TONACIJA, UAB

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 10
 • Įm. kodas302471025
 • PVM kodasLT100005097215
 • Darbuotojai 4
Darbo laikas
 • 8:30 - 17:00
 • 8:30 - 17:00
 • 8:30 - 17:00
 • 8:30 - 17:00
 • 8:30 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Dirba

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2019-11-07 darbuotojų sk. 4
 • 2019-09-25 darbuotojų sk. 4
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2019-02-28 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-02-18 turėjo 0.03 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2020-09-01 vid. atlyginimas buvo 1225.00 Eur
 • 2020-08-01 vid. atlyginimas buvo 1177.40 Eur
Rodyti daugiau
1165.23 €
Paskutinio mėnesio (2020-09) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2020-11-25

Veiklos apibūdinimas

UAB „Tonacija“ pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais:  Alyva medienos dažymui ir apsaugai, Priemonės medinių grindų paruošimui ir priežiūrai, Parketo klijai. „RUBIO MONOCOAT“ ALYVA: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu. Naudojama: medinėms grindims, parketui, vidaus ir lauko baldams, vidaus ir lauko durims, laiptams, pirtims, dailylentėms, langams, rąstiniams ir mediniams namams, luboms, terasoms, fasadams, tvoroms, lieptams ir kitiems medienos gaminiams.


  PARDUODAMI "RUBIO MONOCOAT" PRODUKTAI: 


1. ALYVA INTERJERUI: GRINDIMS, DURIMS, BALDAMS, LAIPTAMS, LUBOMS:


     1) PARUOŠIMUI: Medienos valiklis: naudojamas neapdorotų medienos paviršių nuvalymui, taip pat tinka ir alyvavimo priemonių, panaudotų padengimo metu, nuvalymui. Glaistas medinėms grindims: parketlentėms, parketui, medžio masyvui, užtikrina greitą paviršiaus pataisymą ir naudojamas vidaus darbams. Gruntai.


    2) ALYVA VIDAUS DARBAMS: Alyva grindims - parketui, parketlentėms, nudažo ir apsaugo medieną, dengiant tik vienu vieninteliu sluoksniu. Alyva baldams, laiptams, durims, skirta vidaus medžio apdorojimo darbams. Ypač tinkamas vidaus darbams, kai reikalingas skubus džiūvimas. Alyva pramoniniam padengimui, skirta greitam padengimui naudojant gamybines alyvavimo linijas. 


     3) ATNAUJINANTI, ATGAIVINANTI IR ATŠVIEŽIANTI ALYVA: Alyvuotu grindų atšviežintojas: skirtas paviršiaus atnaujinimui, renovavimui ir apsaugai. Aktyviai naudojamų grindų priežiūrai: suteikia papildomą apsaugą intensyviai naudojamoms parketo grindims. Alyvuotų grindų atnaujintojas: skirtas medinių grindų spalvos intensyvumo atnaujinimui ir grindų ilgaamžiškumo palaikymui. Universali atnaujinanti alyva: naudojama atnaujinti ir apsaugoti alyvuotų medinių paviršių spalvą.


     4) ALYVUOTŲ GRINDŲ PRIEŽIŪRAI: Muilas alyvuotų grindų valymui „RMC Soap“, skirtas grindų, padengtų „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva, valymui. Muilas „Rubio Monocoat Soap Satin“, skirtas grindų valymui, suteikia parketui satino žvilgesį, pagerina jo apsaugą bei paryškina spalvos intensyvumą. Valiklis „Rubio Monocoat Soap Satin Stripper“ be putų, lengvai pašalina „Rubio Monocoat Soap Satin“, galima naudoti rankiniu būdu arba mašina. Dėmių valiklis „RMC Surface Care“ paviršiams, padengtiems „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva. Kalkinių dėmių išėmėjas „RMC LimeSpot Remover“, skirtas kalkių dėmių pašalinimui nuo paviršių, padengtų „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva. Riebalinių dėmių šalintojas „RMC Grease Remover“, skirtas riebalinių dėmių pašalinimui nuo paviršių, padengtų „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva.


SU "RUBIO MONOCOAT' ALYVA GALITE APSAUGOTI IR DAŽYTI MEDIENOS GAMINIUS TIEK VIDUJE, TIEK IŠORĖJE. UNIKALI PIGMENTAVIMO TECHNOLOGIJA SUTEIKIA GALIMYBĘ IŠGAUTI INTENSYVIAS, SODRIAS SPALVAS IR NEKEIČIA NATŪRALIOS MEDIENOS IŠVAIZDOS.


