Вы можете выбрать несколько городов и деятельность
8 - -
выбирать

пленки в Литве

Найдено предприятий: 29
Показать на карте
ЗАО «Пластеда» предлагает широкий ассортимент упаковочных материалов для всех отраслей промышленности. Мы уделяем особое внимание потребностям клиентов, качеству продукции, коротким срокам производства. Мы внимательно следим за непрерывным развитием рынка и ориентируемся на существующие и предполагаемые ожидания заказчика. Мы дадим профессиональные советы по вопросам упаковки продукции и предоставим подробную информацию о наших изделиях.
www.agrija.lt
www.hres.lt
Tuopų g. 16A, VILAINIAI, KĖDAINIŲ R.
+370 (698) 45817
Dirbame daugiau kaip 20 metų, užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba. Galime pasiūlyti platų įvairių vazonų augalams pasirinkimą, trąšų kambarinėms gėlėms bei lauko augalams, priemones nuo kurmių ir uodų, baldų iš metalo tinkamų vidaus ir lauko naudojimui, sodo ir daržo reikmenų bei įrankių dėžes. Žiemą siūlome ne tik kastuvus sniegui, bet ir grandiklius bei čiuožykles. NAUJIENA šamoto keramika lauko ir vidaus naudojimui.
Taikos pr. 90 -13, KAUNAS
+370 (37) 312576
Vienkartinių maistinių pakuočių, bei daržovių ir gėlių sėklų prekyba. Parduodame: Daržovių ir gėlių sėklas: sėklas balkonų gėlėms, retų augalų, kambarinių gėlių, sezoninių gėlių svogūnėlių, sėklas vėjoms; Trąšas augalams; Maistines pakuotes; Puspergamentį ir gaminius iš jo; Padėkliukus; Vyniojamą popierių, Poperių kepimui; maistinį celofaną; Popierines servetėles, Maistinius kibirėlius; Vienkartinius indus; Maistinius dažus/ dažiklius/; Cukrinė masė.
www.kaunotarpininkai.lt
MŪSŲ KOMPANIJA UAB „Augima“ specializuojasi pakavimo medžiagų rinkoje ir vienkartinių indų prekyboje. Randame pakavimo sprendimus Jūsų idėjoms. Pakavimo medžiagos maisto pramonei. Vienkartiniai indai, įrankiai, šaldymo indeliai. Pakuotė maisto išsinešimui. Indai ir aksesuarai pobūviams. Plastikiniai indeliai ir padėkliukai. Vakuuminiai maišeliai
Artojų g. 27 , IRENIŠKIŲ K., GARLIAVOS APYLINKIŲ SEN., KAUNO R.
+370 (698) 50500
www.plastena.lt
Stalo klijuotė, vonios kambario kilimėliai iš PVC, namų apyvokos reikmenys, staltiesės, didmeninė prekyba. Šiltnamiai.
www.amotors.lt
Didmeninė prekyba pakavimo medžiagomis (polietileno LDPE, HDPE, polipropileno PP, maišai) įvairių matmenų ir storių. Priimame individualius užsakymus.
Ateities g. 26 -19, PANEVĖŽYS
+370 (45) 517066
Katkų g. 75, PANEVĖŽYS
+370 (45) 516211
www.agrija.lt
www.hres.lt
www.kaunotarpininkai.lt
www.amotors.lt