autobusų nuoma Vilniuje – www.autotransa.lt abipusiai naudingas sprendimas: patogu ne tik keleiviams, bet ir kelionės organizatoriams. Mes parinksime Jūsų kelionėms tinkamiausią reikiamo dydžio, techniškai tvarkingą bei komfortą garantuojantį autobusą ar mikroautobusą pagal keleivių skaičių. Tegul kiekviena kelionė būna patogesnė, o svarbiausia, ekonomiškesnė!

 

Ar jums reikalinga auto nuoma ne tik Vilniuje, bet ir Klaipėdoje? Tokiu atveju, pasiūlymas: minibusas.lt

Patalpinta rubrikoje(-ose): Transporto nuoma
Balsavo: 31
Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 34, MARIJAMPOLĖ
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Autobusai
Automobiliai
Transporto nuoma
Tvarkingų, praktiškų, patikimų ir nebrangių automobilių nuoma! Mikroautobusų nuoma Marijampolėje. Minivenų nuoma. Lengvųjų automobilių(...)
Balsavo: 18
Adresas:
Islandijos pl. 197, KAUNAS
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Automobilių dalys
Autoservisai
Avarinės tarnybos
daugiau veiklų >
Automobilių servisas. Techninė pagalba kelyje. Krovininių ir lengvųjų automobilių nuoma. Automobilių detalės. Keleivinių mikroautobusų(...)
Balsavo: 14
Adresas:
Bažnyčios g. 21, NEMENČINĖ, VILNIAUS R.
Telefonas:
El. paštas:
Tinklalapis:
Autobusai
Automobilių transporto paslaugos
Transporto nuoma
Autobusų ir mikroautobusų nuoma. Keleivių pervežimas autobusais, mikroautobusais tarptautiniais ir vietiniais maršrutais.
www.kopicentras.lt
www.gpspartneris.lt
www.kopicentras.lt
www.gpspartneris.lt