Galite pasirinkti kelias veiklas bei miestus
8 - -
Pasirinkti

SCHOMBURG BALTIC, UAB

Klientams siūlome didelį pasirinkimą statybinių medžiagų. Parduodamos įvairios statybinės medžiagos: Hidroizoliacijai ir restauracijai; Plytelėms, natūraliam akmeniui, statybinėms plokštėms; Gruntai ir mišiniai grindų įrengimui; Betoniniai apdailai; Gelžbetonio restauracijai; Hidrotechniniams įrenginiams; Paviršiaus apsaugos sistemoms; Betono priedai;Hidroizoliacinės medžiagos; Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai; Pastatų remontinės medžiagos.

 • Adresas Veiverių g. 139, LT-46389, KAUNAS (Išskleisti žemėlapį)
 • Telefonas (698) 25309
 • Faksas(37) 302151
 • El. paštasSusisiekti el. paštu >>
 • Kont. asmuoGytis-Jonas Vitkus, Vadovas
 • Tinklalapis
 • Vertinimas
  5/5
  Balsavo: 4
 • Registruota2011.03.03
 • Įm. kodas302600228
 • PVM kodasLT100005975012
 • Darbuotojai 4
Darbo laikas:
 • Pirmadienis: 8:00 - 16:30
 • Antradienis: 8:00 - 16:30
 • Trečiadienis: 8:00 - 16:30
 • Ketvirtadienis: 8:00 - 16:30
 • Penktadienis: 8:00 - 16:30
 • Šeštadienis: Nedirba
 • Sekmadienis: Nedirba
Šiuo metu: Nedirba

Veiklos apibūdinimas

SCHOMBURG grupė - tai tarptautinė statybinių sistemų gamybos ir pardavimo kompanija. Įmonė specializuojasi pastatų sandarinimo ir renovacijos srityse: pramoninės grindų dangos, vandens telkinių apsauga, statybinė chemija, grindų klojimo sistemos, sanuojančios remontinės medžiagos ir t.t. Schomburg siekia pirmauti inovacijų srityje, tai leidžia modernių laboratorijų turėjimas. Siekdama išlikti konkurencinga kompanija nuolat investuoja į naujų produktų, sistemų kūrimą ir vystymą.


                            PRODUKCIJA:


1. HIDROIZOLIACIJAI IR RESTAURACIJAI:


Produktai: Gruntai; Hidroizoliacinės medžiagos - bituminės; Hidroizoliacinės medžiagos - mineralinės; Hidroizoliacinės medžiagos - membraninės; Papildomi sisteminiai produktai; Hidroizoliacinės juostos; Hidroizoliacija - konstrukcinės juostos; Hidroizoliacija - epoksidinė/poliuretaninė; Hidroizoliaciniai tirpalai; Kalkių/cemento ir sanuojantys tinkai; Greitai kietėjantys cementai; Lyginamieji ir remontiniai mišiniai; Gelžbetoninių konstrukcijų paviršių lyginimo medžiagos; Fasadų apsauga; Elastingi sandarinimo glaistai; Medžiagos grindų gruntavimui; Medžiagos grindų gruntavimui/paviršių apsauga; Betono ir mišinių priedai; Valymo ir pagalbinės medžiagos.  Sistemos:  AQUAFIN-CJ hidroizoliacinės siūlės sistema; COMBIFLEX požeminė hidroizoliacinė sistema; THERMOPAL sanuojanti tinkavimo sistema.


2. PLYTELĖS, NATŪRALUS AKMUO, STATYBINĖS PLOKŠTĖS:


Produktai: Dengimo mišiniai, emulsijos, priedai; Mišiniai; Specialūs mišiniai ir tinkai; Injekciniai klijai ir dervos; Savaime išsilyginantys ir tinkavimo mišiniai; Gruntai; Hidroizoliuojanti sistema; Priedai; Hidroizoliacinės juostos; Plytelių klijai; Klijai natūraliam akmeniui; Plytelių siūlių užpildai; Elastingi plytelių siūlių užpildai ir gruntai; Pagalbinės medžiagos ir įrankiai.  Sistemos: CRISTALLIT natūralaus akmens klijavimo sistema; DENSARE-2002 - atspari cheminiam poveikiui baseinų, rezervuarų ir pramoninių virtuvių įrengimo sistema; AQUAFIN-2K/M / UNIFIX-S3 -Balkonų ir terasų hidroizoliavimas.


3. GRUNTAI IR MIŠINIAI GRINDŲ ĮRENGIMUI:


Produktai: Adheziją gerinančios medžiagos; Mišiniai; specialūs mišiniai; Impregnantai; Sandarikliai; Gruntai; Dangos; Liejamos dervos; Sandarinimo medžiagos; Įtrūkimų injektavimo medžiagos.