 

Kita informacija

2. ALYVA EKSTERJERUI: LAUKO BALDAMS, MEDINIAMS FASADAMS, TERASOMS, RASTINIAMS NAMAMS, TVOROMS:


     1) PARUOŠIMUI: Papilkėjusios medienos valiklis „RMC Exterior Wood Cleaner“, skirtas medinių terasų, tvorų, lauko durų, pavėsinių automobiliams ir kt. valymui. Pašalina pilkus išblukusius plotus, pelėsių likučius ir purvą.


     2) UV GRUNTAS VERTIKALIAI MEDIENAI - RASTINIAMS NAMAMS, MEDINIAMS FASADAMS: Medienos pilkėjimą stabdantis gruntas „RMC Sunprimer Color“, gruntas apsaugo medieną nuo blukinančio ir ardančio medieną UV spindulių poveikio bei lupimosi, taip pat ir nuo grybelio, drėgmės ir pelėsio.


   3) HORIZONTALIAI MEDIENAI - TERASOMS, LAUKO BALDAMS: Terasų alyvavimui „RMC Decking-Oil Duo System“ grunto pigmentai įspūdingai įsigeria į medienos paviršių dėl nanotechnologijų pritaikymo. Rifliuotų terasų alyvavimui „RMC Hybrid Wood Protector“ ekologiška alyva, apsauganti naują ir renovuojamą medieną, apsaugo nuo blukimo ir pūvimo medinius fasadus, terasas, lauko baldus, langus, vartus, medines konstrukcijas, tiltus ir t.t. Rastinių namų, medinių fasadų dažymui „RMC Siding-Oil Duo System“, specialiai pagaminta išorės darbams vertikalių medinių paviršių (išorinių sienų, langų, durų, tvorų ir kt.) padengimui ir apsaugai.


    4) ATNAUJINANTI, ATGAIVINANTI IR ATŠVIEŽINANTI ALYVA: Alyvuotu grindų atšviežintojas „RMC Refresh“, skirtas paviršiaus atnaujinimui, renovavimui ir apsaugai. „Rubio Monocoat Refresh“ naudojamas tada, kai paviršius atrodo išsausėjęs, šiurkštus ar nusidėvėjęs. Alyvuotų grindų atnaujintojas „RMC Maintenance Oil“, skirtas medinių grindų spalvos intensyvumo atnaujinimui ir grindų ilgaamžiškumo palaikymui.


   5) ALYVUOTŲ TERASŲ PRIEŽIŪRAI: Muilas alyvuotų terasų valymui RMC Exterior Soap, muilas atlieka valymo ir tuo pačiu atšviežinimo funkcijas, naudojamas lauko medienai (baldams, terasoms....) 


     6) ĮRANGA IR VALYMO PRIEMONĖS: Pas mus galite įsigyti alyvavymo kempinių, šluosčių bei šepečių.


3) PARKETO KLIJAI, GRUNTAI IR MIŠINIAI: Parketo, parketlenčių, medinių grindų klijai „Rubio EasyBond“, naudojami beveik visų tipų medinėms grindims klijuoti. Tinka klijuoti vienetinį masyvo parketą, masyvo lentas, dvisluoksnes, trisluoksnes parkentlentes, mozaikinį parketą, medžio plokštes ir t.t. Gruntas „Rubio EasyPrimer Aqua“ aukštos kokybės, vandens pagrindo gruntas, palengvinantis klijavimą ir fiksavimą prie akytų ir neakytų paviršių, naudojamas ant sudėtingų ar lygių paviršių, tokių kaip keramikinės plytelės. Gruntas „Rubio EasyPrimer 2C-Epoxy 2“ aukštos kokybės, dviejų komponentų, vandens pagrindo, naudojamas kaip išlyginamojo sluoksnio kietiklis ant prastos kokybės pagrindų, kai tepamas vienu sluoksniu arba kaip hidroizoliacinis sluoksnis tepant du kartus. Savaime išsilyginantis mišinys „Rubio EasyFlow“, skirtas naudoti kaip plonas išlyginamasis sluoksnis grindims. Savaime išsilyginantis mišinys sustiprintas plaušais „Rubio EasyFlow-F“, skirtas naudoti kaip išlyginamasis sluoksnis grindims, tinka ir šildomoms grindims.


UNIVERSALŪS PARKETO KLIJAI "RUBIO EASY BOND" YRA PUIKUS PASIRINKIMAS BEVEIK VISŲ RŪŠIŲ MEDINĖMS GRINDIMS !!!


