SCHOMBURG BALTIC, UAB

Atnaujinti informaciją
5/5
Balsavo: 11
 • Įm. kodas302600228
 • PVM kodasLT100005975012
 • Darbuotojai 4
Darbo laikas
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • 8:00 - 16:30
 • Nedirbame
 • Nedirbame
 • Šiuo metu: Nedirbame

Klientams siūlome didelį pasirinkimą statybinių medžiagų. Parduodamos įvairios statybinės medžiagos: Hidroizoliacijai ir restauracijai; Plytelėms, natūraliam akmeniui, statybinėms plokštėms; Gruntai ir mišiniai grindų įrengimui; Betoniniai apdailai; Gelžbetonio restauracijai; Hidrotechniniams įrenginiams; Paviršiaus apsaugos sistemoms; Betono priedai;Hidroizoliacinės medžiagos; Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai; Pastatų remontinės medžiagos.

Darbuotojų skaičius

 • nuo 2019-11-07 darbuotojų sk. 4
 • 2019-01-15 darbuotojų sk. 4
Rodyti daugiau

Sodros skola

 • 2019-05-27 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-05-16 turėjo 0.31 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau

Vidutinis atlyginimas

 • 2022-05-01 vid. atlyginimas buvo 3041.26 Eur
 • 2022-04-01 vid. atlyginimas buvo 3029.66 Eur
Rodyti daugiau
2801.02 €
Paskutinio mėnesio (2022-05) valstybinio socialinio draudimo įmokos
Duomenų šaltinis - SODRA
Atnaujinimo data: 2022-07-05

Veiklos apibūdinimas

SCHOMBURG grupė - tai tarptautinė statybinių sistemų gamybos ir pardavimo kompanija. Įmonė specializuojasi pastatų sandarinimo ir renovacijos srityse: pramoninės grindų dangos, vandens telkinių apsauga, statybinė chemija, grindų klojimo sistemos, sanuojančios remontinės medžiagos ir t.t. Schomburg siekia pirmauti inovacijų srityje, tai leidžia modernių laboratorijų turėjimas. Siekdama išlikti konkurencinga kompanija nuolat investuoja į naujų produktų, sistemų kūrimą ir vystymą.


                            PRODUKCIJA:


1. HIDROIZOLIACIJAI IR RESTAURACIJAI:


Produktai: Gruntai; Hidroizoliacinės medžiagos - bituminės; Hidroizoliacinės medžiagos - mineralinės; Hidroizoliacinės medžiagos - membraninės; Papildomi sisteminiai produktai; Hidroizoliacinės juostos; Hidroizoliacija - konstrukcinės juostos; Hidroizoliacija - epoksidinė/poliuretaninė; Hidroizoliaciniai tirpalai; Kalkių/cemento ir sanuojantys tinkai; Greitai kietėjantys cementai; Lyginamieji ir remontiniai mišiniai; Gelžbetoninių konstrukcijų paviršių lyginimo medžiagos; Fasadų apsauga; Elastingi sandarinimo glaistai; Medžiagos grindų gruntavimui; Medžiagos grindų gruntavimui/paviršių apsauga; Betono ir mišinių priedai; Valymo ir pagalbinės medžiagos.  Sistemos:  AQUAFIN-CJ hidroizoliacinės siūlės sistema; COMBIFLEX požeminė hidroizoliacinė sistema; THERMOPAL sanuojanti tinkavimo sistema.


2. PLYTELĖS, NATŪRALUS AKMUO, STATYBINĖS PLOKŠTĖS:


Produktai: Dengimo mišiniai, emulsijos, priedai; Mišiniai; Specialūs mišiniai ir tinkai; Injekciniai klijai ir dervos; Savaime išsilyginantys ir tinkavimo mišiniai; Gruntai; Hidroizoliuojanti sistema; Priedai; Hidroizoliacinės juostos; Plytelių klijai; Klijai natūraliam akmeniui; Plytelių siūlių užpildai; Elastingi plytelių siūlių užpildai ir gruntai; Pagalbinės medžiagos ir įrankiai.  Sistemos: CRISTALLIT natūralaus akmens klijavimo sistema; DENSARE-2002 - atspari cheminiam poveikiui baseinų, rezervuarų ir pramoninių virtuvių įrengimo sistema; AQUAFIN-2K/M / UNIFIX-S3 -Balkonų ir terasų hidroizoliavimas.


