THEZIS, audito UAB

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 10
 • Įm. kodas300126386
 • PVM kodasLT100003608518
 • Darbuotojai 5
Darbo laikas
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • 8:00 - 17:00
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

Audito UAB “Thezis” teikiamos paslaugos: Auditas; Buhalterinė apskaita; ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas; Konsultacijos. Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, įmonės veiklos analizę,įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.Teikiame konsultacijas: apskaitos,mokesčių ir verslo valdymo apskaitos klausimais. Visos įmonės paslaugos atliekamos įvairaus dydžio įmonėms visoje Lietuvoje.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2022-02-22 darbuotojų sk. 5
 • 2021-12-24 darbuotojų sk. 4
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2022-03-17 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2022-03-14 turėjo 0.03 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2022-05-01 vid. atlyginimas buvo 855.51 Eur
Rodyti daugiau
931.14 €
Paskutinio mėnesio (2022-05) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2022-07-03

Veiklos apibūdinimas

    Audito UAB „Thezis“ specializacijos sritys: auditas, buhalterinė apskaita, įmonių steigimas ir konsultacijų teikimas. 


                       TEIKIAMOS PASLAUGOS:


1.AUDITAS: • Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, atliekame įmonės veiklos analizę, įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją.


Mes įvertiname, ar įmonės sudarytos finansinės ataskaitos visais reikšmingais atžvilgiais tikrai ir teisingai parodo audituojamos įmonės finansinę būklę, veiklos rezultatus ir pinigų srautus. Nustatome, ar įmonės finansinės ataskaitos parengtos pagal teisės aktus, reglamentuojančius buhalterinės apskaitos tvarkymą ir finansinių ataskaitų sudarymą. Audito metu taip pat įvertinama, ar įmonės pateiktame metiniame pranešime ar veiklos ataskaitoje pateikti finansiniai duomenys atitinka metinių finansinių ataskaitų duomenis. Audito metu tikrinama įmonės vidaus kontrolės sistema, atliekami atitinkami testai, kurie yra būtini norint įsitikinti, ar finansinėse ataskaitose nėra reikšmingų klaidų ar apgaulės. Atlikęs auditą, nepriklausomas auditorius pateikia išvadą, kurioje pareiškia savo nuomonę apie įmonės sudarytų finansinių ataskaitų teisingumą.


2. BUHALTERINĖ APSKAITA: • Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas: pirminių dokumentų registravimas; finansinės atskaitomybės sudarymas; mokesčių skaičiavimas ir su tuo susijusios mokesčių konsultacijos; ataskaitų ir deklaracijų pateikimas valstybinėms institucijoms. Mes įvertiname, ar teisingai parinkta įmonės apskaitos politika, ar teisingai sudaryta apskaitos sistema.


3. ES FONDŲ LĖŠOMIS FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ AUDITAS: • Atliekame Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamų projektų auditą, įvairių specialiųjų fondų finansuojamų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą.Projekto išlaidų auditas atliekamas pagal tarptautinius audito standartus, taikomus sutarties sąlygų atitikties auditui.


4. KONSULTACIJOS IR KITOS PASLAUGOS: • Konsultacijos mokesčių klausimais: Pridėtinės vertės mokesčio (PVM), pelno mokesčio, gyventojų pajamų ir kitų mokesčių įstatymų taikymas;Mokestinių deklaracijų pildymas;Mokesčių konsultacijos specifiniais klausimais;Mokesčių apskaičiavimo ir mokėjimo teisingumo patikrinimas. 

 • Konsultacijos apskaitos klausimais: Verslo apskaitos standartų ir Tarptautinių finansinių ataskaitų standartų taikymas; Įmonės apskaitos politikos parengimas; Biudžeto sudarymas ir valdymas; Konsoliduotų finansinių ataskaitų sudarymas; Konsultuojame įmones apskaitos sitemos diegimo ir tobulinimo klausimais.

 • Verslo valdymo apskaitos klausimais: Valdymo apskaitos sistemos diegimas; Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir diegimas; Finansų valdymas ir planavimas, atliekame įmonės finsnsinę analizę; Pinigų srautų modeliavimas; Įvertiname įmonių reorganizavimo sąlygas, pagal LR akcinių bendrovių įstatymo nuostatas; Konsultuojame Įmonių įkūrimo ir registravimo klausimais.