 


 

Rodyti žemėlapį
 • TONACIJA, UAB
  Žalgirio g. 131, LT-08217, VILNIUS
  (686) 79642
www.vaziuokle.lt
www.tomografija.lt
www.gpspartneris.lt
www.bronza.eu
www.adordinem.lt
www.pasromanopaolo.lt

Galerija

Darbuotojai

Raimondas Kieras
Direktorius

Produktai

ALYVA GRINDIMS, PARKETUI, PARKETLENTĖMS
ALYVA GRINDIMS, PARKETUI, PARKETLENTĖMS

Didmeninė ir mažmeninė prekyba "Rubio Monocoat Oil Plus" alyva grindims - parketui, parketlentėms. Alyva nudažo ir apsaugo medieną, dengiant tik vienu vieninteliu sluoksniu. Alyva skirta grindims, baldams, dailylentėms, laiptams ir kitiems medienos gaminiams dažyti. Skirtingai nuo kitų tradicinių kietojo vaško alyvų, "Rubio Monocoat Oil Plus" alyva molekulinės reakcijos metu susijungia su medienos plaušais taip užtikrindama ilgaamžę medienos apsaugą. Atnaujinimas rekomenduojamas tose vietose, kur matomi įbrėžimai ar nudegimo žymės arba pastebimas stiprus nusidėvėjimas (atskiri lopai ar didesni grindų plotai). Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau
ALYVA BALDAMS, LAIPTAMS, DURIMS
ALYVA BALDAMS, LAIPTAMS, DURIMS

Didmeninė ir mažmeninė prekyba "Rubio Monocoat Oil Plus 2C" alyva baldams, laiptams, durims, Dvikomponentė alyva, skirta vidaus medžio apdorojimo darbams, susidedanti iš Rubio Monocoat Oil Plus (A) ir Rubio Monocoat Accelerator (B). Ypač tinkama vidaus darbams, kai reikalingas skubus džiūvimas. Rubio Monocoat Oil Plus 2C dengiama vienu sluoksniu. Šį produktą taip pat labai tinka naudoti gamybinėse patalpose kur vykdomi oksidaciniai ir UV procesai. Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau
ALYVA LAUKO BALDAMS, TERASOMS, RASTINIAMS NAMAMS
ALYVA LAUKO BALDAMS, TERASOMS, RASTINIAMS NAMAMS

Didmenine ir mazmenine prekyba "RMC Hybrid Wood Protector" alyva eksterjerui: lauko baldams, mediniams fasadams, terasoms, rastiniams namams, tvoroms. "RMC Hybrid Wood Protector" yra ekologiška alyva, apsauganti naują ir renovuojamą medieną. Apsaugo nuo blukimo ir pūvimo medinius fasadus, terasas, lauko baldus, langus, vartus, medines konstrukcijas, tiltus ir t.t. Šią alyvą taip pat galima naudoti ir vidaus interjero medienai apsaugoti ir suteikti spalvą. Apsauga garantuojama dengiant vienu vieninteliu sluoksniu. Šia alyva dengtus paviršius lengva prižiūrėti. Norint atnaujinanti paviršius, dengtus RMC Hybrid Wood Protector, šlifuoti nebereikia. Šis produktas nesudaro plėvelės ant medienos paviršiaus, todėl nesilupa. Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau
MEDINIŲ GRINDŲ KLIJAI
MEDINIŲ GRINDŲ KLIJAI

Didmeninė ir mažmeninė prekyba :Rubio EasyBond" parketo klijais. "Rubio EasyBond" yra universalūs parketo klijai naudojami beveik visų tipų medinėms grindims klijuoti. Tinka klijuoti vienetinį masyvo parketą, masyvo lentas, dvisluoksnes, trisluoksnes parkentlentes, mozaikinį parketą, medžio plokštes ir t.t. Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau
MEDIENOS VALIKLIS
MEDIENOS VALIKLIS

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais. Siūlome Jums "Rubio Monocoat Cleaner" medienos valiklį. Valiklis naudojamas neapdorotų medienos paviršių nuvalymui prieš padengiant juos Rubio Monocoat Oil Plus alyva. Taip pat tinka ir alyvavimo priemonių, panaudotų padengimo metu, nuvalymui. Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau
KALKINIŲ DĖMIŲ IŠĖMĖJAS
KALKINIŲ DĖMIŲ IŠĖMĖJAS

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais. Prekiaujame "Rubio Monocoat LimeSpot Remover" kalkinių dėmių išėmėju. Produktas, skirtas kalkių dėmių pašalinimui nuo paviršių, padengtų Rubio Monocoat Oil Plus alyva. Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau
GRUNTAS PALENGVINANTIS KLIJAVIMĄ
GRUNTAS PALENGVINANTIS KLIJAVIMĄ