3. GRUNTAI IR MIŠINIAI GRINDŲ ĮRENGIMUI:


Produktai: Adheziją gerinančios medžiagos; Mišiniai; specialūs mišiniai; Impregnantai; Sandarikliai; Gruntai; Dangos; Liejamos dervos; Sandarinimo medžiagos; Įtrūkimų injektavimo medžiagos.


4. BETONINIAI APDAILOS ELEMENTAI:


Produktai: Hidroizoliacinės suspencijos; Skiediniai bordiūrams; Bordiūrų ir trinkelių siūlių glaistai; Greitai kietėjantys cementai; Gruntai ir priedai; Elastingi siūlių užpildai; Betono priedai; Formų tepalai; Valymo medžiagos; Pagalbinės medžiagos hidroizoliacinių barjerų įrengimui; Pagalbinės medžiagos horizontalių barjerų įrengimui; Pagalbinės medžiagos ir įrankiai.


5. KELIŲ IR GELEŽINKELIŲ KONSTRUKCIJOS:


Produktai: INDUCRET-VK-Monolith; INDUCRET-VK-Element; INDUFLEX-VK-Fug; INDUCRET-VK gruntai ir klijuojantys tinkai; Vibracijai atsparūs klijai.


 


 

Kita informacija

6. GELŽBETONIO RESTAURACIJA:


Produktai: Korozijos inhibitoriai / adheziją gerinančios medžiagos; Remontiniai tinkai; Apsauginės dangos.


7. HIDROTECHNINIAI ĮRENGINIAI:


Produktai: Gruntai; Remontiniai tinkai; Apsauginė danga


8. PAVIRŠIAUS APSAUGOS SISTEMOS:


Produktai: Gruntai; Impregnantai; Hermetikai; Dangos; Tinkai ir klijai; Jungiamieji sandarikliai / gruntai;Karšto purškimo sistema; Specialūs pagalbiniai produktai. Sistemos:Anti staitinės / konduktyvinės grindų sistemos; Pramoninių ir komercinių patalpų grindų sistemos; Dekoratyvinių grindų sistemos; Purškiamos atsparios vandeniui garų sistemos; Padidinto mechanino atsparumo grindų sistemos; Laidžios garams grindų sistemos.


9. RETHMEIER - BETONO PRIEDAI: • Produktai: Betono priedai technologiniam betonui; Betono priedai prekiniam betonui; Betono priedai - kristalinė hidroizoliacija; Betono pigmentai; Formų tepalai; Impregnantai; Greitikliai; Valymo priemonės.

 • Hidroizoliacinės medžiagos: baseinų, terasų ir balkonų hidroizoliacija; senų ir naujai statomų pastatų rūsių ir pamatų hidroizoliacija; įvairios paskirties rezervuarų hidroizoliacija; požeminių garažų hidroizoliavimo medžiagos.Specialūs plytelių klijai ir užpildai klijavimui baseinuose, terasose, balkonuose, saunose, vonios kambariuose.

 • Sanuojančios senų pastatų remontinės medžiagos: gruntai druskų, šarmų, nitratų ir pelėsių surišimui apdirbamame paviršiuje; sanuojantis tinkas, akumuliuojantis druskas, šarmus, nitratus, ištraukiantis iš pastato sienų drėgmę; sanuojantis glaistas; sanuojantys fasadiniai gruntai ir dažai su aukštu difuziniu koeficientu.

 • Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai: G/b konstrukcijų armatūros apsauga nuo korozijos remontuojant betoną; remontiniai skiediniai betono įtrūkimams remontuoti (atsparūs cheminiam poveikiui); glaistai, lyginantys mineralinius paviršius ir kt.