*****MES RŪPINAMĖS KLIENTŲ INTERESAIS, GARANTUOJAME IR UŽTIKRINAME MUMS PATEIKTŲ DUOMENŲ IR DOKUMENTŲ KONFIDENCIALUMĄ !!!*****

Kita informacija

     Įmonė audito paslaugas teikia kliento darbo vietoje, todėl auditas gali būti atliekamas bet kurioje įmonėje ar bendrovėje visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime pasiūlymą, kada ir kokiomis sąlygomis gali būti atliktas finansinių ataskaitų auditas jūsų įmonėje.


    Tam, kad įmonės buhalterinė apskaita būtų teisinga ir atitiktų teisės aktų reikalavimus, mūsų įmonės specialistų gali būti parengiama labaiusiai įmonės poreikius atitinkanti apskaitos politika ir pasiūloma efektyviausia apskaitos sistema.


     Jei įmonės buhalterinė apskaita buvo apleista, mūsų įmonės specialistų dėka bus užtikrintas kruopštus buhalterinės apskaitos tvarkymas, kuris susideda iš smulkesnių paslaugų, tokių kaip įvairių buhalterinės apskaitos klaidų taisymas, mokesčių perskaičiavimas, deklaracijų parengimas ir t. t. • Audito įmonė „Thezis“ užtikrina, kad būtų laikomasi visų reikiamų su buhalterine apskaita susijusių aktų reikalavimų.

 • Mūsų įmonėje įdiegtas Kokybės kontrolės vadovas. Įmonė laikosi profesinių standartų. Periodiškai atliekame kokybės kontrolės sistemos efektyvumo ir informacijos saugumo įvertinimą.


    Įmonėje dirbantys specialistai – savo srities profesionalai, puikiai išmanantys LR norminius aktus ir valdžios institucijų verslui keliamus reikalavimus. Teikiamos paslaugos atliekamos kvalifikuotai, sąžiningai ir kruopščiai.


MUMS VIENODAI BRANGŪS VISI KLIENTAI, KIEKVIENAM KLIENTUI GALIME PASIŪLYTI TINKAMIAUSIĄ PASLAUGĄ IR OPTIMALŲ SPRENDIMĄ !!!


     Plačiau apie mūsų vykdoma veiklą ir teikiamas paslaugas rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.thezis.lt

Rodyti žemėlapį
 • THEZIS, audito UAB
  S. Žukausko g. 2D, LT-50118, KAUNAS
  (686) 40011
www.vaziuokle.lt
www.gpspartneris.lt
www.sekluva.lt
www.faguru.lt
www.mokesciulabirintai.lt
www.linchema.lt

Galerija

Darbuotojai

Daiva Pupaleigienė
Direktorė

Produktai

AUDITAS-NEPRIKLAUSOMAS ĮMONIŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ PATIKRINIMAS
AUDITAS-NEPRIKLAUSOMAS ĮMONIŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ PATIKRINIMAS

Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, atliekame įmonės veiklos analizę, įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Plačiau apie mūsų vykdoma veiklą ir teikiamą paslaugą rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.thezis.lt/paslaugos/auditas/

Skaityti daugiau
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS

Buhalterinės apskaitos paslaugos: pirminių dokumentų registravimas; finansinės atskaitomybės sudarymas; mokesčių skaičiavimas ir su tuo susijusios mokesčių konsultacijos; ataskaitų ir deklaracijų pateikimas valstybinėms institucijoms; Mes įvertiname, ar teisingai parinkta įmonės apskaitos politika, ar teisingai sudaryta apskaitos sistema. Tam, kad įmonės buhalterinė apskaita būtų teisinga ir atitiktų teisės aktų reikalavimus, mūsų įmonės specialistų gali būti parengiama labaiusiai įmonės poreikius atitinkanti apskaitos politika ir pasiūloma efektyviausia apskaitos sistema. Audito įmonė „Thezis“ užtikrina, kad būtų laikomasi visų reikiamų su buhalterine apskaita susijusių minėtų aktų reikalavimų. Jei įmonės buhalterinė apskaita buvo apleista, mūsų įmonės specialistų dėka bus užtikrintas kruopštus buhalterinės apskaitos tvarkymas, kuris susideda iš smulkesnių paslaugų, tokių kaip įvairių buhalterinės apskaitos klaidų taisymas, mokesčių perskaičiavimas, deklaracijų parengimas ir t. t. Plačiau apie mūsų vykdoma veiklą ir teikiamą paslaugą rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.thezis.lt/paslaugos/buhalterine-apskaita

Skaityti daugiau
ES FONDŲ LĖŠOMIS FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ AUDITAS
ES FONDŲ LĖŠOMIS FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ AUDITAS