4. BETONINIAI APDAILOS ELEMENTAI:


Produktai: Hidroizoliacinės suspencijos; Skiediniai bordiūrams; Bordiūrų ir trinkelių siūlių glaistai; Greitai kietėjantys cementai; Gruntai ir priedai; Elastingi siūlių užpildai; Betono priedai; Formų tepalai; Valymo medžiagos; Pagalbinės medžiagos hidroizoliacinių barjerų įrengimui; Pagalbinės medžiagos horizontalių barjerų įrengimui; Pagalbinės medžiagos ir įrankiai.


5. KELIŲ IR GELEŽINKELIŲ KONSTRUKCIJOS:


Produktai: INDUCRET-VK-Monolith; INDUCRET-VK-Element; INDUFLEX-VK-Fug; INDUCRET-VK gruntai ir klijuojantys tinkai; Vibracijai atsparūs klijai.


 


 

Kita informacija

6. GELŽBETONIO RESTAURACIJA:


Produktai: Korozijos inhibitoriai / adheziją gerinančios medžiagos; Remontiniai tinkai; Apsauginės dangos.


7. HIDROTECHNINIAI ĮRENGINIAI:


Produktai: Gruntai; Remontiniai tinkai; Apsauginė danga


8. PAVIRŠIAUS APSAUGOS SISTEMOS:


Produktai: Gruntai; Impregnantai; Hermetikai; Dangos; Tinkai ir klijai; Jungiamieji sandarikliai / gruntai;Karšto purškimo sistema; Specialūs pagalbiniai produktai. Sistemos:Anti staitinės / konduktyvinės grindų sistemos; Pramoninių ir komercinių patalpų grindų sistemos; Dekoratyvinių grindų sistemos; Purškiamos atsparios vandeniui garų sistemos; Padidinto mechanino atsparumo grindų sistemos; Laidžios garams grindų sistemos.


9. RETHMEIER - BETONO PRIEDAI: • Produktai: Betono priedai technologiniam betonui; Betono priedai prekiniam betonui; Betono priedai - kristalinė hidroizoliacija; Betono pigmentai; Formų tepalai; Impregnantai; Greitikliai; Valymo priemonės.

 • Hidroizoliacinės medžiagos: baseinų, terasų ir balkonų hidroizoliacija; senų ir naujai statomų pastatų rūsių ir pamatų hidroizoliacija; įvairios paskirties rezervuarų hidroizoliacija; požeminių garažų hidroizoliavimo medžiagos.Specialūs plytelių klijai ir užpildai klijavimui baseinuose, terasose, balkonuose, saunose, vonios kambariuose.

 • Sanuojančios senų pastatų remontinės medžiagos: gruntai druskų, šarmų, nitratų ir pelėsių surišimui apdirbamame paviršiuje; sanuojantis tinkas, akumuliuojantis druskas, šarmus, nitratus, ištraukiantis iš pastato sienų drėgmę; sanuojantis glaistas; sanuojantys fasadiniai gruntai ir dažai su aukštu difuziniu koeficientu.

 • Savaime išsilyginantys ir kiti remontiniai mišiniai: G/b konstrukcijų armatūros apsauga nuo korozijos remontuojant betoną; remontiniai skiediniai betono įtrūkimams remontuoti (atsparūs cheminiam poveikiui); glaistai, lyginantys mineralinius paviršius ir kt.


 NORĖDAMI UŽTIKRINTI SĖKMINGĄ BENDRADARBIAVIMĄ SU KLIENTAIS, TEIKIAME NEMOKAMAS KONSULTACIJAS, TIEK TELEFONU, TIEK JŪSŲ PASIRINKTOJE VIETOJE, APMOKOME DIRBTI SU MŪSŲ MEDŽIAGOMIS !!!

Apyvarta, EUR

Rodyti žemėlapį
 • SCHOMBURG BALTIC, UAB
  Veiverių g. 139, LT-46389, KAUNAS
  (698) 25309

Produktai

HIDROIZOLIACINĖ MEDŽIAGA

HIDROIZOLIACINĖ MEDŽIAGA

PLYTELIŲ KLIJAI

PLYTELIŲ KLIJAI

FASADŲ APSAUGA

FASADŲ APSAUGA

MIŠINIAI

MIŠINIAI

ELASTINGA, MINERALINĖ HIDROIZOLIACINĖ SUSPENSIJA

ELASTINGA, MINERALINĖ HIDROIZOLIACINĖ SUSPENSIJA

KRISTALINĖS HIDROIZOLIACIJOS PRIEDAS - BETOCRETE CP-360-WP

KRISTALINĖS HIDROIZOLIACIJOS PRIEDAS - BETOCRETE CP-360-WP

SPECIALUS GRUNTAS

SPECIALUS GRUNTAS

SMULKUS EPOKSIDINIS GLAISTAS

SMULKUS EPOKSIDINIS GLAISTAS
Darbuotojų skaičius
 • 2019-01-15 darbuotojų sk. 4
 • 2018-02-06 darbuotojų sk. 3
Rodyti daugiau
Sodros skola
 • 2019-05-27 socialinio draudimo įsiskolinimų neturi
 • 2019-05-16 turėjo 0.31 Eur socialinio draudimo skolą
Rodyti daugiau