 NORĖDAMI UŽTIKRINTI SĖKMINGĄ BENDRADARBIAVIMĄ SU KLIENTAIS, TEIKIAME NEMOKAMAS KONSULTACIJAS, TIEK TELEFONU, TIEK JŪSŲ PASIRINKTOJE VIETOJE, APMOKOME DIRBTI SU MŪSŲ MEDŽIAGOMIS !!!

Rodyti žemėlapį
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB
  Veiverių g. 139, LT-46389, KAUNAS
  (698) 25309
www.vaziuokle.lt
www.kopicentras.lt
www.baltijosmarmuras.lt
www.gpspartneris.lt
www.linchema.lt

Galerija

Darbuotojai

Gytis-Jonas Vitkus
Vadovas

Produktai

HIDROIZOLIACINĖ MEDŽIAGA
HIDROIZOLIACINĖ MEDŽIAGA

ASOL-FE . Apsauginė bituminė danga be skiediklių. Aprašymas: Sudėtyje neturi skiediklių, fenolio, deguto, galima dengti purkštuvu, voleliu, teptuku. Ant drėgnų pavitšių dengiama be gruntavimo. Galima naudoti kaip gruntą prieš bitumines dangas tokias kaip COMBIDIC-1K ir kt. Dengiama ant betono, pamatų, tinko, metalo, medžio ir kt. Išeiga: 200 – 250 ml/m2 vienu sluoksniu (reikalinga dengti dviem sluosniais).

Skaityti daugiau
PLYTELIŲ KLIJAI
PLYTELIŲ KLIJAI

AK7P - Elastinai plytelių klijai. Aprašymas: Elastiniai plytelių klijai pagal DIN EN 12004, C2 TE, Plastiški ir techologiški užnešimo metu, Ilgas atviro išlaikymo laikas,Tiksotropiniai, Vidaus ir lauko darbams, Išbandyta sistemoje su hidroizoliacija SANIFLEX ir AQUAFIN-2K/M. Turi Vokietijos statybų priežiūros sertifikatą.

Skaityti daugiau
FASADŲ APSAUGA
FASADŲ APSAUGA

Aprašymas: Sudėtyje turintis skiediklių, hidroizoliuojantis impregnantas, siloksano pagrindu. Bespalvė fasadų apsauga nuo atmosgeeros poveikio. Galimas nauidojimas ant lengvai drėgnų paviršių. Išeigapriklausomai nuo paviršiaus nuo 100 iki 1000ml/m2

Skaityti daugiau
MIŠINIAI
MIŠINIAI

ASO-EZ2 - Cementinis mišinys grindų sluoksnio formavimui. Aprašymas: Sutvirtintas mikrofibra specialus cementas sluoksniuotų grindų atskiriems sluoksniams įrengti. Galima vaikščioti po 6 valandų, šildomų grindų šildymas ar plytelių klijavimas leistinas po 3 parų. Ruošiant grindis plytelių klijavimas po 3 parų ASO-EZ2 galima maišyti sąntykiu 1:4 su sausais A8-B8 klasių užpildais, pridedant 17 litrų vandens 50 kg ASO-EZ2. Ruošiamas mišinys turi būti +23ºC, santykinė drėgmė 50% liejamo sluoksnio storis 5 cm. Gaunama danga atitinka CT-C70-F7-A9 kokybės klasę.

Skaityti daugiau
ELASTINGA, MINERALINĖ HIDROIZOLIACINĖ SUSPENSIJA
ELASTINGA, MINERALINĖ HIDROIZOLIACINĖ SUSPENSIJA

Elastinga, mineralinė hidroizoliacnė suspensija. Aprašymas: dviejų komponentų, elastinga, cementinė hidroizoliuojanti suspensija, apsaugai nuo gruntinės drėgmės ir vandens po spaudimu. Paruošta maišymui, nereikia skiesti vandeniu. Galima dengti betoninius ir mūro paviršius, aukštuminėje ir požeminėje statyboje, vidaus ir lauko patalpose, senoje ir naujoje statyboje, o taip pat po natūraliu akmeniu. Galima naudoti kaip apsauginį gruntą po jautriai reaguojančiais į nudažymą elementais ir natūraliu akmeniu. Patikrinta statybų priežiūros, kaip statybinių konstrukcijų hidroizoliacija. Norėdami įsigyti šią prekę apsilankykite mūsų elektroninėje parduotuvėje: www.e-schomburgbaltic.eu