Atliekame Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamų projektų auditą, įvairių specialiųjų fondų finansuojamų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą.Projekto išlaidų auditas atliekamas pagal tarptautinius audito standartus, taikomus sutarties sąlygų atitikties auditui. Plačiau apie mūsų vykdoma veiklą ir teikiamą paslaugą rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.thezis.lt/paslaugos/es-fondu-lesomis-finansuojamu-projektu-auditas

Skaityti daugiau
KONSULTACIJOS IR KITOS PASLAUGOS
KONSULTACIJOS IR KITOS PASLAUGOS

Konsultacijos mokesčių klausimais: Pridėtinės vertės mokesčio (PVM), pelno mokesčio, gyventojų pajamų ir kitų mokesčių įstatymų taikymas; Mokestinių deklaracijų pildymas; Mokesčių konsultacijos specifiniais klausimais; Mokesčių apskaičiavimo ir mokėjimo teisingumo patikrinimas. Konsultacijos apskaitos klausimais: Verslo apskaitos standartų ir Tarptautinių finansinių ataskaitų standartų taikymas; Įmonės apskaitos politikos parengimas; Biudžeto sudarymas ir valdymas; Konsoliduotų finansinių ataskaitų sudarymas; Konsultuojame įmones apskaitos sitemos diegimo ir tobulinimo klausimais. Verslo valdymo apskaitos klausimais: Valdymo apskaitos sistemos diegimas; Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir diegimas; Finansų valdymas ir planavimas, atliekame įmonės finsnsinę analizę; Pinigų srautų modeliavimas; Įvertiname įmonių reorganizavimo sąlygas, pagal LR akcinių bendrovių įstatymo nuostatas;Konsultuojame Įmonių įkūrimo ir registravimo klausimais. Plačiau apie mūsų vykdoma veiklą ir teikiamą paslaugą rasite apsilankę mūsų tinklalapyje: www.thezis.lt/paslaugos/konsultacijos-ir-kitos-paslaugos

Skaityti daugiau

Pranešimai spaudai

AUDITAS, BUHALTERINĖ APSKAITA, ĮMONIŲ STEIGIMAS IR KONSULTACIJŲ TEIKIMAS !!!
Paskelbta: 2018-06-18
AUDITAS, BUHALTERINĖ APSKAITA, ĮMONIŲ STEIGIMAS IR KONSULTACIJŲ TEIKIMAS !!!

Audito UAB “Thezis” teikiamos paslaugos: Auditas; Buhalterinė apskaita; ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas; Konsultacijos. Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, įmonės veiklos analizę,įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.Teikiame konsultacijas: apskaitos,mokesčių ir verslo valdymo apskaitos klausimais. Visos įmonės paslaugos atliekamos įvairaus dydžio įmonėms visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau
KONSULTACIJOS MOKESČIŲ, APSKAITOS IR VERSLO VALDYMO APSKAITOS KLAUSIMAIS !!!
Paskelbta: 2017-09-07
KONSULTACIJOS MOKESČIŲ, APSKAITOS IR VERSLO VALDYMO APSKAITOS KLAUSIMAIS !!!

Audito UAB “Thezis” teikiamos paslaugos: Auditas; Buhalterinė apskaita; ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas; Konsultacijos. Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, įmonės veiklos analizę,įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.Teikiame konsultacijas: apskaitos,mokesčių ir verslo valdymo apskaitos klausimais. Visos įmonės paslaugos atliekamos įvairaus dydžio įmonėms visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS !!!
Paskelbta: 2017-07-20
BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS !!!

Audito UAB “Thezis” teikiamos paslaugos: Auditas; Buhalterinė apskaita; ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas; Konsultacijos. Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, įmonės veiklos analizę,įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.Teikiame konsultacijas: apskaitos,mokesčių ir verslo valdymo apskaitos klausimais. Visos įmonės paslaugos atliekamos įvairaus dydžio įmonėms visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau
ATLIEKAME VISŲ RŪŠIŲ ĮMONIŲ FINANSINIŲ ATSKAITOMYBĖS AUDITĄ !!!
Paskelbta: 2017-06-15
ATLIEKAME VISŲ RŪŠIŲ ĮMONIŲ FINANSINIŲ ATSKAITOMYBĖS AUDITĄ !!!