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais. Parduodame "Rubio EasyPrimer Aqua" gruntą. Gruntas yra aukštos kokybės, palengvinantis klijavimą ir fiksavymą prie akytų ir neakytų paviršių. Šis gruntas taip pat naudojamas ant sudėtingų ar lygių paviršių, tokių kaip keramikinės plytelės. Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau
SAVAIME IŠSILYGINANTIS MIŠINYS
SAVAIME IŠSILYGINANTIS MIŠINYS

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais. Parduodame "Rubio EasyFlow" savaime išsilyginantį cemento junginių mišinį, kurį sudaro aliuminatinis cementas, užpildai, papildomi rišikliai ir cheminiai priedai. Tai yra jau sumaišytas sausų miltelių mišinys skirtas naudoti kaip plonas išlyginamasis sluoksnis grindims. Platesnę informaciją apie parduodamus „Rubio Monocoat“ produktus, rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.monocoat.lt

Skaityti daugiau

Pranešimai spaudai

MEDIENOS APSAUGA IR SPALVINIMAS VIENU SLUOKSNIU - RUBIO MONOCOAT OIL PLUS !!!
Paskelbta: 2019-03-08
MEDIENOS APSAUGA IR SPALVINIMAS VIENU SLUOKSNIU - RUBIO MONOCOAT OIL PLUS !!!

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau
MEDIENOS APSAUGA LAUKE NUO NEIGIAMŲ IŠORĖS VEIKSNIŲ, PRIEŽIŪRA IR DEKORAVIMAS !!!
Paskelbta: 2019-02-20
MEDIENOS APSAUGA LAUKE NUO NEIGIAMŲ IŠORĖS VEIKSNIŲ, PRIEŽIŪRA IR DEKORAVIMAS !!!

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau
MEDIENOS APSAUGA. REVOLIUCINIS GAMINYS NATURALIAI MEDIENOS APSAUGAI !!!
Paskelbta: 2019-01-23
MEDIENOS APSAUGA. REVOLIUCINIS GAMINYS NATURALIAI MEDIENOS APSAUGAI !!!

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau
MEDIENOS APSAUGA: RUBIO MONOCOAT ALYVUOTIEMS PAVIRŠIAMS - RAŠYTINĖS GARANTIJOS
Paskelbta: 2019-01-09
MEDIENOS APSAUGA: RUBIO MONOCOAT ALYVUOTIEMS PAVIRŠIAMS - RAŠYTINĖS GARANTIJOS

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau
MEDINIŲ TERASŲ APSAUGA NUO ATMOSFEROS POVEIKIO !!!
Paskelbta: 2018-12-05
MEDINIŲ TERASŲ APSAUGA NUO ATMOSFEROS POVEIKIO !!!

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau
"RUBIO EASYBOND" KLIJAI - NEMATOMA KOKYBIŠKŲ GRINDŲ DALIS !!!
Paskelbta: 2018-11-21
"RUBIO EASYBOND" KLIJAI - NEMATOMA KOKYBIŠKŲ GRINDŲ DALIS !!!

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau
PARKETO KLIJAI "RUBIO EASYBOND" - GERIAUSIAS PASIRINKIMAS MEDINĖMS GRINDIMS !!!
Paskelbta: 2018-11-15
PARKETO KLIJAI "RUBIO EASYBOND" - GERIAUSIAS PASIRINKIMAS MEDINĖMS GRINDIMS !!!

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau
MEDIENOS ALYVA "RUBIO MONOCOAT OIL" - GRINDYS BUS APSAUGOTOS IR NUDAŽYTOS VIENU SLUOKSNIU !!!
Paskelbta: 2018-11-08
MEDIENOS ALYVA "RUBIO MONOCOAT OIL" - GRINDYS BUS APSAUGOTOS IR NUDAŽYTOS VIENU SLUOKSNIU !!!

Didmeninė ir mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais: Spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai (grindims, parketui, baldams durims, langams, laiptams, rąstiniams ir mediniams namams ir kitiems medienos gaminiams); Medinių grindų atnaujinanti, atgaivinanti ir atšviežianti alyva; Priemonės medinių grindų paruošimui: gruntai, glaistai, valikliai; Priemonės alyvuotų grindų ir terasų priežiūrai; Parketo klijai ( visų tipų medinėms grindims klijuoti), gruntai ir mišiniai.