Skaityti daugiau
KRISTALINĖS HIDROIZOLIACIJOS PRIEDAS - BETOCRETE CP-360-WP
KRISTALINĖS HIDROIZOLIACIJOS PRIEDAS - BETOCRETE CP-360-WP

BETOCRETE CP-360-WP tai miltelinio būvio betono priedas, skirtas aktyviai hidroizoliacijai sukurti. Pirmiausiai, BETOCRETE CP-360-WP veikia chemiškai taip sumažindamas vandens absorbciją betono matricoje. Sekantis etapas, betono kapiliaruose formuojasi aktyvūs nano-eilės kristalai, kurie reaguodami su vandeniu pradeda augti. Taip yra suformuojamas tvarus ir vandeniui nelaidus betonas. PRANAŠUMAI: Miltelių pavidalo; Inovatyvi „2in1“ technologija; Kapiliarų kristalizacija; Sumažina kapiliarinę absorbciją; Savaiminis trūkių užaugimas; o Iki 0,4 mm trūkio einančio kiaurai betoną; o Iki 0,5 mm trūkio užsibaigiančio betono viduje; Chloridų migracijos sumažėjimas; Padidėja atsparumas užšalimo/atšalimo ciklams; Sumažinamos priežiūros ir remonto išlaidos; Taupo laiką. PANAUDOJIMO GALIMYBĖS: BETOCRETE CP-360-WP galima naudoti visuose betonuose, kuriuose reikalinga ilgaamžė apsauga nuo vandens skverbimosi. Pavyzdžiui: Šaldymo bokštuose elektros jėgainėse, Geriamo vandens rezervuaruose, Vandens sulaikymo konstrukcijoms, persipylimo baseinuose, Tuneliuose, betono vamzdžiams gaminti, Liftų šachtose, Jungimo ir tinko mišiniams, Atraminėms sienutėms, Garažų perdangoms, Pertvarose, atitvaruose, Monolitinėse konstrukcijose. Platesnę informaciją apie parduodamas prekes rasite tinklalapyje: www.e-schomburgbaltic.eu

Skaityti daugiau
SPECIALUS GRUNTAS
SPECIALUS GRUNTAS

ASODUR-SG2- Specialus gruntas: 2 komponentų,epoksidinė derva su nedideliu skiediklių kiekiu. Dėl savo didelio tankumo išstumia vandenį iš betono kapiliarų ir užkerta kapiliarinį tepalų kilimą į betono paviršių. Pasižymi labai geromis adhezinėmis savybėmis su drėgnu betonu. Gruntuojant tepalais užterštus paviršius, pirmiausia reikia pašalinti ant paviršiaus esantį tepalą. Naudojama kaip kieta papildoma hidroizoliacija apsaugoti grindis nuo kylančios drėgmės. Horizontaliems paviršiams. Prekę galite įsigyti apsilankę mūsų internetiniame tinklalapyje: http://www.e-schomburgbaltic.eu

Skaityti daugiau
SMULKUS EPOKSIDINIS GLAISTAS
SMULKUS EPOKSIDINIS GLAISTAS

Smulkus epoksidinis glaistas, klijai, kiekis 6kg. Aprašymas: Testuota pagal DIN EN 12004, R2 T; Smulkus epoksidinis baigiamasis glaistas, atsparus plovimui, tekančiam vandeniui; Skirtas glaistyti mozaikinių ir įptastų plytelių siūles, betoninių paviršių ar senų plytelių išvalytas siūles. Siūlės plotis nuo 1 iki 7 mm.; Galimi 18 spalvinių variantų, aukso ir sidabro spalva su blizgesiu (gliteriu). Gamintojas: SCHOMBURG

Skaityti daugiau

Pranešimai spaudai

BETOCRETE CP-360-WP - KRISTALINĖS HIDROIZOLIACIJOS BETONO PRIEDAS SU HIDROFOBINĖMIS SAVYBĖMIS !!!
Paskelbta: 2018-10-05
BETOCRETE CP-360-WP - KRISTALINĖS HIDROIZOLIACIJOS BETONO PRIEDAS SU HIDROFOBINĖMIS SAVYBĖMIS !!!