Audito UAB “Thezis” teikiamos paslaugos: Auditas; Buhalterinė apskaita; ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas; Konsultacijos. Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, įmonės veiklos analizę,įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.Teikiame konsultacijas: apskaitos,mokesčių ir verslo valdymo apskaitos klausimais. Visos įmonės paslaugos atliekamos įvairaus dydžio įmonėms visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau
AUDITAS, BUHALTERINĖ APSKAITA, ES FONDŲ LĖŠOMIS FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ AUDITAS, KONSULTACIJOS IR KITOS PASLAUGOS !!!
Paskelbta: 2015-11-30
AUDITAS, BUHALTERINĖ APSKAITA, ES FONDŲ LĖŠOMIS FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ AUDITAS, KONSULTACIJOS IR KITOS PASLAUGOS !!!

Audito UAB “Thezis” teikiamos paslaugos: Auditas; Buhalterinė apskaita; ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditas; Konsultacijos. Atliekame visų rūšių įmonių finansinių atskaitomybės auditą, įmonės veiklos analizę,įvertiname finansinę atskaitomybę ir su ja susijusią finansinę informaciją. Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas.Teikiame konsultacijas: apskaitos,mokesčių ir verslo valdymo apskaitos klausimais. Visos įmonės paslaugos atliekamos įvairaus dydžio įmonėms visoje Lietuvoje.

Skaityti daugiau

Paieškos žodžiai

Auditas, audito paslaugos, audito paslaugos kaune, auditas Kaune, audito įmonės, audito įmonės Kaune, įmonių auditas, įmonių audito paslaugos, finansinės atskaitomybės auditas, įmonės veiklos analizė, finansinės atskaitomybės įvertinimas, finansinė atskaitomybė, finansinės atskaitomybės paslaugos, įmonės finansinės ataskaitos, finansinių ataskaitų įvertinimas, įmonės finansinis įvertinimas, įmonės veiklos rezultatai, finansinių ataskaitų sudarymas, įmonės vidaus kontrolės sistema, auditorius, auditorius Kaune, nepriklausomas auditorius, nepriklausomas auditorius Kaune, auditoriaus paslaugos, auditoriaus paslaugos kaune, profesionalios auditorio paslaugos, kvalifikuotas auditorius, kvalifikuotas auditorius Kaune, buhalterinė apskaita, buhalterinės apskaitos paslaugos, įmonės dokumentų registravimas, finansinės ataskaitomybės sudarymas,mokesčių skaičiavimas, mokesčių skaičiavimo paslaugos, įmonės ataskaitų pateikimas, įmonės deklaracijų pateikimas, įmonės apskaitos politika, įmonės apskaitos politicos įvertinimas, įmonės apskaitos sistema, apskaitos sistemos įvertinimas, buhalterinės paslaugos, buhalterinės paslaugos Kaune, buhalterinės paslaugos įmonėms, internetinės apskaitos sistemos, buhalterinės apskaitos tvarkymas,buhalteriai, buhalteriai Kaune, buhalterio paslaugos, buhalterio paslaugos kaune, profesionalios buhalterio paslaugos, kvalifikuoto buhalterio paslaugos, finansuojamų projektų auditas, projektų mokėjimo prašymų auditas, konsultacijos mokesčių klausimas, konsultacijos apskaitos klausimais, konsultacijos verslo apskaitos klausimais,konsultacijos įmonių kūrimo klausimais, įmonių kūrimas, įmonių kūrimo paslaugos, įmonių registravimas, įmonių registravimo paslaugos, konsultacijos įmonių registravimo klausimais, įmonių reaorganizavimas, įmonių reorganizavimo paslaugos, pinigų srautų modeliavimas, finansų valdymas, finansų valdymo paslaugos, įmonės finansų valdymas, finansų planavimas, įmonės finansų planavimas, finansų planavimo paslaugos, finansinė analizė, įmonės finansinė analizė, finansinės analizės paslaugos, atliekame,finansinę analizę, valdymo apskaitos diegimas, vidaus kontrolės diegimas, vidaus kontrolės kūrimas, apskaitos sistemos diegimas, apskaitos sistemos tobulinimas, konsuliduotų ataskaitų sudarymas, biudžeto sudarymas, biudžeto sudarymo paslauga, atliekame biudžeto sudarymą, biudžeto valdymas, biudžeto valdymo paslauga, apskaitos politicos parengimas, įmonės apskaitos politika, verslo apskaitos standartų taikymas, mokesčių apskaičiavimo patikrinimas, mokesčių mokėjimo patikrinimas, mokesčių konsultacijos, apskaitos konsultacijos, verslo valdymo konsultacijos, mokesčių konsultacijos specifiniais klauimais, mokestinis deklaracijų pildymas, deklaracijų pildymas, deklaracijų pildymo paslaugos, deklaravimo paslaugos,
Rodyti daugiau