Skaityti daugiau

Paieškos žodžiai

Rubio Monocoat, Rubio Monocoat produktai, Rubio Monocoat produktai Vilniuje, didmeninė prekyba Rubio Monocoat produktais, mažmeninė prekyba „Rubio Monocoat“ produktais, alyva medienos dažymui, didmenine prekyba alyva medienos dazymui, mazmenine prekyba alyva medienos dazymui, alyva medienos apsaugai, didmenine prekyba alyva medienos apsaugai, mazmenine prekyba alyva medienos apsaugai, priemonės medinių grindų paruošimui, priemonės medinių grindų priežiūrai, parketo klijai, parketo klijai Vilniuje, prekyba parketo klijais, didmeninė prekyba parketo klijais, mažmeninė prekyba parketo klijais, spalvota alyva medienos dažymui, spalvota alyva medienos apsaugai, ekologiška alyva medienos dažymui, ekologiška alyva medienos apsaugai, alyva medinems grindims, alyva parketui, alyva baldams, alyva vidaus baldams, alyva lauko baldams, alyva durims, alyva vidaus durims, alyva lauko durims, alyva laiptams, alyva mediniams laiptams, alyva dailylentėms, alyva langams, alyva rąstiniams namams, alyva mediniams namams, alyva luboms, alyva terasoms, alyva fasadams, alyva tvoroms, alyva lieptams, alyva medienos gaminiams, medienos valiklis, valiklis medienos paviršiams, glaistas mediniams grindims, glaistas partketlentems, glaistas parketui, glaistas medzio masyvui, gruntai mediniams grindims, alyva pramoniniam padengimui, alyvuotu grindų atšviežintojas, priemones mediniu pavirsiu atnaujinimui, priemones mediniu pavirsiu renovavimui, priemones mediniu pavirsiu apsaugai, priemonės grindų prieziurai, priemonės mediniu grindų prieziurai, priemones parketo grindu prieziurai, alyvuotų grindų atnaujintojas, mediniu grindų atnaujintojas, priemones grindų ilgaamžiškumo palaikymui, universali atnaujinanti alyva, atnaujinanti alyva mediniams pavirsiams, priemones mediniu grindu prieziurai, priemones mediniu grindu valymui, priemones mediniu grindu apsaugai, kalkinių dėmių išėmėjas, riebalinių dėmių šalintojas, papilkėjusios medienos valiklis, medienos valiklis, gruntas medienai, gruntas vertikaliai medienai, gruntas rastiniams namams, gruntas mediniams fasadams, medienos pilkėjimą stabdantis gruntas. medienos gruntas, medienos apsauga, medienos apsauga nuo grybelio, medienos apsauga nuo dregmes, medienos apasauga nuo pelesio, priemones terasu alyvavymui, ekologiska alyva medienai, parketo klijai, universalus parketo klijai, gruntai parketui, misiniai parketuis, parketlenciu klijai, mediniu grindu klijai, klijai mediniams grindims, klijai masyvo parketui, klijai lentoms, klijai masyvo lentoms, klijai medzio plokstems, misinis grindims, alyva grindims, alyva parketui, alyva medienai, alyva parketlentėms, alyva baldams, alyva laiptams, alyva durims, alyva dailylentėms, alyva rąstiniams namams, alyva pirtims, alyva mediniams namams, alyva langams, ekologiška alyva, dažai grindims, dažai parketui, dažai medienai, dažai parketlentėms, dažai baldams, dažai laiptams, dažai durims, dažai dailylentėms, dažai rąstiniams namams, dažai pirtims, dažai mediniams namams, dažai langams, dažai fasadams, fasadiniai dažai, ekologiški dažai, grindų alyva, grindų dažai, parketo alyva, parketo dažai, vaško alyva, medienos alyva, medienos dažai, medžio dažai, parketlenčių alyva, parketlenčių dažai, baldų alyva, baldų dažai, laiptų alyva, laiptų dažai, durų dažai, dailylenčių dažai, rąstinių namų dažai, pirčių dažai, medinių namų dažai, langų dažai, dažai lieptams, alyva lieptams, medienos apsauga, glaistas medienai, medienos glaistas, alyva medienai, alyva lauko baldams, alyva lauko durims, alyva dailylentėms, alyva rąstiniams namams, alyva pirtims, alyva mediniams namams, alyva langams, ekologiška alyva, dažai medienai, dažai lauko baldams, dažai lauko durims, dažai dailylentėms, dažai rąstiniams namams, dažai pirtims, dažai mediniams namams, dažai langams, dažai fasadams, fasadiniai dažai, ekologiški dažai, vaško alyva, medienos alyva, medienos dažai, medžio dažai, lauko baldų alyva, lauko baldų dažai, lauko durų dažai, dailylenčių dažai, rąstinių namų dažai, pirčių dažai,
Rodyti daugiau