Klientams siūlome didelį pasirinkimą statybinių medžiagų. Parduodamos įvairios statybinės medžiagos: Hidroizoliacijai ir restauracijai; Plytelėms, natūraliam akmeniui, statybinėms plokštėms; Gruntai ir mišiniai grindų įrengimui; Betoniniai apdailai; Gelžbetonio restauracijai; Hidrotechniniams įrenginiams; Paviršiaus apsaugos sistemoms; Betono priedai;Hidroizoliacinės medžiagos; Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai; Pastatų remontinės medžiagos.

Skaityti daugiau
PARDUODAMOS STATYBINĖS MEDŽIAGOS: PLYTELĖS, NATŪRALUS AKMUO, STATYBINĖS PLOKŠTĖS !!!
Paskelbta: 2018-01-05
PARDUODAMOS STATYBINĖS MEDŽIAGOS: PLYTELĖS, NATŪRALUS AKMUO, STATYBINĖS PLOKŠTĖS !!!

Klientams siūlome didelį pasirinkimą statybinių medžiagų. Parduodamos įvairios statybinės medžiagos: Hidroizoliacijai ir restauracijai; Plytelėms, natūraliam akmeniui, statybinėms plokštėms; Gruntai ir mišiniai grindų įrengimui; Betoniniai apdailai; Gelžbetonio restauracijai; Hidrotechniniams įrenginiams; Paviršiaus apsaugos sistemoms; Betono priedai;Hidroizoliacinės medžiagos; Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai; Pastatų remontinės medžiagos.

Skaityti daugiau
STATYBINĖS MEDŽIAGOS HIDROIZOLIACIJAI IR RESTAURACIJAI !!!
Paskelbta: 2017-11-17
STATYBINĖS MEDŽIAGOS HIDROIZOLIACIJAI IR RESTAURACIJAI !!!

Klientams siūlome didelį pasirinkimą statybinių medžiagų. Parduodamos įvairios statybinės medžiagos: Hidroizoliacijai ir restauracijai; Plytelėms, natūraliam akmeniui, statybinėms plokštėms; Gruntai ir mišiniai grindų įrengimui; Betoniniai apdailai; Gelžbetonio restauracijai; Hidrotechniniams įrenginiams; Paviršiaus apsaugos sistemoms; Betono priedai;Hidroizoliacinės medžiagos; Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai; Pastatų remontinės medžiagos.

Skaityti daugiau
STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PARDAVIMAS !!!
Paskelbta: 2015-09-14
STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PARDAVIMAS !!!

Klientams siūlome didelį pasirinkimą statybinių medžiagų. Parduodamos įvairios statybinės medžiagos: Hidroizoliacijai ir restauracijai; Plytelėms, natūraliam akmeniui, statybinėms plokštėms; Gruntai ir mišiniai grindų įrengimui; Betoniniai apdailai; Gelžbetonio restauracijai; Hidrotechniniams įrenginiams; Paviršiaus apsaugos sistemoms; Betono priedai;Hidroizoliacinės medžiagos; Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai; Pastatų remontinės medžiagos.

Skaityti daugiau

Paieškos žodžiai

statybinės medžiagos, statybinių medžiagų pardavimas, prekyba statybinėmis medžiagomis, pastatų sandarinimo medžiagos, produktai pastatu sandarinimui, statybinės medžiagos hidroizoliacijai, medžiagos hiroizoliacijai, produktai hidroizoliacijai, statybinė chemija, prekyba statybine chemija, statybinės chemijos pardavimas, statybinės medžiagos restauracijai, gruntai, gruntai hidroizoliacijai, hidroizoliacinės medžiagos, bituminės hidroizoliacinės medžiagos, mineralinės hidroizoliacinės medžiagos, membraninės hidroizoliacinės medžiagos, hidroizoliacinės juostos, konstrukcinės juostos hidroizoliacijai, hidroizoliaciniai tirpalai, tinkai, kalkių tinkai, cemento tinkai, sanuojantys tinkai, cementai, cementas, greitai kietėjantys cementai, statybiniai mišiniai, lyginamieji mišiniai, remontiniai mišiniai, fasadų apsauga, glaistai, elastingi sandarinimo glaistai, sandarinimo glaistai, medžiagos grindų gruntavimui, medžiagos grindų paviršių apsauga, betono priedai, statybiniai mišiniu priedai, statybinės valymo medžiagos, hidroizoliacinės siūlės sistema, požeminė hidroizoliacinė sistema, sanuojanti tinkavimo sistema, statybiniai mišiniai, tinkas, injekciniai klijai, išsilyginantys mišiniai, tinkavimo mišiniai, plytelių klijai, klijai natūraliam akmeniui, plytelių siūlių užpildai, medžiagos balkonų hidroizoliavimui, medžiagos terasų hidroizoliavimui, grubtai grindu irengimui, mišiniai grindu irengimui, impregnantai grindu irengimui, sandarikliai grindu irengimui, liejamos dervos grindu irengimui, sandarinimo medžiagos grindu irengimui, betoniniai apdailos elementai, bordiūrų siūlių glaistai, hidroizoliacinės suspencijos, skiediniai bordiūrams, trinkelių siūlių glaistai, greitai kietėjantys cementai, gruntai ir priedai, elastingi siūlių užpildai, betono priedai, klijuojantys tinkai, vibracijai atsparūs klijai, medžiagos gelžbetonio restauracijai, produktai gelžbetonio restauracijai, korozijos inhibitoriai, adheziją gerinančios medžiagos, remontiniai tinkai, apsauginės dangos gelžbetonio restauracijai, paviršiaus apsaugos sistemos, impregnantai, hermetikai, paviršiaus impregnantai, paviršiaus hermetikai, jungiamieji sandarikliai, komercinių patalpų grindų sistemos, karšto purškimo sistema, anti staitinės grindų sistemos, konduktyvinės grindų sistemos, pramoninių patalpų grindų sistemos, dekoratyvinių grindų sistemos, purškiamos atsparios vandeniui garų sistemos, laidžios garams grindų sistemos, betono priedai, betono priedai technologiniam betonui, betono priedai prekiniam betonui, betono priedai kristalinė hidroizoliacija, betono pigmentai, medžiagos baseinų hidroizoliacijai, medžiagos terasų hidroizoliacijai, medžiagos balkonų hidroizoliacijai, medžiagos rūsių hidroizoliacijai, medžiagos pamatų hidroizoliacijai, medžiagos rezervuarų hidroizoliacijai, garažų hidroizoliavimo medžiagos, specialūs plytelių klijai, užpildai klijavimui baseinuose, užpildai klijavimui terasose, užpildai klijavimui balkonuose, užpildai klijavimui saunose, senų pastatų remontinės medžiagos, apsauga nuo korozijos, epoksidiniai plytelių klijai, klijai mozaikai, chemiškai atsparūs plytelių klijai, glaistai, epoksidiniai plytelių glaistai, silikoniniai plytelių glaistai, cementiniai plytelių glaistai, glaistas natūraliam akmeniui, silikonas, silikoninis hermetikas atsparus vandeniui, gruntas, druskų surišėjas, šarmų gruntas, gruntas nitratų surišimui, gruntas pelėsių surišimui, sanuojantis tinkas, sanuojantis glaistas, sanuojantys fasadiniai gruntai, sanuojantys fasadiniai dažai, savaime išsilyginantys remontiniai mišiniai, remontiniai skiediniai betono įtrūkimams remontuoti, ertmių ir įtrūkimų užpildymo mišinys, adhezinis priedas, stop cementai, greito kietėjimo cementai, glaistai lyginti mineralinius paviršius, epoksidinės grindys, maisto pramonės grindys, chemijos pramonės grindys, padidinto mechaninio atsparumo grindys, konduktyvinės grindys, dekoratyvinės grindys, laidžios garams epoksidinės grindys, priedai epoksidinių grindų liejimui,
Rodyti daugiau